fbpx

mBank: 210 zł premii + konto oszczędnościowe na 2% w skali roku

Trwa do:
23 grudnia 2020
Dostępność wniosków
1000

mBank po raz kolejny uatrakcyjnia swoją bazową ofertę eKonta osobistego, dzięki czemu ponownie możemy stwierdzić „jak już zakładać konto w mBanku – no to teraz”. Mianowicie oprócz standardowego 160 zł premii na start, otrzymacie prezent świąteczny w postaci karty podarunkowej do Aliexpress o wartości 50 zł. Przy okazji możecie odebrać kupon zniżkowy do tego chińskiego serwisu. Daje on równowartość 4$ zniżki przy zakupach za minimum 5$. Więcej na ten temat pisałem tutaj. Wracając do samej promocji mBanku – warto się pospieszyć. Akcja potrwa wyłącznie do 23 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania puli 1000 promocyjnych wniosków (licznik jest na stronie promocji). Oprócz bonusów na start, możecie założyć niezłe jak na obecne czasy konto oszczędnościowe. Jego oprocentowanie to 2% w skali roku do kwoty 10.000 zł.

Kto może zostać uczestnikiem promocji?

Z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci mBanku. W przypadku tych drugich, warunkiem udziału w promocji jest nieposiadanie po 1 stycznia 2017 roku rachunku osobistego lub rachunku oszczędnościowego w mBanku. Posiadanie innego produktu w wymienionym okresie (przykładowo samej karty kredytowej lub pożyczki) oczywiście umożliwia wzięcie udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne konto?

Jeśli spełniacie powyższe warunki, złóżcie wniosek o promocyjne eKonto  osobiste wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji. Akcja potrwa wyłącznie do 23 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania puli 1000 promocyjnych wniosków (licznik jest na stronie promocji).

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego „Moje cele”, a także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.


Umowę możecie podpisać na dwa sposoby 🙂

Pierwszy z nich to zawarcie umowy w obecności kuriera. Zdecydowanie polecam tę formę zawarcia umowy ze względu na wygodę oraz możliwość podania adresu innego niż adres zamieszkania, na przykład miejsca pracy lub szkoły. 

Druga opcja to podpisanie umowy w placówce banku. Doświadczenie pokazuje, iż w tym przypadku bywają pewne problemy. Otóż musicie uważać, aby pracownik nie wygenerował umowy na nowo (na standardowych warunkach), co spowoduje, iż wypadniecie z promocji. Najlepiej po złożeniu wniosku zapiszcie sobie jego numer (znajdziecie go w wiadomości e-mail, zaczyna się od liter RAC) i porównajcie go później z wnioskiem w placówce.

Zasady promocji

Premia podzielona jest na trzy transze + kupon do Aliexpress. Pierwsze 100 zł premii gotówkowej oraz kupon do Aliexpress o wartości 50 zł otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 6 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie) i/lub płatnością z usługą mTransfer. Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Kolejne dwie transze po 30 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie 5 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych (w każdym miesiącu z osobna).

Przykład!

Załóżmy, że rachunek otworzycie 8 grudnia 2020 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 15 grudnia 2020 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 31 stycznia 2021 roku wykonajcie 5 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii oraz 50 zł na zakupy w Aliexpress.

Następnie, w lutym 2021 roku oraz w marcu 2021 roku (w każdym miesiącu z osobna) ponownie zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz wykonajcie 5 płatności bezgotówkowych. W ten sposób uzyskacie prawo do pełnej puli nagród!Premie będą wypłacane w kolejnych miesiącach po spełnieniu warunków promocji. W powyższym przykładzie będzie to zatem luty 2021 roku (100 zł premii), marzec 2021 roku (30 zł premii) oraz kwiecień (30 zł premii).

Graficzny układ zasad promocji prezentuje się tak!

Kupon do Aliexpress otrzymacie do końca lutego 2021 roku za pośrednictwem wiadomości w bankowości elektronicznej. Kupon ma charakter kodu numerycznego i jest on jednorazowy. Ważność kuponu upływa 31 marca 2021 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji „eKonto z bonem Aliexpress”.


Konto oszczędnościowe Moje cele

W ramach promocji dodatkowo będziecie mogli skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym Moje cele. Od momentu aktywowania rachunku przez trzy pełne miesiące kalendarzowe, oprocentowanie gwarantowane jest na poziomie 2% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł. Aby skorzystać z preferencyjnego oprocentowania, konto Moje cele należy otworzyć podczas wnioskowania o eKonto osobiste. Przykładowo otwierając konto Moje cele 8 grudnia 2020 roku, podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało do końca marca 2021 roku.

Promocyjne oprocentowanie naliczane jest, gdy suma wpływów na konto oszczędnościowe w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek ten weryfikowany jest ostatniego dnia roboczego miesiąca. Mówiąc prościej, jeśli nie zamierzacie wypłacać w okresie promocji środków z rachunku, wystarczy dopłacać do niego co najmniej 100 zł miesięcznie. W ten oto sposób zapewnicie sobie preferencyjne oprocentowanie.

Rachunek Moje cele to konto typu Saver, na które automatycznie odkładane są środki po każdej transakcji kartą lub po przelewie. Może to być stała kwota (na przykład 3 zł po każdej transakcji), zaokrąglenie do pełnej kwoty (na przykład do 10 zł) lub procent danej transakcji (na przykład 1% od wykonanej płatności). Możecie również ustanowić stałe wpływy w wybranej kwocie w konkretnym dniu miesiąca. Domyślnie jest to kwota 200 zł, w 10. dniu danego miesiąca. Zatem pozostawiając domyślną kwotę lub nawet zmniejszając ją do 100 zł zapewnicie sobie automatyczne utrzymanie preferencyjnego oprocentowania.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na koncie od razu „upchać” kwotę 10.000 zł, tak aby w pełni wykorzystać potencjał podwyższonego oprocentowania.

Prowadzenie rachunku jest darmowe. W każdym miesiącu możecie wykonać jeden bezpłatny przelew z rachunku Moje cele na eKonto osobiste.

Szczegóły w regulaminie promocji „eKonto z bonem Aliexpress”.


Szczegóły eKonta osobistego

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania minimum 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów