fbpx

Citi Handlowy: 15.000 punktów w programie Priceless Specials o wartości 250 zł (lub o wiele więcej) z darmową kartą kredytową Simplicity

Dotychczas na blogu dość regularnie pojawiały się promocje kart kredytowych banku Citi Handlowy, w których do zdobycia były vouchery do wykorzystania u jednego konkretnego partnera promocji. Tym razem, bank postanowił dać Wam większą swobodę wyboru. Wyrabiając kartę kredytową Simplicity otrzymacie 15.000 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials, które będziecie mogli wymienić na wybrane nagrody o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 250 zł lub 18 biletów do Cinema City. Jak pokazuje przykład promocji Black Friday, punkty mogą mieć o wiele wyższą wartość, jeżeli wykażecie się odpowiednim sprytem. Co do samej karty Simplicity, standardowo nie zapłacicie ani złotówki za jej wydanie i użytkowanie w kolejnych latach. Bank dodatkowo dorzuca gratisowe powiadomienia SMS po każdej transakcji oraz innych zdarzeniach związanych z kartą.

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja karty Citi Simplicity przeznaczona jest zarówno dla całkiem nowych, jak i dla powracających klientów banku Citi Handlowy. Z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2017 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt w banku lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Druga kwestia w zakresie uczestnictwa w promocji to zdolność kredytowa niezbędna do uzyskania karty kredytowej. Na szczęście bank dość precyzyjnie określa, jakie minima należy spełnić, aby móc wnioskować o „plastik”. Co do wynagrodzenia, minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, mających co najmniej 18 lat, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt). W przypadku przedsiębiorców minimalny wiek to 25 lat, zarobki: 2500 zł, zaś minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej to 2 lata. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w załączniku do regulaminu (ostatnia strona).

Jak zawnioskować o promocyjną kartę kredytową?

Przygodę z kartą Simplicity rozpocznijcie od wypełnienia formularza rejestracyjnego na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy, że podacie podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, PESEL, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa do 12 lutego 2018 roku. Do tej daty należy wypełnić formularz. Sama umowa może być już podpisana później.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, aby przyjąć szczegółowe dane do wniosku o kartę. Oprócz danych osobowych, konsultant zapyta Was między innymi jak długo pracujecie w obecnej firmie oraz jaki staż pracy posiadacie (warto zarezerwować na tę rozmowę kilka minut). Ponadto konsultant banku poinformuje Was o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej (mogą to być na przykład potwierdzenia wpływów na konto). Jeżeli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Zapewne będzie Was on również namawiał na różne dodatkowe produkty, które mogą nie być opłacalne (na przykład ubezpieczenie). Pamiętajcie, że nie musicie korzystać z żadnych produktów poza kartą kredytową.

 

Podczas wnioskowania o kartę wyraźcie zgody na:

  • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, SMS, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Bank.

 

Ostatnim formalnym krokiem będzie wizyta kuriera z umową o kartę. Po podpisaniu dokumentów, zostaną one przesłane do centrali w celu ostatecznej weryfikacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie dosłana tradycyjną pocztą. Teraz pozostanie już tylko aktywacja karty oraz spełnienie głównych warunków promocji. Po aktywacji, koniecznie dodajcie kartę do programu Mastercard Priceless Specials!

 

Jak uzyskać nagrody w promocji?

Punkty lojalnościowe w programie Mastercard Priceless Specials przyznawane będą w trzech transzach, po 5000 punktów w każdej. Aby zdobyć 5000 punktów należy wykonać w danym miesiącu transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 500 zł u wybranych partnerów, których lista znajduje się tutaj (przynaję, iż początkowo nie zauważyłem tego zapisu, na szczęście wybór jest ogromny, w tym na przykład Carrefour, Circle K, Decathlon, RTV Euro AGD, czy też merlin.pl). Wymagane płatności zapewnijcie w 3 kolejnych miesiącach po podpisaniu umowy o kartę. Przykładowo, podpisując umowę w grudniu, płatności należy wykonać od stycznia do marca 2019 roku. Punkty będą przyznawane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji. Przyznanie punktów za dany miesiąc będzie dodatkowo potwierdzone poprzez wiadomość w bankowości online. Brak spełnienia warunków w jednym z 3 miesięcy w okresie, za który naliczana jest nagroda, nie pozbawi Was prawa do otrzymania premii za kolejny miesiąc.

Jeśli nie uczestniczycie jeszcze w programie Priceless Specials, zapoznajcie się z katalogiem nagród. Jak sami się przekonacie, oferta jest bardzo bogata i każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Punkty warto wymieniać podczas okresowych promocji jak Black Friday lub urodziny programu, bądź też na bieżąco w ramach ofert specjalnych.

Przykładowo, kupując standardowy bilet w kasie Cinema City, zapłacicie za niego 34,50 zł. Zatem 18 biletów w ramach promocji może mieć wartość nawet 621 zł! W przypadku voucherów, obecnie bony do Circle K lub RTV Euro AGD „sprzedawane” są po 4200 punktów. Oznacza to, iż punkty uzyskane w niniejszej promocji warte są około 350 zł!

Szczegóły w regulaminie promocji „Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials”.

 

Zamów kartę kredytową i odbierz nagrodę punktową

 

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?

Konsultant podczas rozmowy zapyta Was, którą kartę kredytową chcecie otrzymać. W ofercie Citibanku znajduje się kilka kart kredytowych, aczkolwiek osobiście rekomenduję jedną – darmową kartę Citi Simplicity. Na czym polega jej darmowość? Oto szczegóły:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata roczna za kartę – 0 zł,
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Karta banku Citi Handlowy wyposażona jest w okres bezodsetkowy sięgający do 56 dni. Oznacza to, że nawet przez 56 dni możecie obracać pieniędzmi banku, podczas gdy wasze środki będą przykładowo procentować w tym czasie na koncie oszczędnościowym. RRSO poza okresem bezodsetkowym wynosi 10,47%.

Płatne mogą być wyłącznie dodatkowe usługi jak CitiPhone, czy też karta dodatkowa. Najlepiej po prostu nie wnioskować o te usługi. Pamiętajcie również o nienadpłacaniu karty ponad kwotę 200 zł, ponieważ taka sytuacja może doprowadzić do naliczenia opłaty 20 zł miesięcznie.

Jeśli dotychczas nie posiadaliście karty kredytowej i chcecie dowiedzieć się więcej na temat jej funkcjonowania, polecam mój autorski poradnik Jak działa karta kredytowa?

 

Zamów kartę kredytową i odbierz nagrodę punktową

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów