fbpx

mBank: nawet 500 zł premii w punktach Mastercard w promocji darmowej karty kredytowej + do 300 zł za konto osobiste

Trwa do:
19 stycznia 2022

Przed Wami karta kredytowa mBank z kolejną pokaźną promocją! W akcji premiowane są dwie karty kredytowe: World Mastercard i World Mastercard Intensive. Zależnie od wybranego produktu otrzymacie około 300 zł lub 500 zł premii w postaci punktów Mastercard Bezcenne Chwile. Punkty te wymienicie na vouchery do ulubionych sklepów czy nagrody rzeczowe. Co ważne, z promocji skorzystacie w pełni bezkosztowo – bank zwolni Was z opłaty za wydanie za karty, ja zaś podpowiem – jak uniknąć opłat z tytułu jej posiadania. A jeśli nie macie jeszcze konta w mBanku, wówczas czeka na Was dodatkowe 300 zł premii na start!

Na czym polega program Mastercard Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials)?

Bezcenne Chwile to program dla użytkowników kart Mastercard, którzy, zaraz po zarejestrowaniu swojej karty, zaczynają zbierać na koncie punkty. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów można wymienić je na vouchery do popularnych sklepów, nagrody rzeczowe, doładowania telefonów, bilety do kina i inne cenne nagrody.

W programie przyjmuje się prosty przelicznik:

 • za każde 5 zł wydane u partnerów programu dostaniecie od 1 do 8 punktów, 
 • za każde 50 zł wydane w innych sklepach przysługuje Wam 1 punkt.

Więcej na ten temat napisałem w dedykowanym artykule. Znajdziecie tam również listę partnerów i instrukcję rejestracji.

Uczestnicy promocji – karta kredytowa mBank

W promocji wezmą udział osoby, które nie posiadają aktualnie żadnej z dwóch nagradzanych kart kredytowych (World Mastercard i World Mastercard Intensive). Co ciekawe, uczestnikami mogą być natomiast aktualni posiadacze innej karty kredytowej mBanku, którzy w czasie trwania promocji zamienią ją na którąś ze wskazanych kart.

Nie masz konta w mBanku?

Osoby, które nie są posiadaczami konta w mBanku, mogą zyskać znacznie więcej! Za założenie mKonta Intensive w trwającej obecnie promocji odbierzecie 250 zł na start + 50 zł, jeśli założycie też konto swojemu dziecku. Tego typu konto wymagane jest w przypadku wyboru karty World Mastercard Intensive z punktami o wartości 300 zł.

Jeśli zaś wystarczy Wam karta World Mastercard z premią o wartości około 300 zł, wówczas polecanym produktem będzie eKonto osobiste, gdzie do zdobycia również jest 300 zł premii na start. Do tego będziecie mogli otworzyć konto oszczędnościowe na 1,8% w skali roku.

Jak wyrobić promocyjną kartę kredytową mBank

Macie czas do 19 stycznia 2022 roku, by zdecydować się na udział w promocji. W tym terminie powinniście zawnioskować o wydanie karty kredytowej World Mastercard lub World Mastercard Intensive mBanku i podpisać umowę. Wniosek złożycie na dedykowanej stronie internetowej: tutaj lub tutaj (w zależności od tego, którą kartę wybierzecie), w aplikacji mobilnej lub po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej mBanku. Pamiętajcie, by wyrazić zgodę na dostarczenie regulaminu promocji drogą elektroniczną (przez stronę mBanku).

Karty wydawane są w promocji bez opłaty na start. Standardowa opłata za wydanie takowej karty wynosi od 30 zł do 50zł, zatem to kolejny miły prezent od mBanku.

Otrzymaną kartę zarejestrujcie w programie Bezcenne Chwile lub dodajcie ją do swojego profilu (jeśli już wcześniej założyliście konto). O tym, jak to zrobić, pisałem w tym artykule.

Zasady promocji – karty kredytowe mBank

W terminie do 19 stycznia 2021 roku wykonajcie zarejestrowaną kartą dowolną transakcję. Powinna to być płatność za towar lub usługi. Unikajcie doładowywania portmonetek biletowych, portfeli online i innych niestandardowych płatności. Pełną listę wykluczeń znajdziecie w regulaminie. Za tę prostą czynność otrzymacie pierwszą część nagrody:

 • 1300 punktów – jeśli zdecydowaliście się na kartę World Mastercard

  LUB
 • 2500 punktów – jeśli zdecydowaliście się na kartę World Mastercard Intensive.

Drugą część premii otrzymacie, jeżeli w ciągu 45 dni od momentu podpisania umowy o kartę kredytową, ale nie później niż do 28 lutego 2022 roku, wykonacie transakcje bezgotówkowe o wartości minimum 500 zł. Po spełnieniu tego warunku na Wasze konto w programie wpłynie:

 • 22.000 – jeśli zdecydowaliście się na kartę World Mastercard

  LUB
 • 33.400 – jeśli zdecydowaliście się na kartę World Mastercard Intensive.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji Bezcenne prezenty oraz 2500 punktów za pierwszą transakcję…

Wydanie nagród – karta kredytowa mBank

Każda z dwóch premii wpłynie na Wasze konto w programie Bezcenne Chwile i będzie ważna przez 6 miesięcy od momentu przyznania. W tym czasie należy wymienić punkty na nagrody, w przeciwnym wypadku stracą swoją ważność. Punkty będą miały wartość (w przybliżeniu) 300 zł lub 500 zł. Wszystko zależy od tego, którą z dwóch kart wybierzecie.

Na co można wymienić 35.900 punktów?

35.900 punktów dostępnych w promocji (dla karty World Mastercard Intensive) odpowiada wartości około 500 zł. Kilka przykładowych nagród z katalogu programu Mastercard Bezcenne Chwile:

 • Karta podarunkowa o wartości 50 zł do sklepów Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk i wielu innych będzie Was kosztować 3400 punktów,
 • Bilet do Cinema City na seans 2D to 800 punktów,
 • Voucher o wartości 20 zł do Google Play to koszt 2000 punktów.

Przy każdej z nagród znajduje się informacja o ilości „sztuk” możliwych do wymiany za punkty. W przypadku voucherów (jak na przykład poniższa karta do sklepów Decathlon) możliwe jest uzyskanie 3 voucherów. Resztę punktów możecie przeznaczyć na inne nagrody (na przykład vouchery do innych sklepów).

karta kredytowa mBank – nagrody w katalogu Mastercard Bezcenne Chwile

mBank – karty kredytowe World Mastercard i World Mastercard Intensive

Karta World Mastercard, której wydanie w promocji będzie darmowe, ma wysoki limit kredytowy (aż do 100.000 zł) przy takim samym oprocentowaniu i kilka ciekawych funkcji – na przykład ubezpieczenie zakupów w internecie (przedłużona gwarancja na sprzęt, zabezpieczenie przed utratą zakupów i gwarancja niższej ceny). Opłata roczna za kartę wynosi w tym przypadku 350 zł, a w jej uniknięciu pomoże suma zakupów na poziomie 18.000 zł rocznie. Jeśli zamkniecie kartę przed upływem roku – nie zapłacicie nic. Dlaczego tak się dzieje? Ano dlatego, iż bank pobiera opłatę dopiero w „rocznicę karty”. Jeśli zatem karta zostanie zostanie zamknięta przed jej rocznicą, wówczas opłata się nie pojawi, a ty zdobędziecie bonus w pełni bezkosztowo.

World Mastercard Intensive oferuje taki sam limit kredytowy, co przedstawiona tańsza karta. Daje jednak dostęp do bezprowizyjnych przewalutowań podczas zakupów zagranicznych. Opłata za najdroższą kartę to 400 zł, a do jej uniknięcia konieczne będzie wykonanie zakupów za 30.000 zł w ciągu roku. W tym przypadku panuje identyczna zasada co do uniknięcia opłat, co w przypadku karty World Mastercard.

W kwestii opłat za bankomaty i oprocentowania każda karta ma identyczne parametry.

Dokładne porównanie kart kredytowych znajdziecie w tym miejscu.JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów