Bank Millennium: 400 zł premii w promocji darmowej karty kredytowej, do 600 zł moneyback oraz 360 zł w promocji konta

Trwa do:
31 sierpnia 2022
Dostępność wniosków
20000

Ruszyła kolejna edycja promocji karty kredytowej Banku Millennium, będąca świetnym uzupełnieniem akcji promującej konto Millennium 360º z 360 zł premii. Tym razem bank zapewnia 400 zł premii „wypłacanej” w formie karty podarunkowej Allegro. Co tu kryć, na Allegro można w dzisiejszych czasach kupić niemal wszystko, dlatego uzyskany bonus możecie potraktować niemal na równi z gotówką (nagroda ma charakter wielorazowy). Warto też zauważyć, iż jest to rekordowa stawka, jeśli chodzi o promocje karty kredytowej Millennium, wcześniej było to maksymalnie 300 zł. Zatem zakładając rachunek osobisty, a następnie kartę kredytową zapewnicie sobie zestaw 360 zł + 400 zł premii. Do tego dochodzi nawet 600 zł moneyback wypłacanego jako 5% zwrotu od zakupów dokonanych u wybranych partnerów kartą kredytową Mastercard Impresja. Dodatkowym smaczkiem promocji jest zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych. Dzięki temu bonus odbierzecie bezkosztowo! Zarówno konto, jak i kartę wyrobicie bez wychodzenia z domu!

Kto może zostać uczestnikiem promocji karty kredytowej?

Z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2020 roku posiadali jakąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium lub w wymienionym okresie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z głównej karty kredytowej (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy).

Jak wyrobić promocyjną kartę kredytową?

Promocja potrwa od 1 maja 2022 roku do 31 sierpnia 2022 roku lub do wyczerpania puli 20.000 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu puli, stosowny komunikat pojawi się na stronach poświęconych kartom kredytowym Banku Millennium, przykładowo na podstronie karty Impresja. Jednak to tak duża pula, iż raczej nie ma co się martwić jej wyczerpaniem. Wniosek o kartę należy złożyć w systemie Millenet lub poprzez aplikację mobilną. Przykładowo, po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki Oferta, a następnie Nowa karta kredytowa pojawi Wam się baner promocyjny.

Co tu kryć, akcja z premią ewidentnie skierowana jest do posiadaczy konta w Banku Millennium. Jeśli jeszcze takowego nie posiadacie, na początek zapoznajcie się z artykułem, w którym opowiadam, jak zdobyć 360 zł łatwej premii na start lub 100 zł premii w programie Lubię to polecam (z krótszym okresem karencji).

Do wyboru macie następujące karty:

  • Millennium Mastercard Impresja,
  • Millennium Mastercard Gold,
  • Millennium Mastercard WWF.

Podczas składania wniosku wyraźcie zgody na otrzymywanie: informacji handlowych przez kanały elektroniczne i przez telefon, dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium.

Po złożeniu wniosku bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie w porządku, wówczas podpiszecie umowę online, zaś karta zostanie dosłana pocztą. Jeśli nigdy wcześniej nie posiadaliście karty kredytowej, zachęcam Was do zapoznania się z moim poradnikiem Jak działa karta kredytowa?.

Natomiast swoją aktualną sytuację kredytową sprawdzicie jeszcze przed wnioskowaniem o kartę. W tym celu wystarczy zawnioskować o pełny pakiet BIK za 39 zł.

Warunki promocji z 400 zł premii

Po aktywacji karty wystarczy, że wykonacie za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości 400 zł w każdym z sześciu wymienionych okresów (w każdym miesiącu z osobna):

  • dla kart wydanych na podstawie wniosku złożonego w maju 2022 roku – czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień 2022 roku,
  • dla kart wydanych na podstawie wniosku złożonego w czerwcu 2022 roku – lipiec, sierpień, wrzesień i październik 2022 roku,
  • dla kart wydanych na podstawie wniosku złożonego w lipcu 2022 roku – sierpień, wrzesień, październik i listopad 2022 roku,
  • dla kart wydanych na podstawie wniosku złożonego w sierpniu 2022 roku – wrzesień, październik, listopad i grudzień 2022 roku.

W zasadzie to już wszystko. Jak widzicie, w ramach promocji należy wykonać łącznie transakcje za co najmniej 1600 zł. To o wiele mniej niż w poprzedniej edycji, gdzie przez 6 miesięcy należało wydawać po 350 zł (razem 2100 zł).

Na szczęście bank nie wyłącza żadnych rodzajów transakcji według kodów MCC. Mogą to być zatem zarówno płatności internetowe, jak i stacjonarne. Uważajcie jedynie na transakcje dokonane w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. W ich przypadku transakcja bezgotówkowa obarczona jest prowizją na poziomie 3% (minimum 7 zł).

Wydanie nagród w ramach promocji

Premie w postaci SMS-owych e-kodów do wykorzystania w serwisie Allegro o wartości 400 zł będą wydawane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji.

Przykładowo, dla karty, o którą wniosek złożycie w maju 2022 roku i warunki spełnicie od czerwca do września 2022 roku, nagrodę otrzymacie w październiku 2022 roku.

W dniu wydania nagrody, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Musicie również utrzymać aktywne zgody handlowo-marketingowe, o których była mowa wcześniej. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

Jak wykorzystać nagrodę?

Każda karta podarunkowa do Allegro będzie ważna przez 11 miesięcy od momentu wysłania. Jak wspominałem we wstępie, mają one charakter wielorazowy. Za pomocą karty podarunkowej możecie opłacić duży koszyk zakupów (z produktami od jednego lub wielu sprzedających), kupić jedną droższą rzecz lub sfinansować za pomocą karty część większego zakupu. Nie można jednak łączyć kilku kart podarunkowych podczas jednej transakcji.

W przypadku, gdy kwota wykorzystana podczas transakcji jest niższa niż wartość użytego vouchera, otrzymacie nowy voucher, który zostanie przypisany do konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnego vouchera.

Więcej informacji o kartach podarunkowych Allegro i sposobie ich realizacji znajdziecie tutaj.

Karty kredytowe Mastercard Millennium – szczegóły

W ramach promocji dodatkowo otrzymujecie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w których dokonacie minimum jednej transakcji bezgotówkowej. Okres ten rozpoczyna się od daty wydania karty. Samo wydanie karty jest bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty znajdziecie w cenniku kart kredytowych.

Karta Impresja zapewnia 5% zwrotu za zakupy u wybranych partnerów. Roczny limit zwrotów to 600 zł (maksymalnie 50 zł miesięcznie). Więcej na temat funkcjonowania programu moneyback w tym regulaminie. Partnerzy dla karty Impresja:

  • Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, InterCars.pl, Marella, Massimo Dutti, MaxMara, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk, Sony Centre, Stradivarius, Travelplanet.pl, Uterque, Venezia, Zara, Zara Home.

Karta Mastercard Gold prezentuje się bardzo okazale, a przy okazji zapewnia: 

  • bezpłatne pakiety Assistance & Concierge Gold – pomocne w codziennych sytuacjach (na przykład: rezerwacje biletów, dostarczenie kwiatów) oraz zapewniające wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach,
  • bezpłatny pakiet Ubezpieczenie w podróży zagranicznej – obejmujący ubezpieczenie kosztów leczenia i pomocy assistance, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie bagażu podróżnego i ubezpieczenie OC.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów