Testuj płyny do płukania jamy ustnej Listerine i odbierz do 37,98 zł zwrotu środków na konto

Już po raz siódmy na blogu analizuję promocję “Testuj Listerine” w ramach której możecie otrzymać zwrot środków za przetestowanie płynów do płukania jamy ustnej. Poprzednie artykuły cieszyły się sporym zainteresowaniem, zatem pewnie i tym razem chętnie przetestujecie płyny Listerine, szczególnie w przypadku, gdy skończyły się Wam już zapasy z poprzednich edycji. Co tu kryć, testy produktów to jedne z najprostszych sposobów na smartshopping w praktyce. Na blogu dostępnych jest obecnie cały wysyp tego typu promocji, dzięki czemu możecie uzyskać naprawdę solidne zwroty. W przypadku akcji Listerine ponownie maksymalny zwrot dla jednej osoby wynosi 37,98 zł.

 

 

Promocja „21 dni pełnej ochrony jamy ustnej” – edycja styczeń/luty 2020

Promocja dotyczy następujących produktów:

  • Listerine SMART RINSE o łącznej pojemności 500 ml (możecie zgłosić dwa takowe produkty, po 250 ml każdy),
  • Listerine NIGHTLY RESET o łącznej pojemności 800 ml (możecie zgłosić dwa takowe produkty, po 400 ml każdy),
  • pozostałych produktów Listerine o łącznej pojemności 1000 ml.

 

W ostatnim wymienionym przypadku, płyny możecie zakupić w dowolnej konfiguracji pod względem wielkości opakowań. Dopuszczalne „strategie” to jedno opakowanie 1-litrowe, dwa opakowania po 500 ml, trzy opakowania (500 ml + 2 x 250 ml), czy też cztery opakowania po 250 ml. Zakup może zostać udokumentowany jednym lub większą ilością paragonów. W przypadku, gdy zakup promocyjny udokumentowany jest więcej niż jednym dowodem zakupu, termin 21 dni liczony jest od daty zakupu pierwszego opakowania produktu promocyjnego widniejącej na paragonie. Pełną listę produktów oferowanych przez Listerine w promocji znajdziecie na tej podstronie. Zakupu płynu/płynów należy dokonać od 1 stycznia 2020 roku do 29 lutego 2020 roku. Oczywiście po zakupie koniecznie musicie zachować paragon/fakturę. Zakup możecie wykonać w dowolnym sklepie stacjonarnym lub internetowym.

 

 

 

 

Jak otrzymać zwrot środków?

Teraz pozostaje Wam już testowanie zakupionych produktów przez co najmniej 21 dni. Jeśli nie poczujecie satysfakcji, po upływie 21 dni od momentu zakupu możecie wydrukować, wypełnić i podpisać formularz promocyjny, po czym wysłać go wraz z paragonem na adres organizatora promocji (znajdziecie go w regulaminie w punkcie 3.8). Zgłoszenie powinno być wysłane w terminie od 22 stycznia 2020 roku do 31 marca 2020 roku – decyduje data doręczenia do organizatora. Środki zostaną przelane na wasze konta do 15 maja 2020 roku lub do 29 maja 2020 roku, jeśli organizator będzie wymagał dodatkowej weryfikacji zgłoszenia.

 

Maksymalny zwrot dla jednej osoby wynosi 37,98 zł. Regulamin nie zawiera wykluczeń co do udziału w promocji osób mieszkających pod tym samym adresem, członków rodzin i tak dalej. W związku z tym, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z akcji nawet w kilka osób. Wysyłka formularzy jednym listem również nie stanowi przeszkody co do wypłaty zwrotu. Jest to dość ważne, ponieważ organizator nie zwraca kosztów wysyłki, a Poczta Polska co rusz podwyższa ceny listów poleconych.

 

Zanim pobiegniecie do sklepu, zapoznajcie się ze stroną internetową organizatora oraz stroną promocji Listerine. W obu tych miejscach znajdziecie link do oficjalnego regulaminu promocji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów