fbpx

Alior Bank: 3400 punktów w programie Mastercard „Bezcenne chwile”, czyli vouchery o wartości 50 zł

Uczestnictwo w programie Bezcenne Chwile polega na płaceniu kartą Mastercard u partnerów i zbieraniu punktów, które następnie można wymieniać na nagrody rzeczowe, gadżety, bilety i wejściówki na przeróżne wydarzenia. Co jakiś czas pojawiają się promocje zachęcające do rejestracji, które zagwarantują Wam istny dopalacz w wyścigu o punkty lojalnościowe. W aktualnej akcji, osoby posiadające konto w Alior Banku, do którego wydana została karta Mastercard, mogą w prosty sposób zgarnąć aż 3400 punktów. To z pewnością najcenniejsza wiadomośc dla osób, które niedawno zakładały konto w Alior Banku w ramach promocji Money Mania z 200 zł premii na start.

Uczestnicy i zasady promocji

Promocja skierowana jest do klientów Alior Banku – nowych i obecnych – posiadających kartę płatniczą Mastercard wydaną do rachunku. W regulaminie znajduje się informacja, że część kart debetowych (z numerem zaczynającym się od 535194) jest wykluczona z udziału w akcji. 

Po udanej rejestracji, wystarczy zrobić już tylko 5 płatności bezgotówkowych kartą (online lub w tradycyjnych sklepach). Macie na to 30 dni kalendarzowych, liczonych od momentu prawidłowej rejestracji, czyli zaakceptowania Waszej karty i włączenia jej do programu.

Do 5 dni roboczych po wykonaniu ostatniej płatności, w Waszych profilach Bezcenne Chwile pojawi się bonusowe 3400 punktów. Punkty zachowają ważność przez równe pół roku.

Promocja potrwa do 30 lipca 2020 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli promocyjnej. Po premię sięgnie w tej edycji aż 16.300 osób. 

Bonusowe 3400 punktów zostanie przyznane wyłącznie przy pierwszej rejestracji każdej karty. Aktualni uczestnicy programu nie wezmą udziału w akcji, nawet jeśli wcześniej wyrejestrują swoją kartę. 

Jak zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile

W programie można zarejestrować się na cztery sposoby: poprzez bankowość elektroniczną Alior Banku, na stronie programu, w oddziale lub za pomocą infolinii. Najszybsza i najwygodniejszą drogą jest opcja pierwsza. Wystarczy, że zalogujecie się do platformy online i odszukacie zakładkę Szczegóły karty, a następnie Informacje o karcie. Pokaże się Wam możliwość włączenia programu. Utworzenie konta może trwać nawet 14 dni, nie czekajcie więc do ostatniej chwili trwania promocji. Pamiętajcie, żeby wyrazić zgodę na komunikację w celach marketingowych. 

Realna wartość 3400 punktów – na co można je wymienić? 

3400 punktów nie jest liczbą przypadkową. Zaglądając do katalogu (dostępnego po rejestracji karty) przekonacie się, że to wartość pozwalająca uzyskać vouchery na 50 zł do sklepów takich sieci jak: RTV Euro AGD, Douglas, Decathlon i wiele innych. Pulę możecie również rozbić na mniejsze części i poświęcić na przykład 800 punktów na doładowania o wartości 10 zł do partnerskich sieci komórkowych. 

Otrzymane punkty warto jest też zachomikować i wykorzystać dopiero wtedy, gdy codzienne robienie zakupów powiększą ich pulę, a wtedy w Waszym zasięgu znajdą się gadżety i nagrody większego kalibru. 

Szczegóły w regulaminie promocji – 3400 punktów powitalnych.

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami!

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów