mBank: zawnioskuj o kartę kredytową i odbierz voucher 200 zł do Decathlona lub Douglasa

Do wyścigu o klientów posługujących się kartami kredytowymi dołącza mBank. Wyrabiając kartę World MasterCard będziecie mogli zdobyć bon o wartości 200 zł. Do wyboru będziecie mieli perfumerię Douglas lub sklep Decathlon. Sami zatem zdecydujecie – elegancko czy sportowo 🙂 Dodatkowo na start otrzymacie 1000 punktów w programie MasterCard Priceless Specials. Możecie je wymienić przykładowo na bilet do Cinema City.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Co do uczestnictwa w promocji, jedynym wykluczeniem jest posiadanie aktualnie karty kredytowej w mBanku. Jeśli natomiast posiadacie lub macie zamiar otworzyć konto w mBanku, w żadnym stopniu nie przeszkodzi to w uczestnictwie w niniejszej promocji.

Najważniejsze, abyście złożyli wniosek o kartę na stronie promocji i przystąpili do niej poprzez wybór w pierwszym kroku prezentu, który Wam bardziej odpowiada. Oczywiście bank będzie badał waszą zdolność kredytową. Uczestnictwo w promocji jest zatem mocno związane z uzyskaniem pozytywnej decyzji kredytowej.

 

Zasady promocji

Gdy już otrzymacie swój plastik, wystarczy, że do 31 lipca 2018 roku wykonacie płatności bezgotówkowe na kwotę co najmniej 1000 zł. Mogą to być zarówno płatności stacjonarne, jak i na odległość. Wykluczone są jedynie transakcje poprzez mTransfer, przelewy z rachunku karty oraz transakcje Quasi cash (np. gry losowe lub hazardowe).

Spełniając warunki promocji, otrzymacie dwie karty podarunkowe, każda po 100 zł. Ich wysyłka nastąpi do 20 sierpnia 2018 roku. Karty do Douglas ważne są bezterminowo, zaś ważność voucherów Decathlon upływa 31 stycznia 2020 roku. Kartę podarunkową Decathlon możecie wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na Decathlon.pl (z darmową dostawą). Voucher ma charakter wielorazowy, aż do wyczerpania salda środków. Podczas jednej transakcji internetowej możecie użyć do 5 kart podarunkowych, zaś w sklepach stacjonarnych nawet 6 voucherów. To duży plus, ponieważ w promocji otrzymujecie dwie karty po 100 zł. 

Szczegóły:

 

Karta kredytowa World MasterCard – charakterystyka

Standardowo wydanie karty World MasterCard kosztuje 30 zł. Na szczęście w ramach promocji będziecie zwolnieni z tej opłaty. Opłata roczna, pobierana po pełnych 12 miesiącach wynosi…350 zł. Możecie jej uniknąć, jeśli w skali roku wykonacie 240 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę lub suma płatności wyniesie 18.000 zł. Innym sposobem na uniknięcie opłaty będzie po prostu zamknięcie karty po otrzymaniu nagrody.

Limit na karcie może wynieść od 3000 zł do 100.000 zł. Okres bezodsetkowy trwa do 54 dni, zaś standardowe RRSO poza okresem bezodsetkowym wynosi 10,47%. Wyrabiając kartę World MasterCard otrzymacie dostęp do bezpłatnej pomocy specjalisty w ramach usługi concierge. Za pierwszą transakcję kartą otrzymacie 1000 punktów MasterCard Priceless Specials (promocja trwa do końca stycznia 2019 roku, tutaj regulamin).

Więcej na temat opłat w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Liderem pod względem promocji kart kredytowych jest obecnie Citi Handlowy. Do waszej dyspozycji są obecnie następujące oferty:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów