fbpx

Lokata PeoPay na 3% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł oraz 150 zł łatwej premii!

Rekordowo niskie stopy procentowe stały się faktem! Wiadomość o obniżeniu stopy referencyjnej do wartości 0,1% gruchnęła jak grom z jasnego nieba. Co tu kryć, idą ciężkie czasy dla oszczędzających. Na szczęście są jeszcze nieliczne oferty, które pozwolą zarobić na depozycie. Jedną z nich jest ostatnia na rynku lokata z premią, czyli Lokata PeoPay na 3% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł (na okres 3 miesięcy). Lokując maksymalną stawkę, na koniec okresu lokaty odbierzecie 75 zł odsetek brutto, co na czysto da 60,75 zł zysku. To jednak nie wszystko! W ramach promocji Konta Przekorzystnego otrzymacie 150 zł premii ekstra. Aby zdobyć nagrodę tak naprawdę wystarczy spełniać warunki zwalniające z opłaty za konto. W ten oto sposób, łączny zysk wyniesie już 210,75 zł, co jest ekwiwalentem 3-miesięcznej lokaty na 10,4%! Mało tego, polecając tę promocję swoim bliskim, w ramach programu poleceń możecie zdobyć do 1500 zł premii dodatkowej. Konto i lokatę założycie w pełni online – bez ruszania się z fotela 🙂


Skrót w pigułce, czyli konkrety na początek!

 • Lokata PeoPay oprocentowana na 3% w skali roku,
 • Kwota lokaty: 1000 – 10.000 zł,
 • Okres: 3 miesiące,
 • Bonus 150 zł bez względu na kwotę lokaty, którą założyliście,
 • Założenie oraz zamknięcie lokaty odbywa się w pełni online przez aplikację mobilną,
 • W ramach promocji otwierasz konto osobiste, które będzie dla Ciebie darmowe po spełnieniu warunków promocji,
 • Ofertę możesz polecać swoim bliskim – za skuteczne polecenie otrzymasz 100 zł premii.

Kto może skorzystać z promocji

Promocja skierowana jest do osób, które w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 20 maja 2020 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego lub lokaty w Banku Pekao S.A.

Natomiast posiadacze innych produktów Banku Pekao (przykładowo: kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) śmiało mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja trwa od 21 maja 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku – w tym czasie należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Mastercard. Wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona. Najważniejsze, aby posiadać sprawną kamerkę oraz mikrofon. W tym celu polecam złożenie wniosku na smartfonie. Możliwe jest również rozpoczęcie procesu na komputerze i dokończenie w aplikacji PeoPay.

Co do kwestii finalizacji umowy, Bank Pekao S.A. stosuje nowoczesną metodę zwaną potocznie “konto otwierane przez selfie”. Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Nie będziecie musieli czekać na kuriera, czy też korzystać z krępującej wideorozmowy.

Jeśli natomiast finalizacja umowy się nie powiedzie z przyczyn technicznych, wówczas możecie wybrać opcję podpisania umowy w placówce (ale tylko w takim przypadku).

Lokata PeoPay na 3% w skali roku do 10.000 zł

O ile, wszystkie banki masowo obniżają oprocentowanie swoich produktów oszczędnościowych, tak Pekao S.A. postanowił je…podwyższyć. Maksymalna kwota obowiązywania preferencyjnego oprocentowania wynosi 10.000 zł na okres 3 miesięcy.

Z promocyjnej lokaty możecie skorzystać do 30 czerwca 2020 roku. Jest ona dostępna w najnowszej wersji aplikacji mobilnej PeoPay (wersja 3.4). Bank udostępnia możliwość założenia lokaty w bankowości mobilnej PeoPay w terminie do 3 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o konto osobiste. Jeśli zaś otwiorzycie konto pod koniec promocji (czyli w dniach od 22 do 30 czerwca 2020 roku), lokata będzie dostępna w aplikacji do 5 lipca 2020 roku (włącznie).

W ramach promocji możecie założyć tylko jedną Lokatę PeoPay. Ma ona charakter nieodnawialny. W przypadku zerwania lokaty przed czasem, bank nie wypłaci odsetek.


Jak zdobyć premię na start?

Aby zdobyć 100 zł premii gotówkowej, wystarczy, że w okresie do końca pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy oraz przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe:

 • zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł – może on pochodzić z waszego konta w innym banku,
 • wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay (na dowolną kwotę),
 • co najmniej raz zalogujecie się do aplikacji PeoPay.

Przykład

Otwierając konto w czerwcu 2020 roku, warunki spełnijcie:

 • w czerwcu, w lipcu, w sierpniu oraz we wrześniu 2020 roku lub
 • w lipcu, w sierpniu, we wrześniu oraz w październiku 2020 roku.


Premię otrzymacie przelewem najpóźniej do 30 listopada 2020 roku. Oczywiście w tym dniu wasze konto musi pozostawać aktywne.

 50 zł ekstra w promocji Mastercard

No dobrze, na tę chwilę macie już 100 zł. Kolejne 50 zł ekstra (w końcu to lokata z 150 zł premii) uzyskacie w ramach promocji Mastercarda. Mówiąc bardziej szczegółowo, otrzymacie 3400 punktów powitalnych w promocji „Bezcenne chwile”. Przyznane punkty wymienicie na vouchery o wartości 50 zł. Do wyboru macie między innymi vouchery do: Free Now, empik, Decathlon, RTV Euro AGD, Vistula, Wólczanka, Wojas, Douglas, Circle K i wiele innych.

Aby zdobyć punkty wystarczy przystąpić do programu oraz zalogować się do aplikacji PeoPay. Cóż, prościej się nie da. Na spełnienie warunków promocji macie czas do 30 czerwca 2020 roku. Swoją Kartę Rewolucyjną Mastercard zarejestrujecie na stronie programu lub w bankowości Pekao24.

Promocyjne punkty zostaną przydzielone ostatecznie w okresie do 30 dni od pierwszego zalogowania się w aplikacji PeoPay. Punkty przyznane w ramach nagrody są ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich udostępnienia, także macie sporo czasu na dokonanie wyboru 🙂

Nawet 1500 zł premii ekstra w programie poleceń

To jeszcze nie wszystko. Lokatę z premią możecie polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł bonusu ekstra! Maksymalna liczba poleconych to 15 osób. W związku z tym możecie zdobyć nawet 1500 zł dodatkowego dochodu.

Program poleceń również trwa do 30 czerwca 2020 roku. Więcej na temat funkcjonowania programu pisałem w osobnym artykule, do którego Was teraz odsyłam, by nie dublować treści.


Konto Przekorzystne – szczegóły

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są dla Was bezwarunkowo darmowe. Dla osób, które ukończyły już 26. rok życia, zasady prowadzenia rachunku są następujące:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne (autoryzowane poprzez aplikację PeoPay),
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A,

Dodatkowo, spełniając warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), bank sprezentuje Wam w danym miesiącu:

 • 0 zł za dwie wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz
 • 0 zł za wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

Ile można na tym zarobić?

W tym celu pokusiłem się obliczyć efektywne oprocentowanie w skali roku z uwzględnieniem bonusu.

Dla kwoty 10.000 zł obliczenia wyglądają następująco:

 • 10.000 zł x 3,00% x 3 miesiące / 12 miesięcy w roku = 75 zł,
 • Kwotę tą należy pomniejszyć o podatek od zysków kapitałowych:
  75 zł * (100% – 19%) = 60,75 zł,
 • Po 3 miesiącach otrzymacie więc 60,75 zł + 150 zł = 210,75 zł,
 • W skali roku oprocentowanie netto wynosi 210,75 / 10.000 x 4 = 8,43%, zaś po ubruttowieniu 10,4%.

Sprawdź to sam, czyli dokumenty związane z promocją

Regulamin oferty specjalnej Lokaty PeoPay
Regulamin promocji z premią na start
Regulaminie punktów w programie "Bezcenne chwile"
Regulamin programu poleceń “Polecam przekorzystnie”
Tabela opłat i prowizji

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów