Konto Millennium 360° z 500 zł łatwej premii na start + 6,25% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 100.00 zł)

Trwa do:
31 stycznia 2024
Dostępność wniosków
12.000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Przed Wami kolejna edycja świetnej promocji Konta Millennium 360°, w ramach której zdobędziecie premię pieniężną o wartości aż 500 zł w zamian za założenie rachunku osobistego. Warunki zdobycia bonusu pozostają bardzo proste, tak naprawdę wystarczą rutynowe działania związane z użytkowaniem rachunku. Co ważne, w porównaniu do poprzedniej edycji promocji, tym razem całość premii ma charakter gotówkowy. Poprzednio otrzymywaliście voucher zakupowy, który nie jest tak fajny, jak żywa gotówka przelana na rachunek. Konto w Banku Millennium otworzycie i zamkniecie bez wychodzenia z domu. Ponadto w aktualnej edycji rachunku oszczędnościowego Profit obowiązuje oprocentowanie na poziomie 6,25% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie naliczane przez okres 91 dni. Po założeniu konta możecie również wziąć udział w promocji karty kredytowej z 300 zł premii i 50 zł moneyback miesięcznie! Natomiast posiadacze dzieci mogą dodatkowo zgarnąć 100 zł premii ekstra w promocji Konta Junior.

Uczestnicy promocji z premią na start

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadały rachunku osobistego w Banku Millennium.

Uczestnik promocji powinien być pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Co ważne, korzystanie z innych produktów Banku Millennium lub bycie stroną umowy z bankiem w innym zakresie nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji. Co tu kryć, zasady dotyczące okresu karencji są bardzo proste i przejrzyste. Pula promocyjnych wniosków w ramach promocji wynosi 12.000 sztuk, jednak wątpię, aby wyczerpała się przed czasem.

Jeśli zaś wyklucza Was tak długi okres karencji, skorzystajcie z promocji programu poleceń Banku Millennium – otrzymacie tam łatwe 100 zł bonusu, zaś okres karencji to wyłącznie 12 miesięcy.

Zasady promocji Millennium 360°

Wniosek o konto wraz z kartą debetową znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. W promocji nie biorą udziału wnioski złożone w placówce banku oraz na głównej stronie internetowej Banku Millennium. Jest to dedykowana promocja, dostępna wyłącznie w serwisach współpracujących z bankiem – jednym z nich jest właśnie JakDorobic.pl.

Wniosek o konto należy złożyć w terminie do 31 stycznia 2024 roku, zaś umowę możecie sfinalizować na jeden z wymienionych sposobów:

 • za pośrednictwem otwartej bankowości (PSD2) – tożsamość potwierdzicie logowaniem na swoje konto w innym banku. W tym celu wybierzcie konto, z którego wykonujecie najczęściej transakcje (jeśli posiadacie kilka kont w danym banku, zaznaczcie wszystkie). To aktualnie najwygodniejsza i najmniej inwazyjna forma zawierania umów. Po założeniu konta w ten sposób, należy udać się do dowolnej placówki banku, by zweryfikować dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu;
 • za pośrednictwem foto weryfikacji – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie. Po założeniu konta w ten sposób, należy udać się do dowolnej placówki banku, by zweryfikować dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu,
 • w dowolnej placówce banku – w tym przypadku warto zwrócić uwagę, aby konsultant nie wygenerował umowy na nowo, na standardowych warunkach. Wówczas wypadniecie z promocji i będziecie musieli przebijać się przez kłopotliwy proces reklamacyjny.

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium i firm współpracujących przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Należy także wyrazić zgodę na świadczenie usług przez Millennium Goodie sp. z o.o.

Konto Millennium 360°: premia o wartości 500 zł – jak zdobyć?

Łączna premia na poziomie 500 zł podzielona jest na dwie części wypłacane w gotówce: 100 zł oraz 400 zł.

Pierwszą premię o wartości 100 zł otrzymacie jeśli:

 • w terminie do 31 stycznia 2024 roku złożycie wniosek i podpiszecie umowę o konto wraz z kartą debetową, a także wyrazicie niezbędne zgody na informacje handlowe i marketingowe (w tym na świadczenie usług przez platformę zakupową Goodie),
 • zapewnicie jednorazowy wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł w ciągu 14 dni od chwili otwarcia rachunku,
 • aktywujecie aplikację mobilną banku i minimum raz zalogujecie się za jej pomocą do swojego konta w okresie do końca następnego miesiąca po miesiącu założenia konta – wystarczy samo logowanie, bez wykonywania jakichkolwiek płatności,
 • wykonacie co najmniej 5 płatności kartą debetową lub BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 360 zł – w okresie do końca następnego miesiąca po miesiącu założenia konta.Żeby zdobyć drugą premię pieniężną o wartości 400 zł, należy w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych począwszy od drugiego miesiąca po zawarciu umowy o konto (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnić jednorazowy wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty lub emerytury w wysokości co najmniej 1000 zł (lub osiągnąć tę kwotę łącznie za pomocą innych sposobów zasilenia – na przykład przelewem z Twojego konta w innym banku, jednak w takim przypadku ta część premii wyniesie 200 zł, a nie 400 zł – lepiej więc otrzymywać na to konto swoją wypłatę lub inne z wymienionych świadczeń),
 • wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 360 zł,
 • zalogować się co najmniej raz w miesiącu do swojego konta za pomocą aplikacji mobilnej,
 • utrzymać wcześniej wyrażone zgody,
 • odwiedzić dowolną placówkę banku w celu potwierdzenia tożsamości po założeniu konta online (gdy zakładaliście konto poprzez logowanie do innego banku lub poprzez selfie).

Do banku, w celu potwierdzenia tożsamości, musicie udać się:

 • do końca kwietnia 2024 roku, jeśli konto otworzycie w grudniu 2023 roku,
 • do końca maja 2024 roku, jeśli konto otworzycie w styczniu 2024 roku.

Konto Millennium 360° – jak zdobyć premie?

Przykładowo: zakładając konto w grudniu 2023 roku – warunki pierwszej premii musicie spełnić w okresie do końca stycznia 2024 roku, z kolei warunki drugiej premii spełniajcie w lutym, marcu i kwietniu 2024 roku (osobno w każdym z tych miesięcy).

Przykładowo: zakładając konto w styczniu 2024 roku – warunki pierwszej premii musicie spełnić w okresie do końca lutego 2024 roku, z kolei warunki drugiej premii spełniajcie w marcu, kwietniu i maju 2024 roku (osobno w każdym z tych miesięcy).

Wymagane transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKiem możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Jedynymi wykluczeniami w tym zakresie są transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi, wypłaty z bankomatów, transakcje zwrócone, przelewy BLIK na telefon, czy też transakcje hazardowe.

Wpływy na konto mogą natomiast pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie. Liczy się suma wpływów, zatem akceptowalne są przykładowo dwa wpływy po 500 zł. Po zapewnieniu wpływu, środki możecie z powrotem wypłacić, nawet w dniu ich zaksięgowania na rachunku. Pamiętajcie jednak, że wówczas otrzymacie tylko 200 zł premii za spełnienie tych warunków (+100 zł w ramach pierwszej części premii). Jeśli chcecie załapać się na wyższą premię (czyli 100 zł + 400 zł) należy zapewnić wpływ wynagrodzenia od pracodawcy (ewentualnie wpływ z tytułu emerytury, renty lub stypendium).

Wydanie nagród w promocji Banku Millennium

Pierwsza nagroda o wartości 100 zł zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnicie warunki (czyli przykładowo w terminie do końca lutego 2024 roku, jeśli konto założycie w grudniu 2023 roku, a warunki spełnicie w styczniu 2024 roku).

Natomiast drugi bonus o wartości 400 zł (lub 200 zł) trafi na wasze konta do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu, w którym spełnicie pozostałe warunki (dla powyższego przykładu: warunki drugiego bonusu będziecie spełniać w lutym, marcu i kwietniu 2024 roku, a bonus spłynie na konto w terminie do końca maja 2024 roku).

Pamiętajcie, by do tego czasu nie zamykać konta, nie wypowiadać umowy, ani też nie odwoływać wyrażonych zgód.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Wypłata premii w promocji Banku Millennium

Konto oszczędnościowe dla nowych środków na 6,25% w skali roku

W aktualnej edycji promocji, Konto Oszczędnościowe Profit zapewnia oprocentowanie na poziomie  6,25% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest zgodnie z aktualną tabelą oprocentowania. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 91 dni od pierwszego zasilenia konta nowymi środkami. Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad. Warto jednak pamiętać, iż promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest regularnie odświeżana.

Promocyjne oprocentowanie na poziomie 6,25% w skali roku dostępne jest w okresie do 8 marca 2024 roku. Do tej daty należy otworzyć konto i zasilić je środkami, tak by móc cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem przez okres 91 dni. Dodatkowym warunkiem jest wykonywanie co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu obowiązywania podwyższonego oprocentowania. Jeśli wpłacicie tylko nowe środki bez wykonywania płatności, otrzymacie 3% w skali roku dla swoich oszczędności.

Oprocentowanie konta oszczędnościowego Millennium Profit

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak jeden przelew wychodzący w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 7,50 zł. Szczegółowo na temat Konta oszczędnościowego Profit piszemy w dedykowanym artykule.


Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji oraz w Cenniku usług.

Konto Millennium 360° w liczbach

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

 0 zł za kartę debetową do konta (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata za kartę i transakcje BLIK wyniesie 5 zł lub 11 zł (niższa stawka dedykowana jest młodszym użytkownikom),

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą (po wykonaniu co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji w przypadku osób w wieku 18-26 lat) – w przypadku niespełnienia warunków opłata wyniesie 5 zł (lub 1 zł w przypadku bankomatów Santander Bank Polska oraz Planet Cash),

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

– 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny przez pierwsze 3 miesiące. 

Konto Millennium 360° – karta z płatnościami w obcych walutach za free!

Więcej o opłatach przeczytacie w Cenniku dla konta osobistego.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów