fbpx

BNP Paribas: promocja darmowego konta osobistego z 450 zł premii na start!

Trwa do:
15 czerwca 2023
Dostępność wniosków
6000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Ruszyła nowa promocja darmowego konta osobistego BNP Paribas, w której do zdobycia jest aż 450 zł premii na start. W skład bonusu wchodzą e-bony do wykorzystania w sklepach Żabka (o łącznej wartości 250 zł) oraz przelew gotówki na konto o wartości 200 zł. W promocji obowiązuje (tradycyjny już) bardzo krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji, czyli okres wykluczenia dotychczasowych klientów banku. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu oraz jednokrotnym zalogowaniu się do bankowości elektronicznej (konieczne jest też udzielenie zgód marketingowych).

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 27 kwietnia 2023 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 27 kwietnia 2022 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do dnia 15 czerwca 2023 roku lub do momentu wyczerpania puli 6000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w akcji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja BNP Paribas – formularz rejestracyjny

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka).

Na zawarcie umowy oraz aktywację karty debetowej macie czas do dnia 30 czerwca 2023 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową.

Jak zdobyć 450 zł premii?

Premia w akcji została podzielona na trzy części.

 • Pierwsza transza nagrody to 10 e-bonów o wartości 10 zł każdy do wykorzystania w Żabce (łącznie 100 zł).
 • Druga część to 15 takich samych e-bonów (łącznie 150 zł na zakupy).
 • Trzecia część to przelew gotówkowy na konto w wysokości 200 zł.

Pierwsza nagroda – 10 e-bonów do Żabki

Pierwszą nagrodę otrzymacie za założenie konta i aktywowanie karty w regulaminowym czasie, a następnie, w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty, wykonanie co najmniej 5 transakcji BLIK o minimalnej wartości 20 zł każda. Przykładowo, otwierając konto w kwietniu 2023 roku i aktywując kartę debetową w maju 2023 roku – warunki spełnijcie w czerwcu 2023 roku.

Druga nagroda – 15 e-bonów do Żabki

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie w kolejnym miesiącu:

 • wykonanie przelewów zewnętrznych na łączną kwotę minimum 350 zł,
 • wykonanie 6 transakcji płatniczych BLIKIEM – na dowolną kwotę.

Przykładowo, otwierając konto w kwietniu 2023 roku i aktywując kartę debetową w maju 2023 roku – warunki te spełnijcie w lipcu 2023 roku.

Trzecia nagroda – przelew o wartości 200 zł

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie następujących warunków w kolejnym miesiącu, czyli:

 • wykonanie przelewów zewnętrznych na łączną kwotę minimum 350 zł,
 • wykonanie 6 transakcji płatniczych BLIKIEM – na dowolną kwotę,
 • zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę co najmniej 500 zł.

Przykładowo, otwierając konto w kwietniu 2023 roku i aktywując kartę debetową w maju 2023 roku – warunki te spełnijcie w sierpniu 2023 roku.

Szczegółowy przebieg promocji, w zależności od tego, w którym miesiącu zaczniecie spełniać warunki, znajdziecie w poniższej tabeli pochodzącej z regulaminu akcji:

Przykładowy scenariusz promocji BNP Paribas

…a teraz technikalia

Jeśli mowa o płatnościach BLIKiem, chodzi o transakcje z wykorzystaniem kodu wygenerowanego w aplikacji – możecie wykonywać je online lub stacjonarnie z uwzględnieniem tradycyjnych wykluczeń („zakazane” rodzaje płatności znajdziecie w regulaminie, mową między innymi o płatnościach na rzecz firm bukmacherskich i kasyn, instytucji finansowych czy brokerów ubezpieczeniowych).

Wymagane przelewy zewnętrzne wykonacie w bankowości elektronicznej i/lub mobilnej. Przelewy natychmiastowe oraz te z wykorzystaniem systemów płatności internetowych nie zostaną zaliczone. Przelewy możecie wykonać na swoje konto w innym dowolnym banku – to pozwoli Wam ze spokojem spełnić warunki promocji.

Natomiast wpływy na rachunek najlepiej jest po prostu wykonać z własnego konta w innym banku. Wykluczone są oczywiście przelewy wewnętrzne z rachunków BNP Paribas i GOoptima, wpłaty we wpłatomatach oraz oddziałach banku i wpływy pochodzące z rachunków kredytowych.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Informację o przyznaniu każdej z nagród otrzymacie do 22. dnia kolejnego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki. Nagrody zostaną przekazane SMS-em do końca miesiąca, w którym otrzymaliście informację. E-bony wymagają jednorazowego użycia w określonym dla każdego bonu terminie.

Wraz z wiadomością o przyznaniu ostatniej nagrody otrzymacie link do formularza, który należy wypełnić do 26. dnia tego samego miesiąca. Będzie trzeba podać w nim numer konta założonego w promocji. To właśnie tam zostanie przekazana nagroda pieniężna w postaci 200 zł premii (czyli trzecia część nagrody).

Przykładowy schemat promocji wygląda następująco: jeśli założycie konto w kwietniu 2023 roku i aktywujecie kartę debetową w maju 2023 roku, to do końca czerwca 2023 roku powinniście wykonać transakcje BLIK (co najmniej 5 x 20 zł). Otrzymacie za to swoją pierwszą nagrodę do końca lipca 2023 roku.

Do końca lipca spełnijcie warunki dotyczące wykonania przelewów oraz transakcji BLIK (druga nagroda trafi do Was do końca sierpnia 2023 roku).

Te same warunki + zapewnienie wpływu na konto będą wówczas obowiązywały w kolejnym miesiącu, czyli sierpniu 2023 roku. W tym przypadku nagroda wyląduje na waszym koncie do końca września 2023 roku.W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę oraz jednokrotne zalogowanie się do konta na komputerze lub smartfonie, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was w danym miesiącu darmowe. Konieczne jest też pozostawienie aktywnych zgód marketingowych. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Wszystkie zasady dotyczące korzystania z e-bonów Żabki znajdziecie w dedykowanym dokumencie.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia lub osób, które w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonają co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz przynajmniej 1 raz zalogują się do aplikacji mobilnej lub bankowości online (a także mają wyrażone zgody marketingowe). W przypadku wykonania samych 3 płatności bezgotówkowych zapłacicie za kartę 2 zł, a jeśli nie spełnicie nawet tych warunków, opłata wyniesie 7 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (darmowe dla użytkowników do 26. roku życia),

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą).

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 8 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą),

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 12 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (7 zł opłaty za wypłaty z pozostałych bankomatów),

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów