Getin Bank: wyrób kartę kredytową MasterCard i odbierz 150 zł do wydania na stacjach Circle K, promocja przedłużona do 30 lipca 2018 roku

Getin Bank postanowił przedłużyć o kolejne 2 miesiące promocję, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej możecie zyskać 150 zł premii do wykorzystania na stacjach paliw Circle K. Co prawda limit nagród nie został zwiększony (jest to nadal 3000 kart podarunkowych), jednak wszystko wskazuje na to, iż w puli zostało jeszcze dość sporo voucherów. Ponadto w regulaminie znajdziemy uspokajający zapis, iż w przypadku wyczerpania puli nagród, bank zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli nagród w okresie promocji. Jednocześnie przypominam o promocji darmowego kredytu od Getin Banku, który może być idealnym sposobem na zbudowanie pozytywnej historii kredytowej. Szczegóły pod tym linkiem.

 

 

Zasady promocji

Regulamin akcji nie zawiera żadnych wykluczeń co do uczestnictwa w promocji. W związku z tym, z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Getin Banku. Jedynym wykluczeniem jest aktualne posiadanie karty, ponieważ w Getin Banku można mieć tylko jedną kartę kredytową. 

Aby zdobyć nagrodę należy zawrzeć umowę o kartę MasterCard Standard w dniach od 19 marca 2018 roku do 30 lipca 2018 roku. Dodatkowym warunkiem jest wyrażenie zgody na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług Getin Banku za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną oraz brak wyrażonego sprzeciwu co do przetwarzania danych w celu marketingowym. Podpisanie umowy o kartę możliwe jest w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera. Obecni posiadacze konta mogą natomiast zamówić kartę na infolinii, zaś umowa zostanie udostępniona w bankowości elektronicznej. Z informacji od czytelników bloga wiem, iż niekiedy stosowana jest procedura uproszczona (wystarczy samo oświadczenie o dochodach), zaś innym razem bank wymaga zaświadczenia z miejsca pracy.

Gdy otrzymacie już swoją kartę (zostanie dosłana pocztą) wystarczy, że w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy wykonacie 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę. W tym momencie wasza premia wyniesie 100 zł. Jeśli dodatkowo zarejestrujecie się w programie lojalnościowym MasterCard Priceless Specials, wówczas otrzymacie 3000 punktów wymiennych na voucher o wartości 50 zł.

Pula nagród w promocji wynosi 3000 sztuk. Voucher otrzymacie w formie kodu SMS, zaś jego ważność upływa 30 kwietnia 2019 roku. Promocyjne punkty w programie Priceless Specials zostaną przydzielone w ciągu 7 dni. Będziecie mogli je wykorzystać w ciągu 3 miesięcy.

Szczegóły promocji:

 

Zapisz się na newsletter bloga i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami

 

Szczegóły karty MasterCard Standard

  • 0 zł za wydanie karty,
  • 0 zł za użytkowanie karty pod warunkiem wykonania 5 płatności w miesiącu, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł,
  • do 52 dni okresu bezodsetkowego,
  • RRSO – 10,6%,
  • więcej w tabeli opłat i prowizji.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów