Od teraz 7% na koncie oszczędnościowym Profit dla kwoty do 200.000 zł oraz 360 zł premii w promocji Konta Millennium 360°

Trwa do:
31 sierpnia 2022
Dostępność wniosków
40000

Ta promocja została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest premia o wartości aż 500 zł, w tym 100 zł za konto dziecka + nawet 8% w skali roku na koncie oszczędnościowym.

Aktualizacja: od 29 sierpnia 2022 roku Bank Millennium podwyższył oprocentowanie konta oszczędnościowego Profit. Od teraz możecie oszczędzać na 7% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres 60 dni.

Świetna informacja! Ruszyła nowa edycja promocji Konta Millennium 360°, zapewniająca 360 zł premii na start oraz masę innych korzyści. Flagowy rachunek Banku Millennium jest bezwarunkowo darmowy, zorientowany na funkcjonalność i dostępność mobilną oraz wsparcie użytkownika w kryzysowych sytuacjach (z mocnym akcentem na cyberbezpieczeństwo). Ciekawym uzupełnieniem promocji może być bonus za kartę kredytową – 400 zł do wykorzystania na paliwo oraz do 600 zł moneyback. Jeśli zaś jesteście rodzicami, dodatkowo możecie założyć konto dla swojego dziecka, odbierając w ten sposób 100 zł premii ekstra. Oprócz tego do waszej dyspozycji będzie Lokata Horyzont Zysku na 6,5% w skali roku – w zasadzie bez limitu środków.


Było Konto 360°, jest Millennium 360°

Rachunek o nazwie Millennium 360° zastąpił dotychczasowe Konto 360°. Bank już wcześniej zapowiadał wiele zmian i dążenie do jak najlepszej dostępności do bankowości online, wskazując na przeprowadzone dla Millennium badania, mówiące o tym, że ponad 80% Polek i Polaków korzysta już z bankowości w internecie. 

Jak się słusznie domyślacie, przeanalizowałem ofertę pod kątem nowości. Główne różnice wypunktowuję poniżej. 

 • Bezwarunkowo darmowe prowadzenie. Dotychczasowy flagowy rachunek Banku Millennium zakładał zwolnienie z opłaty za konto po spełnieniu dwóch warunków: zapewnienia wpływu na kwotę co najmniej 1000 zł w poprzednim miesiącu oraz wykonania co najmniej jednej płatności kartą wydaną do konta. W nowym Millennium 360° całkowicie zrezygnowano z tych wymagań, a prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe dla wszystkich bez względu na aktywność. 
 • Brak opłat za kartę i płatności zbliżeniowe BLIK oraz wpłaty/wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Zamawiając kartę debetową lub aktywując płatności BLIK możecie uniknąć opłat za te usługi, o ile w poprzednim miesiącu wykonaliście co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem. Standardowo opłata wynosi 11 zł (w tej cenie możecie korzystać z obu usług). Osoby w wieku 18-26 lat mogą z kolei korzystać z darmowych płatności po wykonaniu zaledwie 1 transakcji miesięcznie. 
 • Darmowe przewalutowania podczas płatności kartą do limitu 1000 zł miesięcznie. Bardzo przydatna zmiana dla podróżujących za granicę. Będąc na wakacjach czy w delegacji możecie od teraz płacić kartą w dowolnej walucie i to bez standardowej prowizji (2%) za przewalutowanie. W razie potrzeby limit może zostać zniesiony za 9,90 zł tygodniowo.
 • Integracja Goodie z bankowością internetową Millennium. Znana platforma oferująca zwrot za zakupy w blisko 800 sklepach internetowych została połączona z aplikacją Banku Millennium. Klienci rachunku Millennium 360° będą mogli przechodzić teraz do poszczególnych sklepów i na platformy usługowe bezpośrednio z aplikacji banku, otrzymując przy tym cashback o określonej wartości. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu
 • Cyberbezpieczeństwo z pakietem CyberWsparcie. Usługa ma polegać na monitoringu danych osobowych użytkownika w sieci i w razie konieczności wsparciu technicznym i prawnym nawet 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nowe konto Millennium 360°

Uczestnicy promocji konta Millennium 360°

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie po 1 stycznia 2019 roku nie posiadały rachunku osobistego w Banku Millennium. Uczestnik promocji powinien być pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. 

Co ważne, korzystanie z innych produktów Banku Millennium lub bycie stroną umowy z bankiem w innym zakresie nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w aktualnej promocji.

Zasady promocji Millennium 360°

Wniosek o konto wraz z kartą debetową znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. Na złożenie wniosku macie czas do 31 sierpnia 2022 roku. Pula promocyjnych wniosków jest nieograniczona. Umowę możecie sfinalizować na różne sposoby:

 • za pośrednictwem otwartej bankowości – tożsamość potwierdzicie logowaniem na swoje konto w innym banku. W tym celu wybierzcie konto, z którego wykonujecie najczęściej transakcje (jeśli macie kilka kont w danym banku, zaznacz wszystkie). To aktualnie najwygodniejsza i najmniej inwazyjna forma zawierania umów;
 • za pośrednictwem foto weryfikacji – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie. Po założeniu konta w ten sposób, należy udać się do dowolnej placówki banku, by zweryfikować dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu;
 • w dowolnej placówce banku. W tym przypadku warto zwrócić uwagę, aby konsultant nie wygenerował umowy na nowo, na standardowych warunkach. Wówczas wypadniecie z promocji i będziecie musieli przebijać się przez kłopotliwy proces reklamacyjny. Raczej nie polecam.

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Należy także wyrazić zgodę na świadczenie usług przez Millennium Goodie sp. z o.o. Po odebraniu premii zgody te możecie oczywiście wycofać – wedle uznania.

Wypełniając wniosek możecie również wybrać dodatkową usługę – Pakiet Bardzo Pomocny (darmowy przez 3 miesiące, potem 4,98 zł miesięcznie).

Millennium 360° z Pakietem Bardzo Pomocnym

Warunki otrzymania bonusu

Pierwszą premię pieniężną o wartości 90 zł otrzymacie jeśli:

 • do 31 sierpnia 2022 roku złożycie wniosek i podpiszecie umowę o konto, a także wyrazicie niezbędne zgody,
 • do 30 września 2022 roku aktywujecie aplikację mobilną banku oraz wykonacie co najmniej 1 płatność kartą debetową lub za pomocą BLIKA.

Natomiast, aby zdobyć drugą premię pieniężną, tym razem o wartości 270 zł, należy w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowy o konto – wrzesień, październik i listopad 2022 roku (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnić łączne wpływy na konto w wysokości co najmniej 500 zł,
 • wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM.

Wymagane transakcje bezgotówkowe możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Kwota płatności jest dowolna. Jedynymi wykluczeniami w tym zakresie są transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi, transakcje zwrócone, czy też transakcje hazardowe.

Wpływy na konto mogą natomiast pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie. Liczy się suma wpływów, zatem akceptowalne są przykładowo dwa wpływy po 250 zł. Po zapewnieniu wpływu, środki możecie z powrotem wypłacić, nawet w dniu ich zaksięgowania na rachunku.

Wydanie nagród w promocji

Pierwsza premia o wartości 90 zł zostanie wypłacona w terminie do 31 października 2022 roku. Natomiast drugi bonus o wartości 270 zł trafi na wasze konta w terminie do 31 grudnia 2022 roku. Pamiętajcie, by do tego czasu nie zamykać konta, nie wypowiadać umowy, ani też nie odwoływać wyrażonych zgód.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto oszczędnościowe dla nowych środków na 7% w skali roku

W najnowszej edycji promocji (od 29 sierpnia 2022 roku), Konto Oszczędnościowe Profit zapewnia oprocentowanie na poziomie 7% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest zgodnie z aktualną tabelą oprocentowania. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 60 dni od pierwszego zasilenia konta nowymi środkami. Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad. Warto jednak pamiętać, iż promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest regularnie odświeżana.

Promocyjne oprocentowanie na poziomie 7% w skali roku możecie złapać do 24 września 2022 roku do 27 sierpnia 2022 roku. Do tej daty należy otworzyć konto i zasilić je środkami, tak by móc cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem przez okres 60 dni.

Konto przeznaczone jest także dla obecnych klientów. Na promocyjnym oprocentowaniu zapracują jednak tylko nowe środki, czyli te wpłacone na konto oszczędnościowe po 19 sierpnia 2022 roku po 30 czerwca 2022 roku.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak jeden przelew wychodzący w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 7,50 zł.

Szczegóły w regulaminie promocji konta oszczędnościowego Profit.

Nowe konto Millennium 360° w liczbach

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

 0 zł za kartę debetową do konta (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata za kartę i transakcje BLIK wyniesie 5 zł lub 11 zł (niższa stawka dedykowana jest młodszym użytkownikom),

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata wyniesie 5 zł (lub 1 zł w przypadku bankomatów Santander Bank Polska oraz Planet Cash),

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

– 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny przez pierwsze 3 miesiące. 

Więcej o opłatach przeczytacie w Cenniku dla umów zawartych od 25 kwietnia 2022 roku.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów