BGŻ BNP Paribas: otwórz konto osobiste i odbierz 150 zł do wykorzystania w Biedronce, H&M lub Decathlon (skrócony okres karencji)

Ruszyła kolejna promocja organizowana przez bank BGŻ BNP Paribas. Tym razem sami możecie wybrać nagrodę, którą chcecie odebrać. Do wyboru macie vouchery do wykorzystania w Biedronce, H&M lub Decathlon. W każdym przypadku wartość nagrody to 150 zł. Co ważne, zielony bank nareszcie skrócił okres karencji. Od teraz nowy klient będzie definiowany 24 miesięcy wstecz. Kolejną różnicą jest wybór jednego z trzech dostępnych kont (Optymalnego, Maksymalnego, bądź Premium). Osobiście rekomenduję Konto Optymalne zapewniające bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku oraz obsługę karty debetowej. Pamiętajcie również o promocji karty kredytowej, w której do zdobycia są vouchery o wartości 400 zł. Łącząc obie promocje możecie zyskać nawet 550 zł premii!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w BGŻ S.A., BNP Paribas oraz po połączeniu obu banków w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 11 maja 2018 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 11 maja 2016 roku.

Jeśli w powyższym okresie posiadaliście (lub nadal posiadacie) wyłącznie konto oszczędnościowe w BGŻ Optima, śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. W przypadku BGŻ Optima podpisywana jest osobna umowa ramowa, a ponadto jest to tylko konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR. Również posiadacze karty kredytowej BGŻ BNP Paribas mogą bez przeszkód skorzystać z promocji z voucherami o wartości 150 zł.

 

Jak założyć konto w promocji

Zanim jeszcze złożycie wniosek o konto, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy, że podacie podstawowe dane, wybierzecie nagrodę, zaakceptujecie regulamin oraz wyrazicie zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Na rejestrację w promocji oraz złożenie wniosku macie czas od 11 maja 2018 roku do 30 czerwca 2018 roku lub do wyczerpania puli 35.000 promocyjnych wniosków. Nie da się ukryć, iż pula jest bardzo pokaźna w stosunku do poprzednich edycji promocji, zatem nie powinno być problemu z jej przedwczesnym wyczerpaniem. W razie czego, na stronie promocji znajduje się licznik informujący o liczbie złożonych wniosków.

Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej, a także wyrażenie odpowiednich zgód marketingowych (1,2,4 oraz 6). Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Po podpisaniu umowy, zalogujcie się po raz pierwszy do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej nie później niż do 15 lipca 2018 roku.

 

Warunki uzyskania nagrody o wartości 150 zł

Łączna premia podzielona jest na trzy vouchery po 50 zł każdy. Aby zdobyć pełną pulę, przez 3 kolejne miesiące należy wykonywać co najmniej jeden przelew zewnętrzny (na dowolną kwotę) poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację Gomobile oraz płatności kartą na kwotę minimum 300 zł. Spełnianie warunków promocji należy rozpocząć w miesiącu następującym po miesiącu pierwszego logowania do bankowości elektronicznej. Przykładowo, logując się po raz pierwszy w maju, warunki spełnijcie w czerwcu, lipcu oraz sierpniu.

 

Nagrody w formie kodów SMS będą wysyłane do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji (w naszym przykładzie będzie to 20 lipca, 20 sierpnia oraz 20 września 2018 roku). W dniu wydania nagrody, konto, karta debetowa, dostęp do bankowości elektronicznej oraz zgody marketingowe muszą być aktywne.

Regulaminowe płatności kartą mogą być wykonane zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Bank wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłoby posłużyć do zbyt łatwego „nabijania transakcji”. Należą do nich:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

 

Co nieco na temat voucherów

Ważność voucherów upływa odpowiednio: Decathlon – 31 maja 2020 roku, H&M – 2 listopada 2019 roku, Biedronka – 31 maja 2019 roku. Wszystkie vouchery mają charakter wielokrotnego użytku. W przypadku gdy kwota zakupów przekracza wartość pozostałą w ramach bonu, nadwyżkę możecie opłacić gotówką lub kartą płatniczą.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zakupy z kontem”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 150 zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych (usługa jest obecnie wdrażana),
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów