mBank: promocja eKonta osobistego z 550 zł premii na start! Do tego 100 zł zwrotu za zakup ubezpieczenia oraz 8% na koncie oszczędnościowym (do 50.000 zł) i Allegro Smart! za darmo!

Trwa do:
31 maja 2023

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

O tym, że oferowana przez mBank promocja eKonta osobistego doczekała się kolejnej edycji, pisaliśmy już wczoraj. Bank postanowił jednak podbić stawkę, oferując dodatkową premię o wartości 100 zł, co łącznie daje nam aż 550 zł możliwego bonusu. Mianowicie, na start otrzymacie 350 zł łatwej premii pieniężnej oraz dodatkowo 100 zł, jeśli założycie konto swojemu dziecku. Kolejne 100 zł ekstra to voucher do wykorzystania na Allegro.pl lub w Biedronce (+ pakiet Allegro Smart! za darmo na miesiąc). Takie vouchery osobiście uważam za najlepsze – nie wymagają ograniczenia się do jednego rodzaju zakupów (na przykład sprzętu sportowego) i pozwalają kupić niemal dowolny towar – o ile znajdziecie go na Allegro.pl lub w Biedronce 😉 Po założeniu rachunku możecie dodatkowo wziąć udział w promocji ubezpieczenia auta, w ramach której do zdobycia jest 100 zł premii ekstra. Oprócz bonusów na start, możecie skorzystać ze świetnej oferty depozytowej mBanku. Oprocentowanie rzędu 8% w skali roku znajdziecie na rachunku oszczędnościowym Moje cele z limitem kwoty do 50.000 zł.

Uczestnicy promocji z 550 zł premii

W promocji mogą wziąć udział osoby, które w okresie od dnia 1 stycznia 2020 roku do momentu złożenia wniosku nie posiadały w mBanku rachunku osobistego lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Posiadanie innych produktów (przykładowo karty kredytowej czy pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w promocji, na początek zarejestrujcie się w promocji na dedykowanej stronie promocji, a następnie złóżcie wniosek o konto wraz z kartą debetową. Podczas rejestracji wybierzecie, którą nagrodę chcecie otrzymać – Allegro, czy też Biedronka. W ramach promocji obowiązuje limit 2500 promocyjnych wniosków (licznik pozostałych nagród znajdziecie na dedykowanej stronie promocji).

Jeśli chcecie założyć konto za pośrednictwem aplikacji mobilnej – wniosek otwórzcie bezpośrednio na telefonie. Jeśli zaś wolicie wybrać ścieżkę z e-dowodem lub kurierem, wówczas wniosek możecie otworzyć w przeglądarce na komputerze.

Jak założyć konto przez e-dowód

Pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przystąpienie do programu mOkazje (to warunek otrzymania vouchera do Biedronki/Allegro). Oświadczenie znajdziecie we wniosku o eKonto w sekcji Moje Oświadczenia. Możecie za jednym razem zaznaczyć wszystkie oświadczenia lub rozwinąć listę i wybrać spośród nich Oświadczenie dotyczące programu mOkazje.

Promocja trwa do 31 maja 2023 roku. Podczas wnioskowania o konto możecie wybrać standardową kartę fizyczną lub eko kartę mobilną, która zostanie od razu dodana w Waszej bankowości internetowej. Możecie podpiąć ją do aplikacji płatniczej (Google/Apple/Garmin Pay) i korzystać od razu bez czekania na przesyłkę.

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego Moje cele na 7% lub 8% w skali roku (później takie oprocentowanie może nie być dostępne). Wyższa stawka dostępna jest dla użytkowników, którzy swoje konto otworzą za pomocą metody „na selfie”, czyli fotoweryfikacji lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Jest to również warunkiem otrzymania pierwszej części premii na poziomie 150 zł, dlatego warto skorzystać z jednego z nowoczesnych sposobów weryfikacji tożsamości 🙂

mBank – Moje Cele + CyberRescueMożecie także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

W obecnej edycji promocji dostępne są także limitowane karty płatnicze WOŚP 🙂

Limitowane karty z motywem WOŚP

150 zł premii za finalizację umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwsza premia zostanie wypłacona pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem selfie lub poprzez e-dowód (oraz spełnicie warunki przedstawione w kolejnym akapicie). W przypadku pierwszej opcji należy wykonać zdjęcie twarzy oraz zdjęcie dowodu osobistego. To standardowa opcja znana z innych banków lub fintechów kryptowalutowych – ich zbiór znajdziecie w rankingu giełd kryptowalut.

Jak otworzyć konto na selfie w mBanku – instrukcja wideo w serwisie YouTube.

Natomiast założenie konta przez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną oraz aplikacji eDO App.

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy (przykładowo kurierem), oczywiście możecie skorzystać z pozostałych premii, jednak nie otrzymacie pierwszej premii o wartości 150 zł.

100 zł premii za szybki wpływ

Kolejne 100 zł premii otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie). Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta. Spełnienie tych warunków jest niezbędne, aby otrzymać również bonus za założenie konta na selfie!

Przykład: Załóżmy, że rachunek otworzycie 21 kwietnia 2023 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 28 kwietnia 2023 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 31 maja 2023 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii. Bonus zostanie wypłacony do końca czerwca 2023 roku.

Kolejne dwie premie po 50 zł

Kolejne dwie transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna. Dla powyższego przykładu będzie to zatem czerwiec i lipiec 2023 roku.

Jeśli nie uda się Wam spełnić warunków otrzymania bonusu w jednym miesiącu, spokojnie możecie załapać się na nagrodę w drugim (jeden bonus jednak przepadnie).

100 zł bonusu za eKonto Junior lub eKonto Możliwości

Oczywiście z tej promocji będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które mają dzieci w wieku do 13 lat (eKonto Junior). Aby zdobyć 100 zł premii wystarczy, że w terminie do końca pierwszego miesiąca po miesiącu założenia eKonta osobistego założycie swojemu dziecku eKonto Junior. Dodatkowych warunków nie stwierdzono 🙂 Konto dla dzieciaka założycie poprzez bankowość internetową.

Voucher do Allegro lub Biedronki o wartości 100 zł + Allegro Smart! na miesiąc za darmo!

Żeby zdobyć tę premię, w ciągu 7 dni kalendarzowych od chwili otwarcia konta należy zapewnić wpływ o wartości co najmniej 1000 zł na rachunek założony w promocji oraz wykonać minimum 8 transakcji bezgotówkowych (kartą, telefonem lub BLIK) do końca kolejnego miesiąca po miesiącu założenia konta (warunki możecie spełniać zarówno w miesiącu otwarcia konta, jak i w kolejnym). Przykładowo, otwierając konto w kwietniu 2023 roku, warunki spełnijcie do 31 maja 2023 roku.

Zwróćcie uwagę, iż w przypadku zapewnienia wpływu w ciągu 7 dni od momentu założenia konta oraz wykonania wymaganych 8 płatności bezgotówkowych w terminie (czyli do końca drugiego miesiąca po założeniu konta), za jednym razem spełnicie warunki zarówno dla premii „za szybki wpływ” na konto (100 zł), jak również warunki promocji z voucherem do Allegro lub Biedronki. Dwie pieczenie na jednym ogniu – bez potrzeby ponownego spełniania warunków.

Gdy dopełnicie wszelkich formalności, w aplikacji mobilnej i w bankowości elektronicznej mBanku pojawi się specjalna mOkazja z kodem do aktywacji vouchera do Allegro lub Biedronki – w terminie do drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Przykładowo, otwierając konto w kwietniu 2023 roku, mOkazja pojawi się w czerwcu 2023 roku.

mOkazje to zbiór specjalnych ofert dla klientów mBanku i uczestników programu – wszystkie okazje znajdziecie w aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej.


Bank nie stosuje w regulaminie wykluczeń jakichkolwiek transakcji. Znajdziemy jedynie informację: Do transakcji zaliczamy bezgotówkowe transakcje zakupu Kartą w punkcie handlowo-usługowym i w internecie (w tym płatności telefonem) oraz transakcje przy użyciu usługi BLIK w tym BLIKIEM zbliżeniowym w punkcie handlowo-usługowym i w internecie.

Szczegóły w regulaminie promocji z 100 zł nagrody specjalnej.Wypłaty premii

Premia za selfie/e-dowód wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Premia „za szybki wpływ” – 100 zł zostanie wypłacone do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu, w którym założycie konto.

Dwie premie po 50 zł otrzymacie do końca trzeciego i czwartego miesiąca pełnego miesiąca po otwarciu konta – oczywiście po spełnieniu warunków.

Premia za eKonto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Przykład: Jeśli przystąpiłeś do promocji w kwietniu 2023 roku i wykonałeś wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę transakcji w kwietniu i/lub maju, to premię otrzymasz do końca czerwca 2023 roku.

Premie po 50 zł za wpływy i transakcje otrzymasz do końca trzeciego/czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta Osobistego, na przykład jeśli przystąpiłeś do promocji w kwietniu, wykonałeś wpływy i transakcje w czerwcu/lipcu, to odpowiednio premie I/II otrzymasz do końca lipca/sierpnia 2023 roku.

Dla naszego przykładu (otwarcie konta w kwietniu 2023 roku), premie za założenie konta na selfie/e-dowód i konto Junior otrzymasz do końca czerwca 2023 roku.

8% w skali roku dla oszczędności w ramach promocji!

W ramach promocji uczestnicy mogą także otworzyć konto do regularnego oszczędzania Moje cele z preferencyjnym oprocentowaniem. Do Waszej dyspozycji będzie więc rachunek na 7% lub 8% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł. Wartość oprocentowania zależy od sposobu założenia konta. Wyższa stawka dotyczy osób, które zdecydują się na założenie konta metodą „na selfie” lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Pozostali użytkownicy będą musieli zadowolić się oprocentowaniem 7% (w skali roku). Środki ponad limit 50.000 zł zapracują standardowo, czyli na 0,5% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia założenia rachunku oszczędnościowego przez 3 kolejne pełne miesiące. Jeśli więc konto otworzycie 21 kwietnia 2023 roku, środki będą pracować na 7%/8% w skali roku przez kwiecień (niepełny miesiąc), a następnie maj, czerwiec i lipiec 2023 roku. Żeby utrzymać oprocentowanie przez ten okres, powinniście zapewniać regularne wpłaty, by saldo środków na koncie oszczędnościowym było co miesiąc większe o co najmniej 100 zł względem poprzedniego miesiąca (pod uwagę brany jest ostatni dzień każdego miesiąca).

Żeby to zobrazować, posłużę się przykładem z regulaminu:

mBank – premia w postaci wyższego oprocentowania

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji.

Szczegóły eKonta osobistego

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 350 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów