fbpx

Santander Bank: vouchery o wartości 100 zł na zakupy w H&M z darmową kartą VISA oraz nawet 400 zł premii w pozostałych promocjach banku

Tym razem Santander Bank postanowił docenić osoby młode, do 27. roku życia. Otóż wyrabiając kartę kredytową VISA, w łatwy sposób otrzymacie 2 vouchery do sklepów H&M, każdy o wartości 50 zł. Co ważne, w ramach promocji będziecie zwolnieni zarówno za wydanie karty, jak i z opłat za jej użytkowanie w kolejnych latach. Mało tego, zrobicie dobry uczynek, ponieważ aktywne używanie karty zapewni przekazywanie darowizn przez bank na Akcję Pajacyk. Jeżeli macie już więcej niż 27 lat, sprawdźcie ofertę karty kredytowej 1|2|3 z premią do 760 zł. Natomiast zarówno dla młodszych, jak i starszych dostępny jest zestaw promocji Konta Jakie Chcę, zapewniający nawet 400 zł premii.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest do osób, które ukończyły 18 lat, ale nie ukończyły 27 lat i od 1 sierpnia 2018 roku do dnia złożenia wniosku nie posiadały karty kredytowej Santander Banku lub BZ WBK. 

Promocja trwa do 31 stycznia 2019 roku lub do wyczerpania puli 3800 nagród. W wymienionym terminie należy złożyć wniosek o kartę Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum. Podczas wnioskowania o kartę wyraźcie zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie zgłaszajcie sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych w banku.

 

Zasady promocji

Pierwszy voucher do H&M o wartości 50 zł powędruje do Was już za wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji oraz podpisanie umowy. Drugi natomiast otrzymacie, jeśli w ciągu dwóch miesięcy wykonacie co najmniej 10 płatności bezgotówkowych kartą (stacjonarnie lub internetowo). W tym przypadku liczy się miesiąc kalendarzowy, w którym została otwarta karta kredytowa oraz kolejny miesiąc. 

To tyle. Vouchery zostaną wysłane mailowo w miesiącu następującym po spełnieniu danego warunku promocji. W momencie przekazania nagrody musicie posiadać aktywną kartę oraz wyrażone zgody. Vouchery możecie wykorzystać do 5 października 2020 roku.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

Szczegóły kart kredytowych

Spośród obu kart biorących udział w promocji, zdecydowanie rekomenduję Wam kartę VISA Akcja Pajacyk. Z jednej strony chodzi o szczytny cel (część prowizji za płatności kartą oraz część opłaty za kartę bank przekazuje na Akcję Pajacyk fundującą wyżywienie dla dzieci z najuboższych rodzin w Polsce), z drugiej zaś o koszty. Otóż korzystając z trwającej do końca roku promocji „wnioskujesz online i zyskujesz”, zostaniecie zwolnieni z opłat rocznych i miesięcznych za kartę kredytową przez cały okres jej posiadania.

Okres bezodsetkowy wynosi 54 dni, zaś RRSO poza okresem bezodsetkowym 14,61%.

 

Szczegóły:

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów