fbpx

Kolejna podwyżka oprocentowania Lokaty na Nowe Środki od Idea Banku, czyli 3,5% w skali roku na dowolną kwotę bez zakładania konta!

Idea Bank ponownie postanowił podnieść oprocentowanie Lokaty na Nowe Środki. W przypadku wariantu 1-miesięcznego, oprocentowanie lokaty sięga 3,5% w skali roku, co zdecydowanie wyróżnia się na tle depozytów oferowanych przez inne banki. Lokata na Nowe Środki to prosty depozyt, który nie wymaga zakładania konta, daje wybór okresów, a jednocześnie ma wysoki limit kwoty maksymalnej (od 500 zł do nawet 1 miliona złotych). Mało tego, możecie założyć więcej niż jedną lokatę tego typu. To bardzo wygodna cecha w przypadku zarządzania płynnością środków. Jeśli będziecie mieli potrzebę wcześniejszej wypłaty środków, nie będziecie musieli rezygnować z odsetek od pełnej kwoty oszczędności, jak to ma miejsce w przypadku założenia tylko jednej lokaty. Co ważne, z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci Idea Banku! Dla tych pierwszych przygotowana jest dodatkowo oferta na start – Lokata Happy z oprocentowaniem wynoszącym 4% w skali roku.

 

 

Nowi klienci – zasady

Oprocentowanie Lokaty na Nowe Środki wynosi:

  • 3,5% w skali roku dla wariantu 1-miesięcznego,
  • 3,0% w skali roku dla wariantu 2-miesięcznego,
  • 2,9% w skali roku dla wariantu 3-miesięcznego,
  • 2,7% w skali roku dla wariantu 6-miesięcznego.

Dla nowych klientów, którzy złożą wniosek o lokatę, całość wpłaconych środków będzie pracować na preferencyjny procent. Warto jednak pamiętać, iż dla osób zaczynających przygodę z Idea Bankiem, w pierwszej kolejności polecana jest bestsellerowa Lokata Happy z oprocentowaniem 4% w skali roku na okres 3 miesięcy. Zakres kwot wynosi od 500 zł do 20.000 zł. Masz jeszcze większe oszczędności? Gratuluję! W takim razie nadwyżkę możesz ulokować na Lokacie na Nowe Środki, po tym jak założysz Lokatę Happy.

 

Obecni klienci – zasady

W przypadku dotychczasowych klientów Idea Banku stosowana jest tradycyjna definicja „nowych środków”. Są one traktowane jako środki wpłacone ponad saldo z 20. dnia poprzedzającego miesiąc założenia lokaty. Jeśli lokatę założycie we wrześniu, wówczas nowe środki będą wyliczane względem 20 sierpnia 2018 roku. Do salda wliczane są wszelkie rachunki prowadzone przez Idea Bank oraz Lion’s Bank, czyli oddział Idea Banku zajmujący się private bankingiem. W przypadku gdy założycie Lokatę na Nowe Środki z wykorzystaniem dotychczasowych środków, wówczas oprocentowanie lokaty wyniesie jedynie 0,5% w skali roku. Nie da się ukryć, iż bankowi zależy na dostarczeniu świeżego kapitału, tak by mógł on skutecznie zasilić bilans banku.

Oferta ważna jest do odwołania. Szczegóły w tabeli oprocentowania oraz na stronie promocji.

 

Złóż wniosek o Lokatę na Nowe Środki

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów