Konto Mega Oszczędnościowe Alior Bank: 8% w skali roku dla kwoty do 400.000 zł oraz nawet 650 zł premii w promocji konta osobistego!

Trwa do:
14 grudnia 2022

Konto Mega Oszczędnościowe Alior Bank doczekało się kolejnej, 29. edycji promocji podwyższonego oprocentowania! Wysoki limit kwotowy (aż 400.000 zł!) pozwoli zdeponować nawet duże oszczędności. Po 3 miesiącach obowiązywania promocyjnego oprocentowania oszczędności możecie przenieść na inny depozyt. Nowe środki, które scharakteryzuję w dalszej części artykułu, będą pracować na 8% w skali roku pod warunkiem zapewnienia comiesięcznych wpływów na konto osobiste (lub 4% w skali roku bez wpływu). Biorąc pod uwagę, że do czynienia mamy nie z lokatą, a z kontem oszczędnościowym, wynik ten uważam za co najmniej satysfakcjonujący. Na nowych klientów banku czeka dodatkowa niespodzianka: nawet 650 zł premii w promocji konta osobistego! Ponadto możecie założyć Lokatę na Nowe Środki, której oprocentowanie powiększyło się do maksymalnie 7% w skali roku. Co ważne, Lokata na Nowe środki nie posiada górnego limitu środków, jakie możecie na niej ulokować.

Konto Mega Oszczędnościowe – dla kogo?

Promocja Konta Mega Oszczędnościowego skierowana jest do nowych i aktualnych, a przede wszystkim pełnoletnich klientów Alior Banku. Z wyższego oprocentowania skorzystacie nawet wtedy, gdy wcześniej otworzyliście już którąkolwiek z oszczędnościówek w omawianym banku i aktywnie z niej korzystacie. Powinniście jednak pamiętać, że wyższym oprocentowaniem mogą zostać objęte wyłącznie nowe środki, czyli pieniądze, które wpłaciliście do banku po 8 listopada 2022 roku. Pod uwagę bank będzie brał saldo w wymienionym dniu na Waszych kontach osobistych i oszczędnościowych oraz lokat terminowych. Na wyższy procent zapracuje kwota powyżej obliczonego poziomu. Reszta, czyli tak zwane stare środki, będzie oprocentowana zgodnie z tabelą (co tu dużo mówić – dość symbolicznie 🙂 ).

Z akcji wykluczeni są także aktualni uczestnicy trwających nadal edycji promocji KMO.

Nowe środki – Konto Mega Oszczędnościowe
Czym są nowe środki? Konto oszczędnościowe Alior Bank

Powyżej widzicie przykład obliczania salda początkowego i wartości nowych środków.

Nie masz jeszcze konta osobistego? Odbierz 600 zł premii!

Jak nietrudno się domyślić, w lepszej sytuacji jak zwykle znajdują się nowi klienci. Jako osoby niezwiązane z Alior Bankiem powinniście zacząć od założenia konta osobistego, co da Wam możliwość zdobycia premii o łącznej wartości nawet 650 zł! Warunki akcji są bardzo proste, a wszystko opisałem w tym artykule.

Analiza Konta Mega Oszczędnościowego Alior Banku

W 29. edycji promocji KMO Wasze oszczędności mogą zyskać nawet 8% w skali roku z limitem dla kwoty do 400.000 zł, a preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywać przez 3 miesiące, licząc od dnia zaksięgowania na rachunku nowych środków. Podwyższone oprocentowanie zobaczycie na koncie następnego dnia roboczego, otrzymacie też wiadomość SMS z powiadomieniem. Pieniądze należy wpłacić do dnia 14 grudnia 2022 roku. Najwyższy pułap dostępny jest dla osób, które będą zapewniały co miesiąc wpływ na konto osobiste w Alior Banku w wysokości co najmniej 2000 zł. Wpływ musi pochodzić z konta osobistego prowadzonego w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego w dowolnym banku (także banku organizatora). Wpływ musi być jednorazowy i trafiać na konto każdego miesiąca.

Dużą zaletą omawianego konta jest wspomniana już wcześniej elastyczność. Swoje środki możecie bowiem swobodnie i bez ograniczeń przemieszczać pomiędzy kontem osobistym w Alior Banku, a otwartym tam kontem oszczędnościowym.

Wypłata środków – zarówno na konto w tym samym, jak i innym banku – nie wiąże się z utratą wypracowanych odsetek. Te zaś kapitalizowane są na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

Jeśli chodzi o schemat oprocentowania środków, pozwólcie, że zostawię Was po prostu z tabelą banku. 

Konto Mega Oszczędnościowe – tabela oprocentowania

Konto Mega Oszczędnościowe to z definicji rachunek indywidualny i nie może być prowadzony razem ze współposiadaczem.

Po zakończeniu okresu promocyjnego oprocentowanie wróci do standardowej stawki, zgodnej z obowiązującą tabelą oprocentowania.

Szczegółów promocji szukajcie w jej regulaminie – 29. edycja KMO.

Jak założyć Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku?

Konto z promocyjnym oprocentowaniem założycie najszybciej z pomocą bankowości elektronicznej. Jako klienci Alior Banku odszukajcie po prostu zakładkę z ofertą po zalogowaniu się do swojego konta. Jeśli jeszcze go nie macie – raz jeszcze przypominam o możliwości odbioru nawet 650 zł premii na start! KMO otworzycie także podczas wnioskowania o rachunek osobisty.

Koszty związane z Kontem Mega Oszczędnościowym

Jak widzicie, prowadzenie KMO jest całkowicie darmowe. Darmowe są także przelewy wewnętrzne z i na konto oraz pierwszy przelew zewnętrzny w każdym miesiącu. Kolejne kosztują już 8 zł/szt.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów