fbpx

T-Mobile Usługi Bankowe: 50 zł premii na start, do 300 zł w ramach 5% moneyback od transakcji kartą oraz 120 zł w formie doładowań telefonu

Pora nieco odkurzyć analizę kont osobistych w T-Mobile Usługi Bankowe. Ponownie przyjrzałem się ofercie TMUB i doszedłem do wniosku, że łącząc wszystkie dostępne promocje, można uzyskać sowitą gratyfikację. Dla pewności, zweryfikowałem w banku fakt, czy aby na pewno nowi klienci mogą skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw zamieszczonych w przekazie reklamowym. Na szczęście otrzymałem pozytywną odpowiedź. I tak, nowi klienci banku mogą liczyć zarówno na „bonus na start” w wysokości 50 zł, jak i cykliczny moneyback w wysokości 5% od wykonanych transakcji bezgotówkowych kartą [aktualizacja: zachęcam do zapoznania się ze zmianami w regulaminie moneyback]. Miesięczny zwrot może wynieść 15 zł lub 25 zł w zależności od wybranego rodzaju konta. Rocznie może to dać 180 zł lub nawet 300 zł premii. TMUB dorzuca również 120 zł w formie doładowania telefonu na kartę (prepaid). Bonus wypłacany jest w formie zasileń konta kwotą 10 zł w ciągu kolejnych 12 miesięcy.

 

 

50 zł w prezencie za korzystanie z konta

O tej promocji pisałem jakiś czas temu, aczkolwiek w kontekście obecnych klientów TMUB. Okazuje się jednak, iż z promocji śmiało mogą skorzystać również nowi klienci, którzy zdecydują się otworzyć konto Freemium lub Premium wraz z kartą debetową. Pamiętajcie, aby podczas wypełniania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz zgody na weryfikację historii zobowiązań.

kliknij, aby powiększyć

kliknij, aby powiększyć

 

Kluczowym elementem uczestnictwa w promocji jest stwierdzenie:

Promocja jest dostępna dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe, którzy posiadają aktywny Rachunek na który w grudniu 2016 nie wpłynęło wynagrodzenie dokonane przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS lub łączna kwota wpływów w październiku, listopadzie i grudniu 2016 r. wynosiła mniej niż 500 PLN w każdym z tych miesięcy.

 

Oczywiście z naturalnych względów nie mogliście dokonać wpływów na konto w 2016 roku, jeśli dopiero teraz zdecydujecie się je otworzyć. Fakt ten potwierdziłem w banku. Promocja trwa od 10 stycznia do 31 marca 2017 roku. Zgodę na udział w promocji możecie wyrazić poprzez ekran powitalny w systemie bankowości internetowej, infolinię banku, Wirtualny Oddział (kanał audio/video) lub w placówce.

 

Warunki otrzymania premii na start są bardzo proste. Uzyskanie 50 zł bonusu możecie zapewnić sobie na dwa sposoby:

1) Wpływ z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury lub stypendium

W tym przypadku wpływ (w zasadzie na dowolną kwotę) musi zostać zaksięgowany w okresie trwania promocji (czyli do 31 marca 2017 roku). Ponadto musicie wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą. Po spełnieniu warunków, jednorazowa premia w kwocie 50 zł zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu. Jeśli żadne z powyższych świadczeń nie będzie wpływać na wasze konto w TMUB, dostępna jest furtka w postaci wpływów zewnętrznych bez określonego celu.

2) 3 wpływy po 2000 zł spoza TMUB lub rachunku firmowego w TMUB

Premia naliczona będzie w trzech następujących po sobie transzach:

• pierwsza transza w wysokości 25 zł zostanie naliczona w pierwszym miesiącu, w którym spełnicie warunki promocji, tj. na rachunku odnotowano wpływ w wysokości 2000 zł oraz rozliczono trzy transakcje (pierwszy wpływ w wysokości 2000 zł musi zostać zaksięgowany w okresie trwania promocji),

• druga transza w wysokości 15 zł zostanie naliczona w drugim miesiącu, w którym spełnicie powyższe warunki,

• trzecia transza w wysokości 10 zł zostanie naliczona w trzecim miesiącu, także po spełnieniu identycznych warunków, jak w przypadku pierwszej transzy.

Drugi i trzeci wpływ mogą już mieć miejsce po 31 marca 2017 roku.

W kwestii trzech transakcji bezgotówkowych kartą, bank honoruje zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wykluczone są jedynie transakcje o kodach MCC:

a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;

b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);

c. 4111, określający m.in. usługi transportowe,

d. 6012, określający instytucje finansowe;

e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia sprawdzenie kodu MCC w tytule transakcji kartowej (w bankowości online).

Premie zwolnione są z opodatkowania wypłacane będą 15. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełniliście warunki. Szczegóły w regulaminie promocji „Bonus za wynagrodzenie…”.

 

5% moneyback za płatności kartą

[Aktualizacja: od maja 2017 wchodzi nowy regulamin moneyback – sprawdź szczegóły].

Aby wziąć udział w promocji należy posiadać jedno z kont osobistych oraz wyrazić identyczne zgody, jak w przypadku promocji z 50 zł premii. Promocyjne 5% zwrotu od transakcji kartą dotyczy zarówno transakcji wykonywanych kartą debetową jak i kartą kredytową. Zsumowany bonus wypłacany jest 15. dnia następnego miesiąca, po miesiącu, w którym zostały dokonane transakcje. Od moneyback nie pobiera się żadnego podatku. 5% zwrotu otrzymacie zarówno za transakcje w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych jak na przykład: sklepy, stacje paliw, kina, pływalnie, itd. jak i w Internecie (sklepy internetowe, Allegro, itd.). Wyłączone są natomiast transakcje o kodach MCC, które prezentowałem powyżej.

W przypadku konta Freemium maksymalny miesięczny zwrot to 15 zł, czyli do 180 zł rocznie. Po przekroczeniu kwoty zwrotu 15 zł w danym miesiącu, zwrot za transakcje nie jest dalej naliczany i nie przenosi się na kolejny miesiąc lub rok. Warunkiem uzyskania prawa do bonusu w danym miesiącu jest dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 200 zł.

Konto Premium zapewnia jeszcze wyższy zwrot. Maksymalnie otrzymacie 25 zł w skali miesiąca, czyli do 300 zł rocznie. Warunkiem uzyskania prawa do bonusu w danym miesiącu jest dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 500 zł.

O szczegółach konta opowiem na końcu wpisu. Szczegóły promocji w regulaminie  Promocja trwa do bezterminowo, przy czym bank poinformuje klientów o jej odwołaniu nie później niż 2 miesiące przed datą zakończenia promocji. Jak na razie akcja z moneyback trwa od 2 listopada 2015 roku, wypłacając regularnie bonusy 🙂

PS możecie założyć dwa konta w TMUB (na przykład dwa konta Freemium, dwa konta Premium lub po jednym koncie każdego rodzaju). W ten sposób wasz miesięczny bonus może wynieść nawet 50 zł (pod warunkiem, że wydajecie kartą co najmniej 1000 zł). [aktualizacja: od maja 2017 roku premie będą dotyczyły tylko jednego konta, zapoznaj się ze zmianami].

 

Szczegóły w regulaminie promocji „Zwrot za zakupy…”.

 

120 zł w formie doładowań prepaid

Ostatnia z premii jest nowością, która ruszyła 15 lutego 2017 roku. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci banku. W tym przypadku należy posiadać konto osobiste wraz z kartą debetową oraz posiadać wyrażone identyczne zgody, jak w przypadku dwóch poprzednich promocji. Oprócz tego musicie posiadać zarejestrowany numer na kartę (prepaid) w sieci T-Mobile lub Heyah. Numer ten musi zostać podany jako telefon do autoryzacji zleceń w bankowości elektronicznej (czyli przykładowo do potwierdzania przelewów).

Aby otrzymać bonus w formie doładowania na kwotę 10 zł należy zapewnić wpływ wynagrodzenia/stypendium/renty/emerytury lub wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 200 zł w przypadku konta Freemium oraz 500 zł dla konta Premium.

Aby przystąpić do promocji należy wysłać bezpłatnego SMS-a aktywacyjnego pod nr 80404 o treści TAK. Wysyłając SMS-a aktywacyjnego i przystępując do promocji upoważniacie bank do przekazania operatorowi danych objętych tajemnicą bankową niezbędnych do skorzystania z promocji, w tym informacji o fakcie zawarcia z bankiem umowy oraz spełnieniu lub braku spełnienia warunków promocji (w celu weryfikacji warunków nabycia prawa do premii).

Do promocji możecie przystąpić do końca kwietnia 2017 roku (choć organizator może ją zakończyć wcześniej). Premie wypłacane są na wasze „konto główne” karty prepaid, czyli możecie je wykorzystać na dowolne usługi. Premie wypłacane są do 15. dnia następnego miesiąca. Maksymalnie otrzymacie 120 zł w formie 12 doładowań po 10 zł. Niespełnienie warunków w jednym miesiącu nie wyrzuca Was z promocji. Jeśli spełnicie jej warunki w kolejnym miesiącu – bez przeszkód otrzymacie bonus.

Jeśli posiadacie telefon na kartę w innej sieci, dobrym pomysłem może być przeniesienie go do T-Mobile. Plusem rejestracji numerów jest fakt, iż można go przenosić do innej sieci, tak jak w przypadku numerów abonamentowych. Pamiętajcie, iż doładowując telefon w T-Mobile lub Heyah poprzez bankowość elektroniczną otrzymujecie 20% bonusu do doładowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „10 zł doładowania…”

 

Konto Freemium – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową w przypadku wykonania transakcji na kwotę minimum 200 zł miesięcznie, w przeciwnym razie opłata wyniesie 6 zł,
  • 0 zł za 3 wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, każdy kolejny 6 zł,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za jedną wpłatę gotówki we wpłatomatach Euronetu, każda kolejna 6 zł.

 

Złóż wniosek o Konto Freemium

 

Konto Premium – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta w przypadku rozliczenia transakcji bezgotówkowych na 500 zł miesięcznie, w przeciwnym wypadku opłata za konto to 18,90 zł,
  • 0 zł za kartę debetową,
  • 0 zł za nieograniczone wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, 
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za nieograniczone wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronetu.

 

Złóż wniosek o Konto Premium

 

Wybierając konto w TMUB musicie przemyśleć, na jaką kwotę jesteście w stanie zapewnić miesięczne transakcje. Jeśli jest to sporo powyżej 500 zł, lepiej wybrać Premium. Jeśli jednak osiągnięcie pułapu 500 zł może sprawiać problemy, wówczas zdecydowanie wybierzcie ofertę Freemium. Wystarczy, że w danym miesiącu zabraknie choćby grosika do wymaganej kwoty, by bank naliczył Wam aż 18,90 zł za prowadzenie konta Premium. 

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów