Bonus Cake DeFi: 30 USD (około 135 zł) premii w programie poleceń znanej platformy krypto + dodatkowe bonusy

Bonus Cake DeFi to 30 USD premii o wartości około 135 zł od jednej z najbardziej rozpoznawalnych platform kryptowalutowych na rynku. Firma promuje staking, czyli zarabianie na udostępnianiu swoich kryptowalut. W przypadku Cake Defi stosunek bonusy do wymaganego depozytu jest bardzo dobry. Aby zdobyć 30 USD premii wystarczy zaangażować crypto o wartości 50 USD. To jednak nie koniec możliwości. Kolejne premie czekają na osoby, które polecą platformę znajomym – po 10 USD za każde skuteczne polecenie. Jeszcze inne bonusy czekają na Was na platformie „Learn & earn crypto”. Ucząc się na temat kryptowalut i wypełniając prosty quiz możecie zdobyć 5 USD premii ekstra za każdą lekcję. Aktualnie dostępne są dwa quizy, dzięki czemu odbierzecie 10 USD premii ekstra. Zatem bez owijania w bawełnę – od razu przechodzimy do konkretów!

Jak zdobyć bonus Cake DeFi? Rejestracja i weryfikacja

Rejestrację rozpoczynamy od przejścia na dedykowaną stronę promocji i wypełnienia krótkiego formularza. Już na tym etapie należy podać indywidualny kod polecający: 822665 

Bonus Cake DeFi – miejsce na kod polecający

Następnie potwierdźcie adres e-mail, przepisując kod otrzymany w wiadomości i przejdźcie do logowania. Po wpisaniu danych dostępowych należy zweryfikować swoją tożsamość. Proces rozpoczniecie, klikając przycisk Verify Now w górnym panelu strony. Podczas weryfikacji nie można korzystać z VPN. Konieczne jest też wyrażenie zgody na przetwarzanie danych. 

Do weryfikacji przyda się paszport lub dowód osobisty. Osobiście niezmiennie polecam ten pierwszy dokument (nigdy nie miałem problemu z weryfikacją za pomocą paszportu, czego nie mogę powiedzieć o dowodzie osobistym).

Potrzebny będzie też dokument potwierdzający Wasz adres zamieszkania. Może to być wyciąg bankowy, rachunek za prąd czy gaz. Pierwotnie skorzystałem z wyciągu konta Revolut, jednak dokument nie został zaakceptowany. Weryfikacja udała się z kolei z wykorzystaniem wyciągu bankowego z polskiego banku. Całość może potrwać do 24 godzin, jednak w moim przypadku czas weryfikacji nie przekroczył godziny.

Krok drugi, czyli depozyt

Gdy rejestracja i weryfikacja jest już za Wami, możecie przejść do drugiego kroku, czyli depozytu. Ten etap będzie już znacznie szybszy. Promocja polega na wpłacie równowartości co najmniej 50 USD za pomocą jednej z około 30 kryptowalut bądź jednostek aktywów DeFi (o zdecentralizowanych finansach z pewnością powiemy nieco więcej w kolejnych artykułach).

Bonus Cake DeFi – dostępne formy depozytu

Następnie należy ulokować wpłacony depozyt/bonus w Staking Freezer. Bonus zostanie zablokowany na 180 dni, depozyt zaś będziecie musieli utrzymywać (stakować) przez okres co najmniej 28 dni.

Żeby umieścić tam środki należy przejść do zakładki All products → Staking i zdeponować jedną z dwóch dostępnych dla tego produktu kryptowalut – DeFi lub Dash. Jeśli wcześniej wpłaciliście inną kryptowalutę (sam wpłaciłem BTC) możecie wymienić ją na jedną z akceptowalnych, klikając Stake i zaznaczając odpowiednią opcję. Środki zostaną automatycznie przewalutowane (w moim przypadku koszty wymiany to nieco ponad 2 zł).

Bonus Cake DeFi za staking lub inny produkt

Sam zdecydowałem się na staking w DeFi. Pamiętajcie, że decyzja należy do Was – nie namawiam nikogo do korzystania z tego typu usług. Kurs tokena/kryptowaluty może wzrosnąć, ale może też spaść na łeb, na szyję. Podejmujcie świadome decyzje, a gdy się zdecydujecie – trzymajcie rękę na pulsie i monitorujcie kurs wybranego aktywa, by w razie czego w porę wypłacić środki.

Krok trzeci – odbiór nagrody

Bonus powinien pojawić się na Waszym koncie już po kilku dniach od wpłaty depozytu na staking. Depozyt możecie zwolnić i wypłacić po miesiącu (lub w innym okresie, który ustaliliście w zakładce Staking). Natomiast nagroda zostanie odblokowana po 180 dniach, licząc od chwili złożenia depozytu. W tym czasie nie będzie leżeć bezczynnie, lecz zapracuje na określony przez platformę procent – również poprzez staking.

Nagroda zostanie wypłacona w formie tokena DFI. Wartość przyznanych jednostek będzie odpowiadała równowartości 30 USD. W ciągu 180 dni wartość nagrody może oczywiście spaść lub wzrosnąć zgodnie z wahaniami kursu tokena. Przebieg wartości kursu DFI na przestrzeni dni, tygodni i lat możecie sprawdzić w tym miejscu. Na tej samej stronie, w zakładce Markets, znajduje się lista giełd, na które możecie przesłać swoją nagrodę, by wymienić ją na inne kryptowaluty bądź waluty tradycyjne. Prostszą drogą będzie jednak wykorzystanie funkcji Swap, czyli wymiany wewnątrz Cake DeFi (w tym przypadku dostępne do wymiany będą jednak niezbyt popularne aktywa). Taka operacja wiąże się z małą prowizją. Jej dokładną wartość poznacie po kliknięciu wspomnianego przycisku Swap.

Jak polecać Cake DeFi?

W zakładce Referral znajdziecie dane związane z Waszymi poleceniami – kod, który powinniście podać swoim znajomym oraz statystyki poleceń, które powiedzą Wam, ile osób założyło dzięki Wam konto, ilu z nich dokonało weryfikacji oraz kto spełnił warunki uzyskania premii.

W obecnej edycji programu poleceń stawka dla polecających wynosi 10 USD (nowi użytkownicy otrzymują oczywiście 30 USD za założenie konta, depozyt i skorzystanie z jednego z produktów).

Program poleceń nie ma limitu – możecie zapraszać dowolną liczbę osób.

Cake DeFi – co wiemy o platformie?

Cake DeFi to wielofunkcyjna platforma kryptowalutowa, nastawiona głównie na długoterminowe inwestowanie w cyfrowe aktywa, skupiająca się wokół zdecentralizowanych finansów, czyli idei finansów opierających się na łańcuchu blockchain – bez banków centralnych, administratorów i osób sterujących „systemem”. Cake DeFi oferuje portfele dla kilkudziesięciu aktywów. Dostępna jest także możliwość zaciągnięcia pożyczki w wybranej kryptowalucie oraz inne opcje inwestycyjne, jednak przedstawiam to jedynie jako ciekawostkę i nie zachęcam Was do korzystania z tego typu produktów. Więcej na temat Cake DeFi przeczytacie na ich stronie internetowej.

Więcej o stakingu w dedykowanym artykule.

Wypłacalność i bezpieczeństwo

Cake DeFi nie jest na rynku nowością. Dobrze znany w sieci jest również program poleceń tej firmy, która z powodzeniem wypłaca premie od ponad półtora roku. W internecie nietrudno znaleźć stosowne potwierdzenia, więc i ja nie miałem wątpliwości, by umieścić tam swoje środki. Jeśli chodzi o kwestie formalne, nie ma powodów do obaw. Firma jest legalnie działającym podmiotem z zestawem licencji i pozwoleń, kontrolowanym przez odpowiednie organy. Środki użytkowników przechowywane są w tak zwanych zimnych portfelach, dzięki czemu znacznie ograniczone jest ryzyko ataków z zewnątrz. Stosunkowo długa historia programu poleceń nie wpływa też negatywnie na wartość tokena, w którym wypłacane są bonusy. Jest wręcz przeciwnie – pomimo naturalnych chwilowych spadków DeFiChain w dłuższej perspektywie zyskuje na wartości.

Więcej na temat bezpieczeństwa Cake DeFi możecie przeczytać w poświęconej temu zakładce.

Informacje o ryzykach

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start, można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Wszystkie informacje na stronie Cake DeFi „w oryginale” dostępne są w języku angielskim, zatem zawsze można coś zrozumieć na opak. Dla mnie również jest to dość nowy produkt, dlatego mam prawo nie ustrzec się od błędów za co z góry przepraszam. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzyko. Osobiście przedstawiłem schemat działania produktu na bazie własnych doświadczeń.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów