fbpx

Testuj płyny do płukania jamy ustnej Listerine i odbierz do 37,98 zł zwrotu środków na konto

Nie tak dawno opisywałem na blogu krótką akcję promocyjną “Testuj Listerine” organizowaną wyłącznie w drogeriach Rossmann. Co ciekawe, ruszyła kolejna odsłona promocji. Tym razem płyny do płukania jamy ustnej możecie zakupić w dowolnym miejscu, zaś okres trwania promocji jest o wiele dłuższy. Analizując regulamin można dojść do wniosku, iż nie ma żadnych przeciwwskazań co do udziału w obu promocjach. Możecie na przykład przetestować teraz inny płyn niż w przypadku akcji z Rossmannem. Co tu kryć, testy produktów to jedne z najprostszych sposobów na smartshopping w praktyce. Na blogu dostępnych jest obecnie cały wysyp tego typu promocji, dzięki czemu możecie uzyskać naprawdę solidne zwroty. W przypadku akcji Listerine ponownie maksymalny zwrot dla jednej osoby wynosi 37,98 zł.

 

 

Promocja „21 dni pełnej ochrony jamy ustnej” – edycja styczeń/marzec 2019

Promocja dotyczy następujących produktów:

  • Listerine Advanced WHITE, Listerine Proffesional SENSITIVITY THERAPY oraz Listerine SMART RINSE o łącznej pojemności 500 ml,
  • Listerine NIGHTLY RESET o łącznej pojemności 800 ml,
  • pozostałych produktów Listerine o łącznej pojemności 1000 ml.

W poprzedniej edycji pytaliście, czy można mieszać płyny z różnych grup. Moim zdaniem nie, ponieważ producentowi zależy, aby przetestować w praktyce działanie jednego konkretnego produktu. Najbardziej opłacalny wybór pod względem ilości produktu, to zakup płynów z ostatniej grupy w ilości 1 litra.

Płyny możecie zakupić w dowolnej konfiguracji pod względem wielkości opakowań (przykładowo opakowanie 1-litrowe, 2 x 500 ml, 1 x 500 ml, 2 x 250 ml, 2 x 400 ml, czy też 4 x 250 ml). Zakup może być udokumentowany jednym lub większą ilością paragonów. W przypadku, gdy zakup promocyjny udokumentowany jest więcej niż jednym dowodem zakupu, termin 21 dni liczony jest od daty zakupu pierwszego opakowania produktu promocyjnego widniejącej na dowodzie zakupu. Pełną listę produktów oferowanych przez Listerine w promocji znajdziecie na tej podstronie. Zakupu płynu/płynów należy dokonać od 21 stycznia 2019 roku do 17 marca 2019 roku. Oczywiście po zakupie koniecznie musicie zachować paragon/fakturę.

 

 

 

 

Jak otrzymać zwrot środków?

Teraz pozostaje Wam już testowanie zakupionych produktów przez co najmniej 21 dni. Jeśli nie poczujecie satysfakcji, po upływie 21 dni od momentu zakupu możecie wydrukować, wypełnić i podpisać formularz promocyjny, po czym wysłać go wraz z paragonem na adres organizatora promocji (znajdziecie go w regulaminie w punkcie 3.8). Zgłoszenie powinno być wysłane w terminie najpóźniej do dnia 23 kwietnia 2019 roku – decyduje data doręczenia do organizatora. Środki zostaną przelane na wasze konta do 31 maja 2019 roku lub do 14 czerwca 2019 roku, jeśli organizator będzie wymagał dodatkowej weryfikacji zgłoszenia.

Maksymalny zwrot dla jednej osoby wynosi 37,98 zł. Regulamin nie zawiera wykluczeń co do udziału w promocji osób mieszkających pod tym samym adresem, członków rodzin i tak dalej. W związku z tym, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z akcji nawet w kilka osób. Wysyłka formularzy jednym listem również nie stanowi przeszkody co do wypłaty zwrotu. Jest to dość ważne, ponieważ organizator nie zwraca kosztów wysyłki.

Zanim pobiegniecie do Rossmanna, zapoznajcie się z:

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów