Do 450 zł premii od mBanku w promocji
„Zarabiaj z eKontem mobilnym – V edycja”

Screen Shot 12-30-15 at 09.19 AM

 

Ruszyła V edycja promocji konta mobilnego w mBanku. O ile w poprzednich edycjach do zdobycia było 300 zł, o tyle teraz łączna premia może wynieść nawet 450 zł. Mówiąc w skrócie, aby uzyskać całą pulę należy otworzyć konto, aktywować aplikację mobilną oraz używać karty debetowej. Nowością jest bonus 150 zł z tytułu zakupu ubezpieczenia poprzez mTransfer. Szczegółów dowiecie się w dzisiejszym wpisie. W tym momencie
warto jedynie dodać, iż rachunek w mBanku jest bezpłatny w prowadzeniu, dzięki czemu jest to jedno z najlepszych kont na rynku.

 

 

Uczestnicy

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci mBanku.

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Udziału w Promocji nie może wziąć pełnomocnik strony, o której mowa w zdaniu poprzedzającym.

W Promocji nie mogą wziąć udziału Klienci otwierający rachunek wspólny.

 

Warunki uzyskania 450 zł premii

1) 10 zł na start 

Jeżeli za pomocą aplikacji mobilnej dokonacie pierwszej aktywacji dostępu do eKonta mobilnego lub eKonta mobilnego plus w ciągu 24 godzin od otwarcia w systemie bankowym rachunku otrzymacie 10 zł. Premia zostanie wypłacona w przeciągu 20 dni od spełnienia warunków.

2) 250 zł w formie 2% zwrotu od transakcji kartą i aplikacją BLIK

Kolejna premia to typowy 2% moneyback od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą bądź aplikacją BLIK. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł, zaś w ciągu 5 miesięcy – 250 zł. Aby móc skorzystać w danym miesiącu z moneyback'u musicie spełnić dodatkowe warunki, a mianowicie:

  • zapewnić wpływ na konto na minimum 1000 zł (z obcego konta);
  • dokonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 250 zł;
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku

3) Premia dodatkowa – 40 zł

Jeżeli spełnicie warunki uzyskania zwrotu w 5 kolejnych miesiącach promocji (otrzymując co miesiąc zwrot na dowolną kwotę) uzyskacie dodatkowo 40 zł. Bonus zostanie wypłacony do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełniliście wszystkie wymagane warunki.

4) 150 zł za zakup ubezpieczenia AXA

W tym przypadku otrzymujecie jednorazową premię w wysokości 50 zł za zakup
w terminie do 30.06.2016 roku każdego z wymienionych ubezpieczeń:

  • Ubezpieczenia Komunikacyjnego OC lub OC+AC;
  • Ubezpieczenia na wypadek nowotworu mWaleczni;
  • Ubezpieczenia NNW Ochrona 24h w wariancie Premium.

Aby zdobyć całość, czyli 150 zł należałoby zakupić wszystkie trzy ubezpieczenia. 

Za zakup ubezpieczenia Komunikacyjnego OC lub OC+AC uznaje się złożenie wniosku o ubezpieczenie oraz opłacenie mTransferem składki rocznej bądź pierwszej raty składki. Natomiast za zakup ubezpieczenia na wypadek nowotworu mWaleczni i/lub ubezpieczenia NNW Ochrona 24h uznaje się złożenie wniosku o ww. ubezpieczenia.

Premia zostanie wypłacona na rachunek uczestnika promocji, z którego została pobrana składka za ubezpieczenie, w terminie do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym:

a) nastąpiło pobranie składki ubezpieczeniowej bądź pierwszej raty składki w przypadku ubezpieczenia Komunikacyjnego OC lub OC+AC,

b) nastąpiło pobranie drugiej składki w przypadku ubezpieczenia na wypadek nowotworu mWaleczni i/lub ubezpieczenia NNW Ochrona 24h.

 

Screen Shot 12-30-15 at 09.26 AM

 

Jak założyć konto z premią

Jeśli zdecydujecie się założyć eKonto mobilne w mBanku, należy złożyć wniosek z dedykowanego linku promocji:

Wniosek o eKonto mobilne w mBanku

Umowę możecie podpisać poprzez:

  • przelew weryfikacyjny

Najszybszy sposób, pozwala założyć konto w pełni online. Wystarczy dokonać przelewu na kwotę określoną przez bank (1 zł) ze swojego obecnego konta w innym banku. Jeżeli dane będą się zgadzać, konto zostanie aktywowane, zaś do Was zostanie wysłany przelew zwrotny, w tytule którego znajdziecie login do nowego konta. Jeżeli nie macie konta w żadnym banku lub wolicie bardziej tradycyjne formy zawierania umów, możecie tego dokonać poprzez:

  • dostarczenie umowy przesyłką kurierską

Wówczas otrzymacie umowę w formie papierowej.

 

Czas na złożenie wniosku macie do 29 lutego 2016 roku.

Pamiętajcie, aby w trakcie składania wniosku o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, zaakceptować regulamin promocji „mOkazje w serwisie transakcyjnym oraz aplikacji mobilnej mBanku”.

 

Regulamin promocji

 

Szczegóły eKonta mobilnego w mBanku

0 zł za prowadzenie konta

0 zł / 4 zł za kartę do konta

Jeśli dokonujesz transakcji bezgotówkowych za minimum 200 zł w miesiącu

0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, BZWBK oraz Planet Cash

– 3%, minimum 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

Tabela Opłat i prowizji

 

Opodatkowanie

Uzyskana premia podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U.2012, poz.361).

 

Jak zamknąć konto

Po zdobyciu premii sami zdecydujecie czy chcecie zostawić sobie na dłużej ten całkiem dobry rachunek czy też wolicie go zamknąć. Możecie to uczynić w dowolnej placówce, listownie, poprzez system mBanku oraz podczas rozmowy z konsultantem. Więcej na ten temat w Poradniku jak skutecznie zamknąć konto – sekcja mBank.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe? Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

 

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

.

Zapisz się na Newsletter


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów