Nowe (korzystniejsze) warunki Lokaty Happy od Idea Banku: 4% w skali roku dla kwoty od 500 zł do 20.000 zł, na okres 3 miesięcy

Po kilku latach Idea Bank postanowił zmienić warunki swojego szlagierowego produktu jakim jest Lokata Happy. Na szczęście zmiany są pozytywne. Po pierwsze, dwukrotnie zwiększyła się kwota maksymalna, dla której obowiązuje oprocentowanie na poziomie 4% w skali roku (z 10.000 zł na 20.000 zł). Ponadto wydłużony został okres na jaki możecie deponować środki (zamiast dwóch, od teraz są to 3 miesiące). Jeśli posiadacie wyższą kwotę (od 20.000 zł do 100.000 zł), wówczas przygotowana została dla Was oferta Lokaty Happy Pro na 3% skali roku.

 

 

Szczegóły Lokaty Happy

– Oprocentowanie: 4% w skali roku.

– Okres: 3 miesiące.

– Kwota lokaty: od 500 zł do 20.000 zł.

– Odsetki dopisywane są do kapitału na koniec okresu lokaty.

– Czas na wpłatę środków po złożeniu wniosku: 5 dni.

– Nie trzeba zakładać konta ani korzystać z żadnych dodatkowych produktów bankowych.

– W przypadku zerwania lokaty, bank nie nalicza i nie wypłaca odsetek.

– Środki zgromadzone na lokacie objęte są 100% gwarancją BFG.

– Możecie założyć tylko jedną Lokatę Happy.

– Lokata ulega automatycznemu odnowieniu na kolejny, taki sam okres. W każdym momencie trwania lokaty możecie jednak złożyć dyspozycję zmiany wariantu depozytu na nieodnawialny (telefonicznie lub w oddziale banku). W przypadku odnowienia się lokaty, obowiązywać będzie oprocentowanie jak w przypadku Lokaty Standardowej (można ją zerwać i wypłacić środki przelewem na konto).

– Jeśli posiadaliście jakikolwiek produkt w Idea Banku (lub chociaż o niego wnioskowaliście), niestety nie możecie skorzystać z Lokaty Happy. Wystarczy, że Wasz numer PESEL znajduje się w bazie Idea Banku, a już będziecie traktowani jako dotychczasowy klient, co uniemożliwi Wam skorzystanie z preferencyjnego oprocentowania. To samo tyczy się klientów Lion's Banku będącego oddziałem Idea Banku.

 

Złóż wniosek o Lokatę Happy na 4% w skali roku

 

Szczegóły Lokaty Happy Pro

W przypadku Lokaty Happy Pro, wszystkie warunki są takie same jak w przypadku standardowej Lokaty Happy. Różnicą jest jedynie zakres kwot (od 20.000 zł do 100.000 zł) oraz oprocentowanie (3% w skali roku).

 

Złóż wniosek o Lokatę Happy Pro na 3% w skali roku

 

Jak założyć Lokatę Happy lub Happy Pro

Proces zakładania lokaty jest bardzo prosty. Odbywa się on w pełni online, bez potrzeby pośrednictwa kuriera, czy też wizyty w placówce banku. Oferta lokat dostępna jest na dedykowanych stronach banku: Lokata Happy oraz Lokata Happy Pro. Aby lokata została aktywowana, po złożeniu wniosku w ciągu 5 dni przelejcie zadeklarowaną kwotę na numer rachunku udostępniony mailowo przez Idea Bank. Środki muszą pochodzić z waszego konta w dowolnym banku (adres zamieszkania podany w banku, z którego dokonacie przelewu musi być taki sam jak ten podany we wniosku). Pomimo, że wraz z lokatą nie jest otwieranie konto osobiste, uzyskacie dostęp do bankowości elektronicznej, dzięki której będziecie mieli wgląd do historii lokat oraz uzyskacie możliwość skorzystania z innych propozycji depozytów.

Po szczegóły odsyłam do tabeli oprocentowania.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów