Inteligo: 100 zł premii na start za założenie konta oraz 100 zł za polecanie rachunku znajomym

Po dłuższej przerwie powraca program poleceń „Mam Inteligo”. Ponownie możecie zdobyć 100 zł łatwej premii na start za założenie konta. Następnie swoje dodatkowe dochody będziecie mogli powiększyć poprzez polecanie rachunku swoim znajomym. Za każde skuteczne polecenie otrzymacie również 100 zł bonusu. Mało tego, dla trzech najbardziej skutecznych polecających bank przewidział trzy nagrody ekstra: 1000 zł, 600 zł oraz 300 zł. Co do rachunku w Inteligo, jego prowadzenie jest darmowe, tak samo jak przelewy internetowe. Karta debetowa jest natomiast bezpłatna w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 100 zł. Inteligo umożliwia płatności BLIKIEM, Apple Pay oraz Garmin Pay, a także obsługę kasową w oddziałach PKO BP.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy obecnie nie posiadają konta w Inteligo ani nie byli posiadaczami takowego konta w ciągu ostatnich trzech lat, licząc od daty rozpoczęcia edycji programu. Z racji, że obecna edycja rozpoczyna się 4 lutego 2019 roku, wasz poprzedni rachunek (jeśli byliście już posiadaczami konta w Inteligo) powinien zostać zamknięty przed 4 lutego 2016 roku. Pomimo, że Inteligo jest tworem należącym do PKO Banku Polskiego, obie instytucje traktowane są jako osobne podmioty. Dlatego w przypadku posiadania konta w „dużym” PKO BP, śmiało możecie wziąć udział również w niniejszej promocji.

Bieżąca edycja programu poleceń trwa od 4 lutego 2019 roku do 30 kwietnia 2019 roku. Promocja podzielona jest na 3 etapy:

 • 1. etap: 4.02.2019 roku – 28.02.2019 roku,
 • 2. etap: 1.03.2019 roku – 31.03.2019 roku,
 • 3. etap: 1.04.2019 roku – 30.04.2019 roku.

Podział na etapy tak naprawdę determinuje jedynie terminy, w jakich będą wypłacane nagrody. Weryfikacja spełnienia warunków będzie dokonywana niejako zbiorczo po zakończeniu każdego z etapów.

W okresie trwania promocji należy zarówno złożyć wniosek o konto, jak i podpisać umowę.

 

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o konto należy złożyć na dedykowanej stronie Konta Inteligo. Podczas wypełniania wniosku zaakceptujcie regulamin oraz zaznaczcie wszystkie niezbędne zgody. Kluczowym elementem uczestnictwa w promocji jest wpisanie na dole wniosku kodu polecenia. Jeśli nikt z waszych znajomych nie przekazał Wam takowego kodu, możecie skorzystać z mojego polecenia. Mój kod polecenia to 603367619. Korzystając z mojego kodu macie pewność, iż będziecie uczestnikami promocji, ponieważ spełniam wszelkie warunki wymagane przez regulamin dla osób polecających. Oczywiście dzięki użyciu mojego kodu zarabiamy oboje 🙂

Poniżej screen z wniosku przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod polecenia.

 


Po wysłaniu wniosku, zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz umówić termin dostarczenia umowy przez kuriera. W pakiecie od razu otrzymacie również kartę debetową. Dzięki temu w błyskawiczny sposób możecie aktywować konto i sprawnie spełnić warunki promocji, o których mowa poniżej.

 

Zasady promocji

Po otwarciu konta należy spełnić dwa warunki. Pierwszym z nich jest wykonanie płatności bezgotówkowych (jednej lub kilku) kartą na łączną kwotę minimum 200 zł. Drugim warunkiem jest natomiast wykonanie płatności BLIKIEM (jednej lub kilku) na łączną kwotę co najmniej 40 zł. W tym celu należy pobrać i aktywować aplikację IKO. Dostępna jest ona na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne.

Regulaminowe transakcje kartą dotyczą wyłącznie stacjonarnych punktów handlowo-usługowych (sklepy, stacje paliw, kina itd.). Natomiast w przypadku transakcji BLIKIEM, nie ma wyłączeń co do płatności online (możecie je wykonać przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych). Od siebie podpowiem, iż od pewnego czasu transakcje BLIKIEM honorowane są w sklepach Biedronka. Uwaga – płatności internetowe (w przypadku karty) oraz wypłaty z bankomatu nie uprawniają do zdobycia premii. Na spełnienie obu warunków macie 30 dni od momentu aktywacji konta. Po wykonaniu wymaganych płatności, możecie zrezygnować z karty debetowej.

W przypadku kont firmowych, warunkiem uzyskania premii jest wykonanie płatności kartą na minimum 200 zł w ciągu 40 dni od aktywacji konta oraz zapewnienie co najmniej jednego przelewu do ZUS, zleconego za pośrednictwem serwisu internetowego lub telefonicznego – z wykorzystaniem formularza „Przelew do ZUS”.

 

Premia wypłacana jest po weryfikacji spełnienia warunków niezbędnych do otrzymania nagrody. Inteligo szczegółowo opisuje w regulaminie ile trwa procedura przyznania nagród. Z doświadczenia swojego oraz czytelników bloga wiem, iż wszystko odbywa się o wiele szybciej.

Bank dokonuje tego sprawdzenia każdorazowo, w terminie do maksymalnie 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Programu. Wypłata nagrody nastąpi w terminie do 44 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia kwestii spełnienia warunków do wypłaty.

 

Ważne dokumenty:

 

Otwórz konto w Inteligo i zdobądź 100 zł premii

użyj kodu: 603367619

 

Szczegóły konta Inteligo

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za przelewy internetowe oraz zlecenia stałe,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 100 zł, w przeciwnym razie opłata to 4 zł,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego oraz Santander Banku,
 • 5 zł za wypłaty z obcych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty gotówkowe we wpłatomatach oraz oddziałach PKO BP,
 • płatność za pośrednictwem BLIK, Apple Pay oraz Garmin Pay,
 • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

100 zł premii dla polecających

W programie zarabia również osoba polecająca. Premia dla polecającego to 100 zł netto. To dwa razy więcej niż w poprzednich edycjach. Ty również możesz założyć konto w Inteligo, polecać je innym i zarabiać. Oczywiście osoba, której polecisz konto również odbierze swoje 100 zł premii po spełnieniu warunków promocji. Osoby o największej liczbie skutecznych poleceń otrzymają nagrody dodatkowe, odpowiednio 1000 zł, 600 zł oraz 300 zł za trzy pierwsze miejsca w rankingu.

Aby zostać polecającym zarejestruj się na MamInteligo.pl. Kodem polecenia jest numer telefonu komórkowego osoby polecającej, podany w ramach programu „Mam Inteligo” (podczas rejestracji do programu lub zaktualizowany w czasie jego trwania). Ważne – numer ten musi być tym samym numerem, który znajduje się w danych podanych do wiadomości banku, zarejestrowanych z tytułu umowy o konto Inteligo.

 

Otwórz konto w Inteligo i zdobądź 100 zł premii

użyj kodu: 603367619

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów