Bank Citi Handlowy: BP Motokarta w specjalnej promocji – nawet 1200 zł zwrotu za paliwo i korzystanie z myjni!

Trwa do:
30 września 2024

Posiadanie samochodu bardzo ułatwia życie. Jednak na utrzymanie auta musimy wydawać coraz więcej. Jednym ze sposobów na obniżenie kosztów eksploatacji pojazdu jest jego tankowanie i mycie w odpowiednich miejscach. Ja polecam stacje sieci BP. Dlaczego? Płacąc tam za zakupy Motokartą wydaną przez Citibank, otrzymujecie zwrot części wydatków (max 20 zł miesięcznie). Łącznie może to być 720 zł premii w ciągu trzech lat. Moneyback (maksymalnie 20 zł miesięcznie) inkasujecie również za korzystanie z myjni bezdotykowych znajdujących się przy obiektach brytyjskiego koncernu paliwowego. W tym przypadku premia sięga nawet 480 zł w okresie 2 lat. Zatem łącznie możecie zyskać do 1200 zł bonusu. Citibank-BP Motokarta to świetne rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą uzyskiwać bonusy w dłuższej perspektywie. Premia paliwowa wypłacana jest przez 36 miesięcy, a za myjnie – przez 24 miesiące.

Motokarta – nawet 1200 zł zwrotu
Najważniejsze bonusy wynikające z posiadania BP-Citibank Motokarty

Citibank – kto może uczestniczyć w promocji BP Motokarty

W promocji „Niesamowite zwroty z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta” możecie wziąć udział, jeśli nie posiadacie głównej karty kredytowej tego banku w okresie od 1 lipca 2023 roku. Jeśli więc kiedyś byliście już jej posiadaczami, ale rozwiązaliście umowę przed podanym terminem, ponownie możecie wyrobić plastik i starać się o nagrodę.

Posiadanie innych produktów Citi Handlowego nie wyklucza z udziału w akcji specjalnej. To dobra wiadomość dla tych, którzy mają tam na przykład konto osobiste.

Warunki otrzymania Citibank-BP Motokarty

Pierwszy warunek starania się o Motokartę już znacie. Dotyczy on okresu karencji w posiadaniu tego instrumentu płatniczego.

Ponadto musicie wykazać się odpowiednim wiekiem, zdolnością do czynności prawnych, dochodami i historią kredytową w BIK-u (brak zaległości w spłacie, rzetelna obsługa poprzednich zobowiązań). Konkretne wymogi Citibanku w tym przypadku to:

 • minimum 18 lat,
 • dochód na poziomie minimum 1200 zł netto miesięcznie lub 2500 zł miesięcznie w przypadku przedsiębiorców,
 • co najmniej trzymiesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum dwa lata prowadzenia działalności gospodarczej.

O kartę kredytową dla kierowców mogą zawnioskować również: emeryci, renciści, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów potwierdzających dochód znajdziecie w regulaminie.

Macie samochód i jesteście zainteresowani premią, ale nie wiecie, jak działa karta kredytowa i jak się nią posługiwać, żeby nie wpędzić się w kłopoty? Przeczytajcie mój autorski poradnik. Dowiecie się z niego między innymi jak działa karta kredytowa, czym jest okres bezodsetkowy oraz jak korzystać z karty kredytowej bezkosztowo.

Zasady promocji Citibanku – jak zawnioskować o Motokartę

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Pierwszym krokiem, który powinniście wykonać, jest wypełnienie wniosku na stronie promocji. Macie na to czas w terminie do 30 września 2024 roku.

W trakcie wypełniania wniosku zostaniecie poproszeni o zadeklarowanie osiąganego dochodu i jego udokumentowanie. Odbywa się to poprzez wgranie odpowiedniego dokumentu przez specjalną stronę banku. Przypomnę, że listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie promocji. Warto przygotować je sobie wcześniej, na przykład pobrać ze swojego konta osobistego wyciąg za ostatnie trzy miesiące.

Czego konkretnie wymaga bank? Przykładowo dla zatrudnionych na etacie jest to przefiltrowany wyciąg z rachunku bankowego z przelewami wynagrodzenia za ostatnie trzy miesiące albo pasek pracowniczy za ostatnie trzy miesiące z wyszczególnioną płacą zasadniczą.

Na dostarczenie dokumentu macie 10 dni roboczych od złożenia wniosku. Warto to zrobić. Dzięki temu wydłużycie okres otrzymywania moneybacku za zakupy na stacjach do 36 miesięcy, a na myjniach – do 24 miesięcy Jeśli nie prześlecie takiego dokumentu, będziecie inkasować premię krócej (30 i 20 miesięcy), przez co zarobicie mniej.

Jak zawnioskować o motokartę?
Jak wyrobić Motokartę Citibanku bez wychodzenia z domu

Umowę zawrzecie całkowicie zdalnie metodą na selfie. Polega to na wykonaniu smartfonem kilku zdjęć twarzy i dowodu osobistego. System podpowie Wam, jak zrobić to poprawnie.

Zawsze też możecie wybrać kuriera. Jednak wtedy procedura nieco się wydłuży. Kartę otrzymacie listownie.

Jak zdobyć do 1200 zł moneyback w promocji Motokarty Citibanku?

W jednym miesiącu rozliczeniowym (jego początek znajdziecie na wyciągu) możecie zyskać nawet 40 zł: 20 zł za transakcje na stacjach paliw i 20 zł – na myjniach. W tym celu powinniście wykonać płatności bezgotówkowe na łącznie minimum 500 zł. Z tego co najmniej 250 zł musicie wydać na stacjach BP, a 20 zł – w terminalu na myjni należącej do stacji BP.

Pozostały wymagany w miesiącu rozliczeniowym obrót realizujcie w innych punktach handlowo-usługowych. Przy czym pamiętajcie, że bank nie zalicza do wymaganego obrotu transakcji szczególnych, czyli na przykład doładowania Revoluta, płatności w salonach gier, u bukmacherów, w placówkach pocztowych, kantorach.

Jeśli dostarczycie dokument dochodowy, bonus za transakcje na stacjach możecie otrzymywać przez 36 miesięcy, a na myjniach – 24 miesiące. W pierwszym przypadku zyskacie nawet 720 zł, w drugim – 480 zł. Razem możecie zainkasować 1200 zł w ciągu 36 miesięcy.

Wypłata moneybacku w promocji Citibank-BP Motokarty

Premia ma charakter zwrotu na rachunek karty kredytowej. Oznacza to, że zmniejszy istniejące zadłużenie lub spowoduje nadwyżkę na rachunku.

By otrzymać bonus, należy zawnioskować o jego wypłatę. Zrobicie to w systemie transakcyjnym Citibank Online. To dosłownie parę kliknięć.

Co ważne. domyślnie bonus się kumuluje, zatem gdy nie wypłacicie go w danym miesiącu – nic nie przepada. Z wypłatą można się wstrzymywać nawet 12 miesięcy. Po tym okresie niestety środku mogą już przepaść, dlatego pamiętajcie o wypłacie bonusu.

Odbiór moneybacku za dany miesięczny okres rozliczeniowy jest możliwy w ciągu trzech dni roboczych od dnia zakończenia tego okresu. Zatem będzie to zależeć od dnia zawarcia umowy i u każdego będzie inny. Przelew zostanie zaksięgowany w ciągu kolejnych trzech dni roboczych.

Nagroda za płatności na myjniach będzie automatycznie księgowana na rachunku karty. Stanie się to do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania. W tym przypadku nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności.

Informacja o kwotach przekazanych nagród będzie też dostępna na przesyłanym przez bank wyciągu. 

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji z moneybackiem do 1200 zł.

Citibank-BP Motokarta – szczegóły oferty

 • opłata za wydanie karty – 0 zł,
 • opłata roczna/miesięczna za obsługę karty – 0 zł – bezwarunkowo!,
 • opłata za powiadomienia SMS (usługa Citi Alerts) – 0 zł,
 • okres bezodsetkowy – do 56 dni,
 • dostęp do programu Payback,
 • dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce,
 • możliwość dodania karty do Google Pay i Apple Pay,
 • wypłata z bankomatu: 10% (minimum 20 zł),
 • przelew z rachunku karty: 10% (minimum 20 zł),
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów