Citi Handlowy: darmowa karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem do perfumerii Douglas o wartości 400 zł – II edycja promocji

CitiDouglas

Ruszyła II edycja promocji kart kredytowych banku Citi Handlowy, w której możecie otrzymać voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas. O ile w pierwszej edycji do zdobycia bonusu wystarczyło samo wyrobienie karty oraz zalogowanie się do bankowości online, o tyle teraz dochodzi jeszcze warunek zapewnienia transakcji bezgotówkowych na odpowiednią kwotę. Mimo wszystko gratyfikacja jest naprawdę pokaźna, jak na tak proste warunki promocji. Niezmiennie, w ramach akcji możecie zawnioskować o kartę Citi Simplicity. Jej podstawowe parametry to brak opłaty za wydanie, brak opłat miesięcznych za obsługę karty oraz brak opłat za monity i powiadomienia SMS.

 

 

Uczestnicy promocji

W stosunku do ostatniej edycji promocji, bank skrócił o rok okres karencji w kwestii bycia nowym klientem. Obecnie, zgodnie z regulaminem, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2015 roku. Jeśli zatem posiadaliście kartę kredytową w Citi Handlowym, ale zamknęliście ją przed terminem wyznaczonym przez bank – wówczas możecie skorzystać z promocji.

Z promocji nie mogą skorzystać pracownicy banku oraz spółek zależnych. Więcej na temat wykluczeń w regulaminie.

Jako, że karta kredytowa wymaga badania zdolności kredytowej, uczestnictwo w promocji determinowane jest również faktem otrzymania „plastiku”. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia (lub 25 lat w przypadku przedsiębiorców), pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie lub umowa o dzieło). O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, czy osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających dochody w załączniku – ostatnie strony regulaminu.

W przypadku przedsiębiorców, działalność gospodarczą należy prowadzić przez minimum 2 lata.

 

Warunki otrzymania nagrody:

Jeśli zdecydowaliście się na udział w promocji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, pesel, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa od 17 lutego 2017 roku do 30 czerwca 2017 roku.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Jeśli wstępna decyzja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. 

Gdy już otrzymacie swoją kartę wystarczy, że w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data zawarcia będzie widoczna na umowie) zalogujecie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podczas pierwszego logowania możecie na przykład aktywować swoją kartę.

Głównym warunkiem otrzymania nagrody jest dokonanie transakcji  bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia będzie widoczna na umowie). Przykładowo, gdy umowę podpiszecie na początku marca, na wykonanie transakcji będziecie mieli czas do końca maja 2017 roku (prawie 3 pełne miesiące). Zważywszy, iż płatności możecie wykonywać zarówno w Internecie, jak i w punktach stacjonarnych – spełnienie warunków promocji nie powinno być większym problemem. Warto mieć na uwadze, iż wartość vouchera to aż 400 zł, zatem Wasz „moneyback” wyniesie 40%.

 

Przyznanie vouchera

Voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki oferty.

Voucher jest ważny do 31 grudnia 2017 roku. Możecie go wykorzystać:

  • w sklepie stacjonarnym (przekazując numer vouchera oraz PIN),
  • w sklepie internetowym (w obszarze koszyka należy wybrać pole „karta upominkowa”, po czym zrealizować voucher poprzez podanie jego numeru oraz PIN-u).

Voucher można wykorzystać jednorazowo, nie wydaje się reszty w gotówce w przypadku mniejszej wartości zakupów. Więcej na temat realizacji vouchera w regulaminie promocji.

 .

Szczegóły karty

Konsultant podczas rozmowy zapyta Was, którą kartę kredytową chcecie otrzymać. Do wyboru macie kilka kart, aczkolwiek rekomenduję jedną – darmową kartę Citi Simplicity.

  • opłata za wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna za kartę – 0 zł
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł
  • okres bezodsetkowy – 56 dni

O oprocentowaniu karty nie wspominam, gdyż nawet nie wyobrażam sobie, aby którykolwiek użytkownik bloga JakDorobic.com wpadał w tak zwany „okres odsetkowy” 🙂 Ale jakby co, to wynosi ono 10% w skali roku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój artykuł Jak działa karta kredytowa?

 
Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
 
Karta kredytowa Citi Handlowego może być obarczona opłatą za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone. Wystarczy napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone, jednocześnie zostaję zwolniony/a z comiesięcznej opłaty z tego tytułu.
 

Więcej w tabeli opłat i prowizji.

 

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli zrezygnować z karty (mimo, iż jest bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić w każdej chwili. To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty.

Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji. 

 

 

Pamiętajcie, iż po otrzymaniu karty, możecie zwiększyć swoje dodatkowe dochody o kolejne 400 zł. Wystarczy, że założycie konto Citi Priority oraz spełnicie warunki promocji. Po szczegóły odsyłam do wpisu.

Jeśli nie macie pomysłu na wykorzystanie vouchera do Douglasa, równolegle trwają trzy inne promocje karty Simplicity:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów