Konto Przekorzystne w Pekao S.A.: 200 zł łatwej premii na start, konto oszczędnościowe na 3% w skali roku oraz bilet do kina w prezencie

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Bank Pekao S.A. powraca do świetnej promocji Konta Przekorzystnego, w której do zdobycia jest rekordowe 200 zł premii na start! Zasady promocji pozostały niezmienne. Premię otrzymacie w zamian za…spełnienie warunków zwalniających z opłaty za konto w 4 kolejnych miesiącach. Za to okres karencji został skrócony o pełny rok, dzięki czemu jeszcze więcej osób będzie mogło skorzystać z promocji. Mało tego, w ramach programu „Bezcenne chwile” otrzymacie 1000 punktów powitalnych, które wymienicie przykładowo na bilet do kina Cinema City. Słynny Żubr zapewnia również świetne rozwiązania oszczędnościowe. Wasze środki będą pracowały na 3% w skali roku dla kwoty do 30.000 zł i to z gwarancją oprocentowania przez 120 dni! W ramach promocji możecie wyrobić prestiżową kartę VISA Debit Gold lub Kartę Rewolucyjną Mastercard zapewniającą płatności walutowe (również w sklepach online), jak i wypłaty z zagranicznych bankomatów po kursach rzeczywistych bez dodatkowej prowizji. Konto Przekorzystne to bardzo dobry rachunek, w którym większość usług możecie mieć za darmo (dla osób do 26 lat prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezwarunkowo darmowe). Rachunek otworzycie w pełni online, ponieważ finalizacja umowy odbywa się za pośrednictwem biometrii twarzy, czyli… selfie.

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest do osób, które od 1 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego w banku Pekao S.A.

Plus jest taki, iż posiadanie innego produktu (na przykład konta oszczędnościowego, kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji!

Jak założyć promocyjne konto

Promocja trwa od 7 stycznia 2020 roku do 31 marca 2020 roku. W czasie promocji należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową (możecie wybrać przepiękną kartę Debit Gold). Wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona.

Co do kwestii finalizacji umowy, aby zdobyć 200 zł premii należy wybrać formę biometrii (selfie). Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego (przypomina to wnioskowanie o konto w Revolut). Proces ten może się odbyć na laptopie lub po przeniesieniu do aplikacji PeoPay (wyboru dokonacie podczas wypełniania wniosku). Jeśli natomiast finalizacja umowy się nie powiedzie z przyczyn technicznych, wówczas możecie wybrać opcję podpisania umowy w placówce (ale tylko w takim przypadku!). Jeśli natomiast od razu wybierzecie zawarcie umowy w placówce, wówczas uzyskacie jedynie 100 zł premii.

Jak zdobyć 200 zł premii na start?

Łączna premia podzielona jest na dwie transze po 100 zł. Aby zdobyć pierwsze 100 zł, wystarczy, że w okresie od aktywowania konta do końca pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł oraz wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą lub aplikacją PeoPay. Przykładowo, otwierając konto w styczniu, warunki spełnijcie do końca lutego (możecie to zrobić zarówno w miesiącu zawarcia umowy, jak i w kolejnym miesiącu).

Kolejne 100 zł otrzymacie, jeśli identyczne warunki spełnicie dodatkowo w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych. Podsumowując, 200 zł premii otrzymacie pod warunkiem spełnienia warunków zwalniających z opłaty za konto w 4 kolejnych miesiącach po otwarciu konta.

Wymagane wpływy mogą pochodzić przykładowo z waszego rachunku w innym banku. Wyłączone są natomiast wpłaty gotówkowe (we wpłatomacie lub w kasie banku), przelewy wewnętrzne (z kont w Pekao S.A.) oraz wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek.

Płatność kartą lub aplikacją PeoPay może opiewać na dowolną kwotę. Pamiętajcie jednak, iż w przypadku PeoPay chodzi o płatność zbliżeniowo telefonem lub poprzez płatność ekspresową w Internecie. Wyłączone są natomiast zwykłe przelewy mobilne oraz płatności BLIKIEM.

Wypłata premii

Wypłata nagrody również nastąpi w dwóch transzach. Pierwsze 100 zł otrzymacie przelewem do końca drugiego miesiąca po założeniu konta (przykładowo, zakładając konto w styczniu, pierwsze 100 zł otrzymacie w marcu). Drugą transzę otrzymacie najpóźniej do 31 lipca 2020 roku. Oczywiście w tym dniu wasze konto musi pozostawać aktywne.

Szczegóły: regulamin promocji Konta Przekorzystnego z 200 zł premii.

Konto Oszczędnościowe na 3% w skali roku do 30.000 zł

Na nowych klientów Pekao S.A. czeka również bardzo dobra oferta konta oszczędnościowego. Maksymalna kwota obowiązywania preferencyjnego oprocentowania wynosi 30.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 120 dni od momentu zawarcia umowy o konto oszczędnościowe. Nadwyżka ponad 30.000 zł będzie pracowała już według standardowego oprocentowania.

Do promocji konta oszczędnościowego możecie przystąpić do 31 marca 2020 roku. Najlepiej zawnioskować o nie podczas składania wniosku o Konto Przekorzystne.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Co miesiąc możecie z niego wykonywać bezpłatnie nielimitowaną liczbę przelewów (co zdarza się dość rzadko), aczkolwiek wyłącznie poprzez aplikację PeoPay. Przelewy poprzez tradycyjną bankowość elektroniczną kosztują standardowo 7 zł za każdy przelew.

Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej konta oszczędnościowego.

Konto Przekorzystne – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A,
  • 2% wartości transakcji (minimum 5 zł) za wypłaty z obcych bankomatów w Polsce i za granicą. Jednak spełniając warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), bank sprezentuje w danym miesiącu 2 darmowe wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezwarunkowo darmowe.

Szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

Karta Rewolucyjna – idealny wybór na zagraniczne podróże i sklepy online!

Bank Pekao S.A. postanowił mocno powalczyć z fintechami zapewniającymi korzystne rozwiązania płatnicze za granicą. W ten oto sposób do naszej dyspozycji została oddana Karta Rewolucyjna, zapewniająca przewalutowania bez prowizji.

W praktyce, oznacza to, iż płacąc zarówno w sklepach stacjonarnych za granicą, jak i przez Internet, środki zostaną przeliczone po średnim kursie Mastercarda, bez narzucania jakiejkolwiek prowizji. Kursy oferowane przez organizację Mastercard to tak zwane kursy rzeczywiste, czyli nieobarczone wysokim spreadem. Kursy stosowane w danym dniu możecie śledzić na bieżąco na specjalnej podstronie Mastercarda. Dzięki temu nie musicie specjalnie zakładać kont walutowych, wyrabiać dodatkowych kart płatniczych, czy tez korzystać z kantorów walutowych. Jeśli jednak zdecydujecie się na otwarcie kont walutowych, wówczas Karta Rewolucyjna będzie działała niczym karta wielowalutowa. Oznacza to, iż inteligentny system będzie pobierał środki z konta walutowego, zgodnego z walutą płatności.

Przewalutowania po kursie średnim Mastercarda stosowane są również w przypadku wypłat z zagranicznych bankomatów. Oprócz tego, nie zapłacicie ani grosza prowizji za takową wypłatę. Warunkiem niepobierania opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów jest…spełnienie warunków zwalniających z opłaty za prowadzenie konta. Mianowicie, wystarczy, że zapewnicie w danym miesiącu wpływy na co najmniej 500 zł oraz wykonacie minimum 1 płatność na dowolną kwotę. W ten oto sposób zapewnicie sobie zagraniczne bankomaty za free w danym miesiącu.

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów