Budujemy pozytywną historię kredytową w BIK-u, czyli 30 rat z RRSO 0% w RTV EURO AGD oraz 2 raty gratis (i to bez wychodzenia z domu)

W dzisiejszym artykule kontynuuję cykl dotyczący sprytnych sposobów na zbudowanie pozytywnej historii kredytowej w BIK-u. Po artykułach o darmowym kredycie w Getin Banku oraz Mini Ratce w PKO BP z RRSO 3,46%, przyszedł czas na analizę kredytu ratalnego w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym RTV EURO AGD. W ramach promocji, kupując produkt i rozkładając jego zakup na raty, nie zapłacicie żadnych odsetek, ani prowizji. Dodatkowo, RTV EURO AGD zapłaci za Was dwie pierwsze raty. W ten sposób nie dość, że zbudujecie sobie historię kredytową, to jeszcze zaoszczędzicie (o ile mieliście zamiar kupować coś z asortymentu RTV EURO AGD).

 

 

Zasady promocji

Na początek należy podkreślić, iż udzielającym kredytu ratalnego jest nie RTV EURO AGD, lecz jeden z trzech banków współpracujących ze sklepem: Alior Bank, BGŻ BNP Paribas lub Santander Consumer Bank. Sklep jest tutaj jedynie pośrednikiem. Oznacza to, iż wasze raty w pełni spełniają rolę kredytu, którego historia spłat będzie uwzględniona przez Biuro Informacji Kredytowej.

Promocja trwa od 31 maja 2018 roku do 2 lipca 2018 roku. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie online, minimalna wartość zakupów biorących udział w promocji wynosi 300 zł. Kwoty maksymalne to odpowiednio 11.400 zł oraz 10.000 zł. Z promocji możecie skorzystać jednorazowo. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy towarów outletowych.

Uczestnikiem promocji jest osoba, która:

  • zawrze w sklepie, za pośrednictwem organizatora umowę z jednym z banków,
  • nie odstąpi od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych od jej zawarcia,
  • nie spłaci w całości kredytu przed terminem płatności pierwszej raty, zgodnej z umownym harmonogramem spłat,
  • nie odstąpi od umowy sprzedaży towaru sfinansowanej kredytem w trakcie jego trwania.

 

W ramach promocji dwie pierwsze raty uiści za Was organizator. Wy zaś rozpoczniecie spłacanie kredytu dopiero od trzeciej raty. Jeśli będziecie chcieli zakończyć spłacanie kredytu szybciej niż w ciągu 30 miesięcy, również nic nie stoi na przeszkodzie. Aby ukazać jak w praktyce wygląda promocja, poniżej zamieszczam przykład reprezentatywny, zaczerpnięty z regulaminu promocji:

Reprezentatywny przykład dla wartości kredytu 3 900 zł: RRSO 0%; Całkowita kwota kredytu 3 900 zł; Całkowita kwota do zapłaty 3 900 zł; Stała stopa oprocentowania 0%; Całkowity koszt kredytu 0 zł; Czas obowiązywania umowy 30 miesięcy; Liczba rat 30; Wysokość raty 130 zł; O warunkach i przyznaniu kredytu decyduje bank; Cena towaru/usługi wskazana jest w opisie; W imieniu Alior Bank S.A., BGŻ BNP Paribas S.A., Santander Consumer Bank S.A. RTV Euro AGD umocowany jest do: zawierania, zmiany przedmiotu kredytowania, przyjmowania oświadczeń o odstąpieniu od umowy kredytowej. „Zasady oferowania kredytów w sklepach RTV Euro AGD” oraz regulamin „DWIE RATY GRATIS ” dostępne w stoiskach obsługi ratalnej i na euro.com.pl. Zgodnie z regulaminem promocji pierwszą i drugą ratę kredytu wskazane w harmonogramie spłat pokrywa organizator promocji, a kredytobiorca nie uiszcza jakichkolwiek należności z tego tytułu, w związku z tym dla reprezentatywnego przykładu całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę wynosi 3 640 zł. 

 

Zatem kupując coś za 3900 zł, ostatecznie spłacacie 3640 zł, budujecie historię kredytową, a kwotę, którą mielibyście przeznaczyć na zakup gotówkowy trzymacie na koncie oszczędnościowym. Fajne 🙂

Z moich informacji wynika, iż o wiele lepszym rozwiązaniem jest zakup produktów za pośrednictwem sklepu internetowego. Pomimo, że prowizja i odsetki wynoszą 0%, dodatkowym kosztem może być ubezpieczenie kredytu. O tym jak bardzo pracownicy RTV EURO AGD namawiają do dodatkowego ubezpieczenia, krążą już legendy. Niestety brak zgody na ubezpieczenie dość często skutkuje odmową udzielenia kredytu ratalnego. Kupując poprzez Internet, zdejmujecie z siebie presję zakupu dodatkowego ubezpieczenia. W dodatku wszelkie formalności załatwiacie bez wychodzenia z domu, zaś towar zostanie do Was dostarczony w większości przypadków za darmo.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Czekam na wasze doświadczenia w komentarzach 🙂

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów