Bonus Coinpass: po 15 funtów (około 80 zł) premii dla obu stron w programie poleceń!

Bonus Coinpass to aż 15 GBP stosunkowo łatwej do zdobycia premii na start. Założenie konta zajmuje kilka minut, a nagroda wypłacana jest po 30 dniach od chwili spełnienia warunku. W artykule znajdziecie potwierdzenie wypłaty bonusu oraz analizę zasad programu poleceń. Jako nowi klienci, oprócz odbioru premii na start, będziecie mogli polecać Coinpass swoim znajomym i odbierać po 15 funtów za każdego, kto założy konto i spełni warunki promocji.

Krok pierwszy – jak założyć i zweryfikować konto

Żeby odebrać bonus, należy przejść na dedykowaną stronę promocji (napisz maila z prośbą o link poprzez zakładkę Kontakt) i założyć konto, wypełniając prosty formularz. 

Na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny. Po jego kliknięciu wystarczy się zalogować (w polu login wpiszcie po prostu adres e-mail). Konto jest już wstępnie gotowe. 

Teraz trzeba wykonać standardową weryfikację KYC. Potrzebny będzie paszport lub prawo jazdy. 

Przejdźcie w tym celu do zakładki Get Started, odpowiedzcie na kilka prostych pytań i potwierdźcie numer telefonu, na który zostanie wysłany link do przeprowadzenia weryfikacji. 

Na smartfonie trzeba będzie podać podstawowe dane adresowe, a następnie wykonać zdjęcie dokumentu tożsamości oraz nagranie własnej twarzy. W przypadku video-selfie z telefonu usłyszycie polecenia, które należy wykonać, utrzymując głowę w kadrze aparatu. W moim przypadku był to szeroki uśmiech oraz obrócenie głowy w lewą stronę. 🙂

Po wszystkim wróćcie do swojego konta, kliknijcie Next i wybierzcie jeden z dwóch rodzajów konta – dla początkujących lub zaawansowanych użytkowników kryptowalut. Sam wybrałem pierwszy wariant. 

Weryfikacja przebiega błyskawicznie. Nie powinna zająć więcej niż 1-2 godziny (w weekend może przeciągnąć się do 24 godzin). 

Krok drugi – jak odebrać bonus Coinpass

Pierwszym warunkiem otrzymania 15 GBP bonusu (oprócz założenia konta) jest wpłata co najmniej 500 funtów brytyjskich na swoje konto. Najprostszym sposobem będzie zasilenie konta przelewem z konta walutowego w GBP. Sam skorzystałem z konta Revolut. Wymieniłem tam EUR na GBP i wykonałem depozyt na Coinpass. Pieniądze zaksięgowały się po kilku minutach.

Drugi warunek to wykonanie zakupu kryptowalut za minimum 500 GBP utrzymanie salda przez minimum 30 dni. Po tym czasie Coinpass naliczy nagrodę, którą będzie można wykorzystać w dowolny sposób.

Pamiętajcie, iż kursy kryptowalut ulegają sporym wahaniom. W związku z tym, promocję polecam głównie osobom, które inwestują w kryptowaluty w horyzoncie długoterminowym, a lokalne wahania nie są dla nich problemem.

Krok trzeci – jak wypłacić bonus Coinpass?

Swój bonus, podobnie jak złożony depozyt, możecie wypłacić po 30 dniach od chwili spełnienia warunków. Istnieje jednak pewien haczyk, a mianowicie brak możliwości wypłacenia go w formie funtów brytyjskich. Dostępna jest jednak cała masa kryptowalut, które po wymianie pozwolą na sprawne przesłanie wygranej i depozytu z minimalną prowizją. Przykładami mogą być: Litecoin (LTC), Ripple (XRP) i Stellar (XLM) , których transfer będzie prawdopodobnie najtańszy. W przypadku Bitcoina prowizja jest nieco wyższa, ale w końcu to król kryptowalut. Wystarczy, że prześlecie środki na portfel w innym fintechu (propozycje giełd z premiami znajdziecie tutaj – Ranking Giełd Kryptowalut).

Przed wypłatą premii może być konieczne zweryfikowanie adresu zamieszkania. W tym przypadku należy wczytać dokument potwierdzający Wasz adres podany podczas rejestracji. Może to być na przykład wyciąg z banku lub z konta Revolut czy rachunek za media.Bonus Coinpass za polecanie – jak go zdobyć?

Promocja Coinpass ma bardzo proste zasady, dlatego warto zaprosić do udziału kilku znajomych. Tym bardziej że za każde skuteczne zaproszenie Wy oraz zaproszona osoba otrzymacie 15 GBP. Wystarczy rejestracja, wpłata depozytu oraz handel krypto. Własny link polecający znajdziecie w zakładce Account – Referrals. Każdy użytkownik może zaprosić nielimitowaną liczbę znajomych.

Jak polecać i odbierać dodatkowy bonus Coinpass

Od razu informuję, iż nie ma możliwości umieszczania linków polecających w komentarzach do wpisu, zarówno na blogu, jak i na profilach bloga w social mediach. Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję.

Coinpass – co wiemy o platformie?

Coinpass to brytyjska platforma służąca do wygodnej i taniej wymiany kryptowalut. Skierowana jest zarówno do użytkowników indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Coinpass oferuje dwa rodzaje kont – uproszczone dla początkujących inwestorów i pasjonatów kryptowalut oraz konto z bardziej zaawansowanymi funkcjami dla doświadczonych klientów. Korzystanie z platformy jest darmowe. Użytkownicy mają do dyspozycji ponad 50 aktywów, wśród których znajdują się waluty tradycyjne (fiat), stablecoiny i najpopularniejsze kryptowaluty.

Bonus Coinpass – koszty, opłaty, prowizje

Czy udział w promocji coś kosztuje? Sprawdźmy, czy zdobycie i wypłata bonusu obciąży nas kosztami. Zacznijmy od tego, że założenie i prowadzenie konta w Coinpass jest darmowe. Jeśli chodzi o wpłatę depozytu przelewem z Revoluta, koszt transakcji wyniósł w moim przypadku 0,37 GBP.

Jeśli chodzi o wypłatę bonusu i depozytu najlepiej będzie zamienić całość na jedną z tanich w transferze kryptowalut (przykładowo Litecoin, Ripple, Stellar, ewentualnie Bitcoin). Koszt wymiany uzależniony jest od wartości transakcji. W przypadku wspomnianych 500 GBP z małą górką prowizja powinna wynieść 0,2% lub 0,25%.

Prowizja za wymianę Coinpass


I to wszystko. Premię można więc odebrać niemal bezkosztowo.

Bonus Coinpass – czy to bezpieczne?

Coinpass to legalnie działający brytyjski fintech, operujący w zgodzie z UK Financial Conduct Authority (brytyjskim urzędem ds. postępowania finansowego). Środki w walutach fiducjarnych są przechowywane na kontach współpracujących z platformą banków krajowych. Aktywa cyfrowe trafiają do tak zwanych zimnych portfeli, co oznacza, że jednostki kryptowalut przechowywane są poza dostępem sieci, co obniża ryzyko ataków.

Wypłacalność premii jest potwierdzona przez dotychczasowych użytkowników – w tym mnie. Poniżej moje potwierdzenie wypłaty bonusu.

Bonus Coinpass pojawia się natychmiast!

Informacje o ryzykach

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start, można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Wszystkie informacje na stronie Coinpass „w oryginale” dostępne są w języku angielskim, zatem zawsze można coś zrozumieć na opak. Dla mnie również jest to dość nowy produkt, dlatego mam prawo nie ustrzec się od błędów za co z góry przepraszam. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzyko. Osobiście przedstawiłem schemat działania produktu na bazie własnych doświadczeń.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów