ING Bank Śląski: 100 zł premii za założenie Konta z Lwem oraz dodatkowe 100 zł w promocji „regularnego inwestowania”

Do zakończenia promocji Konta z Lwem w ING Banku Śląskim pozostało już tylko 8 dni (do 28 lutego 2017 roku). Optymalizując warunki promocji, należy stwierdzić, iż jest to najlepszy moment na założenie konta i odebranie 100 zł premii. Standardem akcji organizowanych przez ING Bank Śląski jest „sztywny” termin wypłaty bonusu. Dlatego im później założycie konto, tym krócej będziecie musieli utrzymywać aktywną kartę debetową oraz czekać na wypłatę premii. Karta jest bezpłatna w przypadku zapewnienia płatności na kwotę 300 zł (200 zł w przypadku klientów do 26. roku życia), zaś w przeciwnym razie jej koszt to 7 zł miesięcznie. Jednocześnie przypominam, iż swój dodatkowy dochód możecie zwiększyć o kolejne 100 zł dzięki skorzystaniu z promocji „regularne inwestowanie”. Szczegółową analizę tego zagadnienia przedstawiam w artykule. Teraz tylko wspomnę, iż tak naprawdę wystarczy przetestować platformę funduszy dostępną dla klientów ING lub wypróbować jedno z kont funduszowych ING. W celu minimalizacji ryzyka możecie wybrać na przykład jeden z bezpiecznych funduszy pieniężnych, bądź też Pakiet Ostrożny w ramach ING Konta Funduszowego.

 

 

Uczestnicy

Promocja „100 zł za założenie konta” przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały któregokolwiek konta w banku ING (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student) od dnia 1 lipca 2015 roku do dnia 30 listopada 2016 roku. Jeśli więc nigdy nie posiadaliście konta w ING bądź byliście jego klientami, ale konto zamknęliście przed 1 lipca 2015 roku, wówczas możecie wziąć udział w promocji.

Uczestnikiem promocji nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych przez bank.

.

Jak założyć promocyjne konto

Pierwszym krokiem będzie tradycyjnie wypełnienie wniosku o otwarcie konta w ING Banku Śląskim na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 1 grudnia 2016 roku do 28 lutego 2017 roku.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy do powyższego terminu złożyć wniosek online. Kurier może być u Was nawet po 28 lutego 2017 roku, co nie wpływa negatywnie na udział w promocji. Po wypełnieniu wniosku, karta debetowa oraz formularze związane z obsługą konta dostarczone będą przez kuriera, który skontaktuje się z Wami w ciągu 2-3 dni roboczych od złożenia wniosku. Natomiast umowa zostanie przesłana mailowo, po około 3 godzinach od wizyty kuriera.

Oprócz rachunku Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort, należy zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz umowę o dowolną kartę płatniczą do rachunku, a także aktywować wymienione produkty.

 

Jeśli posiadacie już dostęp do bankowości internetowej banku, wniosek o promowane konto możecie złożyć z poziomu tegoż systemu. W takim przypadku, dodatkowym warunkiem będzie wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na www.ingbank.pl/100-formularz.

 

Jak zdobyć 100 zł premii

Warunkiem uzyskania bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 1000 zł. Transakcje muszą być zaksięgowane do 30 czerwca 2017 roku. Transakcje możecie wykonywać w tradycyjnych punktach płatności (sklepy), poprzez płatności rachunków kartą czy zakupy w Internecie.

Uzyskaną nagrodę możecie potraktować jako 10% cashback od wydanej kwoty wymaganej przez regulamin. 

Wypłata premii nastąpi do 31 lipca 2017 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać otwarte konto Direct lub Komfort, konto oszczędnościowe oraz aktywną kartę debetową.

Szczegóły promocji „100 zł za otwarcie Konta” w regulaminie promocji „100 zł za otwarcie Konta”.

 

Szczegóły Konta z Lwem Direct

0 zł za prowadzenie konta 

0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash;

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł

0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN;

0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego;

– Dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju;

– Karta debetowa 0 zł / 7 zł

Karta jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł (osoby do 26. roku życia – 200 zł) w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji oraz w nowej TOiP (obowiązującej od 1 marca 2017 roku). 

 

Dodatkowy produkt – Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Środki zgromadzone na Otwartym Koncie Oszczędnościowym oprocentowane są na 2% w skali roku przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta dla kwoty do 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Przelewy z/na konto osobiste również są za 0 zł. Dotyczy to zarówno pierwszego jak i kolejnych przelewów w miesiącu, pod warunkiem, iż są one dokonywane poprzez system online.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i odbierz 100 zł bonusu

 

„100 zł za regularne inwestowanie”

Posiadacze konta w ING Banku Śląskim mogą w łatwy sposób zdobyć 100 zł bonusu w ramach promocji „100 zł premii za regularne inwestowanie”. W celu zdobycia 100 zł premii należy niejako przetestować usługę Regularnego inwestowania w ramach ING Konta Funduszowego lub nabycia jednostek funduszy inwestycyjnych. Po więcej informacji na temat tej promocji odsyłam do szczegółowej analizy w artykule „100 zł za regularne inwestowanie”.

 

Jak sprytnie spełnić warunki promocji

Poniżej przedstawiam propozycję optymalizacji spełniania warunków promocji Konta z Lwem. Warto w tym miejscu wspomnieć, iż okres rozliczeniowy dla karty debetowej zaczyna się 29. dnia danego miesiąca i kończy 28. dnia miesiąca następnego. W tym roku luty ma 28 dni, zatem nowy cykl rozpocznie się 1 marca i potrwa do 28 marca. ING Bank Śląski nie pobiera opłaty za pierwszy okres cząstkowy. Przykładowo otwierając konto w połowie miesiąca, za okres trwający do 28. dnia tego miesiąca nie zapłacicie za używanie karty, nawet jeśli nie dokonacie żadnych transakcji.

 

Termin Twoje działanie 
Do 28 lutego 2017 roku Złóż wniosek o Konto z Lwem
Koniec lutego / początek marca Aktywacja konta oraz karty debetowej
1 marca – 28 marca Dokonaj płatności kartą na minimum 300 zł
29 marca – 28 kwietnia Dokonaj płatności kartą na minimum 300 zł
29 kwietnia – 28 maja Dokonaj płatności kartą na minimum 300 zł
29 maja – 28 czerwca Dokonaj płatności kartą na minimum 300 zł
29 czerwca – 29 lipca Dokonaj płatności kartą na minimum 300 zł
31 lipca 2017 roku Na twoje konto wpływa bonus 100 zł
31 lipca 2017 roku – … Sam decydujesz co dalej z kontem/kartą

 

Jak opłacać rachunki domowe z wykorzystaniem karty płatniczej

Na dokonanie obrotu kartą macie kilka miesięcy. Wobec tego, spełnienie warunku dokonania transakcji o łącznej sumie 1000 zł nie będzie problemem ze względu na rozłożenie płatności w czasie.

Jedną z opcji wykonywania transakcji bezgotówkowych na dużą skalę jest opłacanie rachunków domowych. Każdy z nas regularnie dokonuje płatności za prąd, gaz, Internet, telewizję czy telefon. W przypadku regulowania rachunków poprzez platformę BM możecie uzyskać 5% zwrotu przy darmowym opłacaniu rachunków. W dodatku szybciej „wyrobicie” 1000 zł, wymagany w promocji ING. Więcej na temat BM znajdziecie na stronie bm.pl.

Jeżeli okaże się, że BM nie obsługuje, któregoś z waszych rachunków, możecie również skorzystać z aplikacji Sprytny Bill. Za jej pomocą również będziecie mogli opłacić dowolny rachunek. W tym przypadku nie ma jednak 5% moneyback, zaś usługa kosztuje 0,97 przy płatności rachunku o wartości do 1000 zł włącznie. Jeżeli jednak posiadacie kilka kart debetowych, warto wykorzystać opłaty za rachunki (które mają zazwyczaj sporą wartość) do sprawnego „wyrabiania warunków”.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i odbierz 100 zł bonusu

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów