Getin Bank: 3,5% w skali roku (przez 12 miesięcy) na koncie oszczędnościowym – przedłużenie promocji oraz uproszczenie warunków

Getin Bank postanowił przedłużyć świetną promocję w ramach której możecie skorzystać z preferencyjnego oprocentowania 3,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym i to przez okres 12 miesięcy. Mało tego, bank postanowił nieco ułatwić warunki promocji. Otóż akcja promocyjna skierowana jest do osób, które otworzą Konto Proste Zasady oraz będą zapewniać regularne wpływy na ROR w kwocie co najmniej 1000 zł (dotychczasowo było to 1500 zł). Oprócz tego do waszej dyspozycji będzie szereg innych korzyści oferowanych przez Getin Bank: konto oszczędnościowe na 3% w skali roku dla nowych środków (do 200.000 zł), 50 zł premii oraz 2 bilety do kina za założenie konta, 100 zł bonusu za późniejsze polecanie konta swoim bliskim w programie poleceń, 1700 punktów powitalnych w programie Mastercard Priceless Special, karta kredytowa z 150 zł premii na start oraz darmowy kredyt gotówkowy do 2000 zł.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Akcja skierowana jest do osób nieposiadających ROR w Getin Banku od 11 maja 2017 roku do 31 sierpnia 2018 roku. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest założenie Konta Proste Zasady wraz z kontem oszczędnościowym oraz wyrażeniem zgód marketingowych. Promocja trwa od 1 września 2018 roku do 30 listopada 2018 roku. W promocji bierze udział podstawowe Konto Oszczędnościowe z wyłączeniem Celowych Kont Oszczędnościowych, Kont Oszczędnościowych Skarbonka oraz Kont Oszczędnościowych, które uczestniczyły w promocji Family Saver.

 

Warunki promocji

Preferencyjne oprocentowanie dla kwoty do 10.000 zł będzie obowiązywało przez kolejne 12 miesięcy, licząc od dnia przystąpienia do oferty. Warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania jest wpływ wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1000 zł w danym miesiącu oraz nieprzerwane posiadanie aktywnego konta wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi na Tak. Na szczęście regulamin dość liberalnie precyzuje definicję wynagrodzenia:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 000 zł…

Promocyjne odsetki zostaną wypłacone osobno, do 15. dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Nadwyżka ponad 10.000 zł będzie oprocentowana zgodnie z aktualną tabelą oprocentowania. Przez 3 pierwsze miesiące skorzystacie dodatkowo z promocji „Na nowe środki” zapewniającej oprocentowanie 3% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł.

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. W ciągu miesiąca możecie wykonać również jeden darmowy przelew wychodzący. Każdy kolejny wiąże się z opłatą równą 9 zł.

Szczegóły w:

 

Jak otworzyć Konto Proste Zasady i połączyć wszystkie promocje?

Wniosek o Konto Proste Zasady wraz z Kontem Oszczędnościowym możecie złożyć na przykład tutaj. Podczas wypełniania wniosku pamiętajcie o wpisaniu kodu polecenia (możecie go otrzymać ode mnie poprzez zakładkę Kontakt). W ten sposób z automatu zostaniecie przyłączeni do programu lojalnościowego, promocji konta oszczędnościowego oraz promocji z biletami. Po założeniu konta, pamiętajcie o rejestracji w programie Mastercard Priceless Specials.

Szczegóły:

 

Szczegóły Konta Proste Zasady

Wystarczy, że w danym miesiącu wykonacie jedną płatność kartą, a w zamian otrzymacie:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę debetową,
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
  • 0 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie banku,
  • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie,
  • więcej w tabeli opłat i prowizji.

W przypadku niewykonania co najmniej jednej płatności kartą, bank pobierze opłatę ryczałtową w wysokości 8 zł miesięcznie. Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,6% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

Ogólnie rzecz biorąc, korzystając w dość tradycyjny sposób z usług Getin Banku, nie zapłacicie ani złotówki z tytułu posiadania konta. Czy jest to dobry kandydat na „główny rachunek”? Myślę, że tak, szczególnie dla osób, które lubią korzystać z gotówki. Darmowe bankomaty stają się pomału rarytasem, dostępnym w coraz mniejszej liczbie banków.

 

Warto również wspomnieć o innej wartości dodanej, jaką niesie za sobą posiadanie Konta Proste Zasady. Chodzi o pakiet assistance, któremu bank nadał imię Pakietu Niezawodnego. Pakiet ten umożliwia skorzystanie z nagłej pomocy medycznej oraz assistance domowego. Pomoc medyczna obejmuje między innymi wizytę domową lekarza lub pielęgniarki, telefoniczną konsultację medyczną, dostawę podstawowych artykułów spożywczych, transport medyczny, czy pomoc domową. Assistance domowy sprawdzi się w przypadku potrzeby wizyty specjalisty AGD RTV, ślusarza, IT, pomocy sprzątającej, czy też dozoru mienia. Szczegóły dotyczące limitów znajdziecie w karcie produktu Pakiet Niezawodny oraz Warunkach Ubezpieczenia.

Przez pierwsze 6 miesięcy Pakiet Niezbędny będzie dla Was w zupełności darmowy. Później składka miesięczna wynosi 6 zł. Będzie ona pobrana z konta automatycznie. Jeśli będziecie chcieli zrezygnować z pakietu, możecie to zrobić poprzez infolinię banku. Więcej na temat pakietu na stronie banku.

 

Złóż wniosek o Konto Oszczędnościowe

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów