fbpx

31 grudnia 2015 – ostatni dzień promocji karty kredytowej Citibanku z gadżetem: tablet Lenovo Tab 2 A7-30 lub telefon Samsung Galaxy J1

Baner_telefon-tablet_750x200v2

To już ostatni dzień na złożenie wniosku w całkiem dobrej promocji karty kredytowej Citibanku. W tej edycji do zdobycia jest tablet Lenovo Tab 2 A7-30 lub smartphone Samsung Galaxy J1. Oprócz tego użytkownicy aplikacji mobilnej będą mogli zdobyć 240 zł dodatkowej premii. Premiowaną kartą jest Citibank World Mastercard. W celu uzyskania nagrody należy w ciągu 90 dni od daty podpisania umowy dokonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 4000 zł. Zapraszam do szczegółowej analizy oferty.

 

.

 

Warunki otrzymania nagrody:

  • Pierwszym krokiem jest rejestracja w promocji na dedykowanej stronie promocji dostępnej pod linkiem: online.citibank.pl Podczas wypełniania formularza możecie wybrać, która nagroda Was interesuje.

    Czas na rejestrację mija 31 grudnia 2015 roku.
    Oferta jest niedostępna na głównej stronie internetowej banku. Powyżej zamieszczony link przeniesie Was do formularza promocji.

  • Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej.

  • Gdy już otrzymacie swoją kartę wystarczy, że dokonacie nowo wydaną Kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 4000 zł w ciągu 90 dni od daty podpisania przez bank umowy o kartę.

Ponadto w ciągu 30 dni od daty podpisania przez bank umowy o kartę pobierzcie i zalogujcie się minimum 1 raz w aplikacji na smartfona Citi Mobile. Akurat ten warunek jest czysto techniczny 🙂

Informacja o nagrodzie zostanie przesłana na podany w formularzu adres e-mail.

 

Pula nagród w promocji jest nieograniczona

Baner_telefon-tablet_750x200

 

Dodatkowa premia 240 zł

Bonus ten składa się z 12 części po 20 zł miesięcznie. Premię otrzymają uczestnicy promocji, którzy:

a) spełnią warunki określone dla otrzymania tabletu/telefonu;

b) raz w miesiącu zalogują się do aplikacji bankowości mobilnej Citi Mobile; 

c) raz w miesiącu dokonają co najmniej jedną transakcję bezgotówkową.

 

Wymagania dotyczące uzyskania karty kredytowej


Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące
 

W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: min. 2 lata od zarejestrowania działalności, osoby powyżej 25-go roku życia
 

Dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł
(Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających dochody w załączniku – ostatnia strona regulaminu)
 

Nie posiadających żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank od 1 stycznia 2013 r. 
 
Szczegóły karty
Miesięczna opłata za kartę Mastercard World to 18 zł. Jednak w ramach karty World Mastercard na start otrzymujecie 1000 punktów powitalnych, które można wymienić na nagrody. Jedną z nich jest zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę (koszt 500 punktów). Punkty można zbierać również poprzez wykonywanie transakcji bezgotówkowych – 1 punkt za każde 5 zł.
.
Screen Shot 07-10-15 at 09.26 AM
 .
Wobec tego 2 pierwsze miesiące mogą być w zupełności bezpłatne. Gdy w miarę sprawnie spełnicie warunki i otrzymacie nagrodę – możliwe, że za kartę nie zapłacicie ani złotówki (równie sprawnie ją zamykając). Ponadto dzwoniąc na infolinię Citionline z chęcią zamknięcia karty możecie wynegocjować roczne zwolnienie z opłat za kartę oraz 10% cashback z tytułu wykonywania transakcji (na przykład do 50 zł w ciągu dwóch miesięcy).
Karty kredytowe Citibanku obarczone są również opłatą za korzystanie z Citiphone. Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone. Wystarczy napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone, jednocześnie zostaję zwolniony/a z comiesięcznej opłaty z tego tytułu.
 

Więcej w tabeli opłat i prowizji

 

Z karty można zrezygnować w dowolnym momencie. Zapewne wielu z was dokona tego zaraz po odbiorze nagrody. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty. Nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem kuriera na adres podany we wniosku o Kartę w przeciągu 30 dni od daty wysłania wiadomości
e-mail przez Bank informującym o wygranej.

Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków. Tą kwestią zajmuje się już Citibank.

 

Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją.

Link do regulaminu promocji świątecznej
W razie pytań zapraszam do zostawiania komentarzy pod wpisem.

 

Równolegle trwają dwie inne promocje kart kredytowych Citibanku:

  • Karta Citibank BP-Payback z prezentem w postaci wideorejestratora o wartości 349 zł oraz 200 zł z tytułu zwrotu za paliwo. W tej promocji okres karencji jest o wiele krótszy, gdyż mogą z niej skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej po 1.01.2015. Ponadto w celu otrzymania premii wystarczy wydać 1000 zł w ciągu 30 dni od podpisania umowy przez bank.

 

  • Karta Citi Simplicity z 400 zł premii. W przypadku tej promocji karencja jest identyczna jak w przypadku akcji z tabletem/smartphonem (1.01.2013). Natomiast warunki otrzymania bonusu są o wiele łatwiejsze, gdyż wystarczy przez 4 kolejne miesiące dokonywać transakcji bezgotówkowych na kwotę 100 zł miesięcznie. Ponadto karta jest bezwarunkowo bezpłatna.

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter


 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów