fbpx

Lokata na Nowe Środki od Idea Banku, czyli 3,0% w skali roku (do 1 mln zł) dla nowych i obecnych klientów i to bez zakładania konta!

 

Idea Bank postanowił podnieść oprocentowanie kultowej Lokaty na Nowe Środki, dzięki czemu ponownie ma ono „trójkę z przodu”, a mówiąc bardziej precyzyjnie 3% w skali roku. Lokata na Nowe Środki to prosty depozyt, który nie wymaga zakładania konta, daje wybór okresów, a jednocześnie ma wysoki limit kwoty maksymalnej (od 500 zł do nawet 1 miliona złotych). Co ważne, z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci Idea Banku!

 

 

Nowi klienci

Oprocentowanie lokaty wynosi:

  • 3% w skali roku dla wariantu 2-miesięcznego,
  • 2,9% w skali roku dla wariantu 3-miesięcznego,
  • 2,8% w skali roku dla wariantu 1-miesięcznego,
  • 2,7% w skali roku dla wariantu 6-miesięcznego.

Dla nowych klientów, którzy złożą wniosek o lokatę, całość wpłaconych środków będzie pracować na preferencyjny procent. Warto jednak pamiętać, iż dla osób zaczynających przygodę z Idea Bankiem, w pierwszej kolejności polecana jest bestsellerowa Lokata Happy z oprocentowaniem 4% w skali roku na okres 3 miesięcy. Zakres kwot wynosi 500 – 20.000 zł. Natomiast w przypadku posiadania większych środków (od 20.000 zł do 100.000 zł) możecie skorzystać z Lokaty Happy Pro na 3% w skali roku. Masz jeszcze większe oszczędności? Gratuluję! W takim razie nadwyżkę możesz ulokować na Lokacie na Nowe Środki, po tym jak założysz lokatę z „rodziny Happy”.

 

Obecni klienci

W przypadku dotychczasowych klientów Idea Banku stosowana jest tradycyjna definicja „nowych środków”. Są one traktowane jako środki wpłacone ponad saldo z 20. dnia poprzedzającego miesiąc założenia lokaty. Jeśli lokatę założycie w sierpniu, nowe środki będą wyliczane względem 20 lipca 2018 roku. Do salda wliczane są wszelkie rachunki prowadzone przez Idea Bank oraz Lion’s Bank, czyli oddział Idea Banku zajmujący się private bankingiem. W przypadku gdy założycie Lokatę na Nowe Środki z wykorzystaniem dotychczasowych środków, wówczas oprocentowanie lokaty wyniesie jedynie 0,5% w skali roku. Nie da się ukryć, iż bankowi zależy na “przyniesieniu” świeżego kapitału, tak by mógł on skutecznie zasilić bilans banku.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

Złóż wniosek o Lokatę na Nowe Środki

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów