fbpx

Getin Bank: 3,5% w skali roku (przez 12 miesięcy) na koncie oszczędnościowym do 10.000 zł

W Getin Banku ruszyła promocja w ramach której możecie skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym i to przez okres 12 miesięcy. Akcja promocyjna skierowana jest do osób, które otworzą jedno z kont dostępnych w ofercie Getin Banku oraz będą zapewniać regularne wpływy na ROR w kwocie co najmniej 1500 zł. Oprócz tego do waszej dyspozycji będzie szereg innych korzyści oferowanych przez Getin Bank: konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dla nowych środków (do 200.000 zł), 800 punktów powitalnych w programie MasterCard Priceless Specials (wymienialnych przykładowo na bilet do Cinema City), karta kredytowa z 150 zł premii na start oraz darmowy kredyt gotówkowy do 2000 zł.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Akcja skierowana jest do osób nieposiadających ROR w Getin Banku od 1 maja 2017 roku do 10 maja 2018 roku. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest założenie Konta Proste Zasady, Konta Osobistego Noble lub Konta Osobistego Noble Private Banking wraz z wyrażeniem zgód marketingowych. Promocja trwa od 11 maja 2018 roku do 31 sierpnia 2018 roku.

 

Złóż wniosek o Konto Proste Zasady

 

Warunki promocji

Preferencyjne oprocentowanie dla kwoty do 10.000 zł będzie obowiązywało przez kolejne 12 miesięcy, licząc od dnia przystąpienia do oferty. Warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania jest wpływ wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1500 zł w danym miesiącu oraz nieprzerwane posiadanie aktywnego konta wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi na Tak. Na szczęście regulamin dość liberalnie precyzuje definicję wynagrodzenia:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 500 zł…

Promocyjne odsetki zostaną wypłacone osobno, do 15. dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Nadwyżka ponad 10.000 zł będzie oprocentowana zgodnie z aktualną tabelą oprocentowania. Przez 4 pierwsze miesiące skorzystacie dodatkowo z promocji „Na nowe środki” zapewniającej oprocentowanie 2,5% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł.

Szczegóły w:

 

Złóż wniosek o Konto Proste Zasady

 

Szczegóły Konta Proste Zasady

Wystarczy, że w danym miesiącu wykonacie jedną płatność kartą, a w zamian otrzymacie:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę debetową,
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
  • 0 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie banku,
  • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie,
  • więcej w tabeli opłat i prowizji.

W przypadku niewykonania co najmniej jednej płatności kartą, bank pobierze opłatę ryczałtową w wysokości 8 zł miesięcznie. Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,6% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

Ogólnie rzecz biorąc, korzystając w dość tradycyjny sposób z usług Getin Banku, nie zapłacicie ani złotówki z tytułu posiadania konta. Czy jest to dobry kandydat na „główny rachunek”? Myślę, że tak, szczególnie dla osób, które lubią korzystać z gotówki. Darmowe bankomaty stają się pomału rarytasem, dostępnym w coraz mniejszej liczbie banków.

 

Warto również wspomnieć o innej wartości dodanej, jaką niesie za sobą posiadanie Konta Proste Zasady. Chodzi o pakiet assistance, któremu bank nadał imię Pakietu Niezawodnego. Pakiet ten umożliwia skorzystanie z nagłej pomocy medycznej oraz assistance domowego. Pomoc medyczna obejmuje między innymi wizytę domową lekarza lub pielęgniarki, telefoniczną konsultację medyczną, dostawę podstawowych artykułów spożywczych, transport medyczny, czy pomoc domową. Assistance domowy sprawdzi się w przypadku potrzeby wizyty specjalisty AGD RTV, ślusarza, IT, pomocy sprzątającej, czy też dozoru mienia. Szczegóły dotyczące limitów znajdziecie w karcie produktu Pakiet Niezawodny oraz Warunkach Ubezpieczenia.

Przez pierwsze 6 miesięcy Pakiet Niezbędny będzie dla Was w zupełności darmowy. Później składka miesięczna wynosi 6 zł. Będzie ona pobrana z konta automatycznie. Jeśli będziecie chcieli zrezygnować z pakietu, możecie to zrobić poprzez infolinię banku. Więcej na temat pakietu na stronie banku.

 

Złóż wniosek o Konto Proste Zasady

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów