BGŻ BNP Paribas: 200 zł premii za założenie konta + 100 zł w promocji płatności mobilnych!

Bank BGŻ BNP Paribas nie zwalnia tempa i rusza z kolejną promocją Konta Optymalnego z premią za aktywność. W bieżącej edycji promocji możecie zdobyć 200 zł premii na start. W stosunku do ostatniej akcji, warunki uzyskania premii uległy sporemu uproszczeniu. Otóż bank nie wymaga od Was wykonywania jakichkolwiek płatności kartą. Konta Optymalne to rachunek nie byle jaki, bo gwarantujący bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta i karty debetowej. Plusem promocji jest stosunkowo krótki, 2-letni okres karencji. Musicie się jednak pospieszyć. Limit wniosków w promocji to wyłącznie 1000 sztuk! A jeśli będziecie sprytni to otrzymacie dodatkowo 100 zł w formie bonów do Biedronki i Allegro w łatwej promocji płatności mobilnych. Przy okazji przypominam również o promocji karty kredytowej, w której do zdobycia są vouchery IKEA o wartości 200 zł. Łącząc wszystkie promocje możecie zyskać nawet 500 zł premii!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 18 października 2018 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 18 października 2016 roku.

Jeżeli w powyższym okresie posiadaliście (lub nadal posiadacie) wyłącznie konto oszczędnościowe w BGŻ Optima, śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. W przypadku BGŻ Optima podpisywana jest osobna umowa ramowa, a ponadto jest to tylko konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR.

 

Jak założyć konto w promocji

Zanim jeszcze złożycie wniosek o konto, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji, jednocześnie akceptując regulamin wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Rejestracja w promocji oraz złożenie wniosku możliwe jest do 25 listopada 2018 roku lub do wyczerpania puli 1000 promocyjnych wniosków. W poprzednich dwóch tego typu akcjach wnioski zostały wyczerpane na długo przed ich oficjalnym zakończeniem, dlatego lepiej się pospieszyć 🙂 Póki strona rejestracyjna jest aktywna – macie pewność wzięcia udziału w promocji.

Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 12 grudnia 2018 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Łączna nagroda podzielona jest na dwie transze po 100 zł. Pierwsze 100 zł premii otrzymacie, jeśli aktywujecie aplikację mobilną GOmobile do 31 grudnia 2018 roku oraz w miesiącach grudzień 2018 roku i styczeń 2019 roku:

  • wykonacie minimum 3 przelewy środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej GOmobile oraz
  • otrzymacie wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł.

Druga nagroda o wartości 100 zł będzie przydzielona po spełnieniu bardzo podobnych warunków, a mianowicie w lutym 2019 roku oraz marcu 2019 roku:

  • wykonajcie minimum 3 przelewy środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej GOmobile oraz
  • zapewnijcie wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł.

Podsumowując: logujecie się w aplikacji do końca grudnia, od grudnia 2018 roku do marca 2019 roku zapewniacie wpływy po 1000 zł oraz wykonujecie po 3 przelewy miesięcznie i 200 zł jest wasze. Dawno nie było promocji, w której nie trzeba wykonywać jakichkolwiek płatności kartą 🙂

 

Teraz technikalia. Wymagany przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych).

 

Finalizacja promocji

Do 15 lutego 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii (numer konta w BGŻ BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Będziecie mieli na to czas do 25 lutego 2019 roku. Wypłata pierwszej nagrody nastąpi do końca lutego 2019 roku, zaś drugiej do końca kwietnia 2019 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskownie w koncie”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 200 zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
  • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 200 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów