fbpx

ING Bank Śląski: 300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej oraz do 340 zł bonusu w promocjach konta osobistego

Wśród banków trwa istna wojna o to, kto zaproponuje lepszą promocję karty kredytowej. BGŻ BNP Paribas proponuje 400 zł w voucherach, Citi Handlowy 500 zł, Getin 150 zł, zaś ING Bank Śląski postanowił przyłączyć się do tego peletonu i zagwarantować 300 zł łatwej premii w gotówce. Warto również pamiętać o promocji Konta z Lwem, gdzie do zdobycia jest 140 zł premii na start oraz 200 zł w pozostałych promocjach banku.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która w dniu jej rozpoczęcia (a mianowicie 14 maja 2018 roku) nie posiadała karty kredytowej wydanej przez ING Bank Śląski. Oznacza to, iż promocja dostępna jest zarówno dla całkiem nowych, jak i byłych „klientów kartowych” ING. Jedynym wykluczeniem jest w zasadzie kwestia źródeł uzyskiwania niektórych dochodów. Bank zastrzega w regulaminie, iż dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w systemie Moje ING. 

Aby wziąć udział w promocji, od 14 maja 2018 roku do 30 czerwca 2018 roku należy zawrzeć umowę o kartę kredytową. Wniosek dostępny jest po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej Moje ING (max kwota limitu to 20.000 zł), w oddziałach lub na infolinii (max kwota limitu to 50.000 zł). Podczas wnioskowania o kartę koniecznie należy podać kod promocyjny: PT180514922.

 

Zasady promocji

Jeśli bank przychyli się do waszej prośby o wydanie karty, pozostanie Wam już tylko wykonanie 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę. Będziecie mieli na to 30 dni od zawarcia umowy. Co prawda, na potrzeby promocji zaliczają się również transakcje gotówkowe oraz przelewy z karty, ale jak pewnie wiecie, tego typu transakcje obarczone są dodatkowymi kosztami (a jeśli nie wiecie, to zachęcam Was do zapoznania się z moim autorskim poradnikiem Jak działa karta kredytowa). 

Dodatkowym warunkiem promocji jest terminowa spłata zobowiązań wobec banku. Akurat ten warunek powinniście spełnić z automatu, ponieważ racjonalność nakazuje jak najszybsze regulowanie zadłużenia na karcie, w celu niepłacenia odsetek 🙂

Ostatecznym warunkiem promocji jest nierozwiązywanie umowy o kartę do 30 września 2018 roku. Premia zostanie wypłacona do 10 października 2018 roku na rachunek karty (powiększając saldo lub zmniejszając wygenerowane zadłużenie).

Szczegóły w regulaminie promocji ,,Zyskaj 300 zł z kartą kredytową_05-06.2018 r.”.

 

Szczegóły kart kredytowych ING Banku Śląskiego

W ramach promocji możecie wybrać dowolną kartę kredytową z oferty ING Banku Śląskiego. Najtańszą opcją jest karta VISA. Bank w jej przypadku nie pobiera opłaty za wydanie oraz opłaty miesięcznej za obsługę karty. Jedyny koszt to opłata roczna, która wynosi 35 zł. Możecie jej jednak łatwo uniknąć. Wystarczy, że w ciągu roku wykonacie transakcje na co najmniej 2400 zł (czyli średnio 200 zł miesięcznie). Co ważne, opłata pobierana jest z dołu, w każdą rocznicę karty. Jeśli zatem zamkniecie kartę przed upływem 12 miesięcy, wówczas opłata nie zostanie pobrana, a wy będziecie się cieszyli pełną pulą.

Więcej na temat opłat w tabeli opłat i prowizji.

RRSO zawarte na stronie banku to: 10,63%.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów