fbpx

Jak tanio korzystać z kina, czyli 10 zł za bilety do kina Cinema City, Helios i Multikino z Masterpass

Lubię kino, choć nie da się ukryć, iż w ostatnich latach ceny seansów filmowych mocno podskoczyły. Co z tego, że do Cinema City mam 12 minut pieszo, skoro za bilet normalny muszę zapłacić ponad 35 zł (z opłatą serwisową). Na szczęście jest i na to sposób. Otóż specyfiką kinowych sieciówek jest organizacja wielu promocji w kooperacji z instytucjami płatniczymi, czy też serwisami zniżkowymi. W dzisiejszym wpisie zaprezentuję Wam sposób, dzięki któremu obniżycie koszty zakupu biletu do 10 zł. Posłuży Wam w tym portfel elektroniczny Masterpass.

 

 

Zasady promocji

Na początek wspólne elementy. We wszystkich wymienionych kinach bilet na seans 2D kosztuje 10 zł w przypadku zakupu online z wykorzystaniem portfela elektronicznego Masterpass. Jeśli nigdy nie korzystaliście z tej technologii, odsyłam Was na dedykowaną stronę. W tym miejscu tylko wspomnę, iż Masterpass obsługuje zarówno karty Mastercard, jak i VISA. 

Promocja na bilety do sieci Helios i Multikino trwa do 30 grudnia 2018 roku, zaś w przypadku Cinema City do 28 grudnia 2018 roku. Możliwe jest jednak wcześniejsze zakończenie w przypadku wyczerpania puli biletów, które wynoszą odpowiednio: 

Dodatkowo stosowane są limity transakcyjne. W przypadku Multikina podczas jednej transakcji można zakupić dwa bilety, w przypadku Heliosa jeden bilet, zaś Cinema City stosuje limit dzienny – maksymalnie 5 biletów w ciągu dnia.

Bilety należy kupować na stronie internetowej lub poprzez aplikację mobilną. Dodatkowo zostanie naliczona opłata rezerwacyjna, 1 zł lub 1,20 zł.

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów