fbpx

ING Bank Śląski: do 100 zł zwrotu odsetek za skorzystanie z limitu w koncie oraz do 790 zł premii w pozostałych promocjach banku

Trwa kolejna promocja przeznaczona dla dotychczasowych klientów ING Banku Śląskiego. Wnioskując o limit w koncie możecie uzyskać do 100 zł zwrotu odsetek należnych za pierwszy okres rozliczeniowy. Jak to bywa w promocjach produktów kredytowych, tak i tutaj dodatkową wartością dodaną będzie budowa pozytywnej historii kredytowej w bazach BIK-u. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w ING Banku Śląskim przypominam o trwającej promocji, w której w łatwy sposób otrzymacie 190 zł premii na start. Oprócz tego możecie zyskać 400 zł w promocji karty kredytowej oraz 200 zł w akcji promującej regularne inwestowanie.

 

 

Warunki promocji

Promocja skierowana jest do osób posiadających konto osobiste w ING Banku Śląskim, które złożą poprzez aplikację mobilną wniosek o limit w koncie w kwocie od 1000 zł do 50.000 zł. Podczas wnioskowania o limit należy wpisać kod promocyjny: LM180207922. Na złożenie wniosku macie czas do 30 września 2018 roku.

Nagrodą w promocji będzie zwrot zapłaconych terminowo odsetek umownych od wykorzystanej kwoty limitu zadłużenia w koncie (w pierwszym od podpisania umowy okresie odsetkowym). Ponadto w okresie trwania promocji (czyli do 30 września 2018 roku) nie odstępujcie od zawartej umowy o limit w koncie. Wypłata premii nastąpi do 10. dnia miesiąca następującego po zapłaceniu odsetek.

 

Ile to wszystko kosztuje i jak na tym dorobić?

Udzielenie limitu kredytowego jest darmowe. Pierwsza opłata jaka może się pojawić to 1,8% (nie mniej niż 68 zł) za obsługę limitu. Opłata ta pobierana jest w pierwszą rocznicę umowy, a jak pewnie się domyślacie nie ma potrzeby utrzymywania limitu przez tak długi okres. Oprocentowanie limitu dla kwoty do 50.000 zł wynosi 10% w skali roku.

Odsetki w kwocie 100 zł za jeden miesiąc naliczone będą od kwoty 12.000 zł. Taką właśnie kwotę możecie przelać przykładowo na rachunek oszczędnościowy w innym banku. Przykładowo w Credit Agricole oprocentowanie Rachunku Oszczędzam wynosi 3% w skali roku. Zatem po miesiącu otrzymacie 30 zł odsetek.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów