BNP Paribas: 500 zł premii gotówkowej w promocji darmowego konta osobistego!

Trwa do:
30 kwietnia 2022
Dostępność wniosków
3000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest 420 zł łatwej premii gotówkowej w promocji darmowego konta osobistego! Proste warunki!

Najnowsza promocja BNP Paribas serwuje nam rekordowej wysokości premię pieniężną o wartości aż 500 zł! Oprócz samej kwoty, wrażenie robi także forma nagrody – mamy tu do czynienia z żywą gotówką, a nie voucherami do sklepów czy kartami podarunkowymi, jak ma to miejsce w wielu akcjach konkurencyjnych banków. Na plus zasługuje również krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Jednak uwaga – limit promocyjnych wniosków to tylko 3000 sztuk. Promocja jest tak dobra, iż limit wniosków może wyczerpać się bardzo szybko. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu.

Promocja zakończona

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 6 kwietnia 2022 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 6 kwietnia 2021 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do 30 kwietnia 2022 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w promocji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe wczytanie się wniosku.

Na zawarcie umowy macie czas do dnia 22 maja 2022 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu otrzymania karty, lecz nie później niż do dnia 22 maja 2022 roku.

500 zł premii w trzech (a w zasadzie w pięciu) częściach

Premia w akcji została podzielona na trzy części. Zdobycie każdej z nich wymaga nieco innego działania:

 • Pierwsza nagroda to przelew w kwocie 150 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej (na dowolną kwotę), nadanie karcie numeru PIN oraz zrobienie 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej w maju 2022 roku.

 • Druga nagroda to przelew w kwocie 200 zł

  Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w czerwcu 2022 roku:

  – wykonanie co najmniej 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (na dowolną kwotę),
  – zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.


 • Trzecia, czwarta i piąta nagroda to zwrot za zakupy kartą – aż 10% wartości transakcji miesięcznie (maksymalnie po 50 zł w każdym z trzech miesięcy)

  Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w lipcu, sierpniu i wrześniu 2022 roku (w każdym miesiącu z osobna):

  – wykonywanie transakcji bezgotówkowych kartą. Ta część premii będzie miała postać 10% zwrotu za zakupy. Żeby więc otrzymać maksymalny wymiar bonusu – 50 zł miesięcznie, konieczne będzie zrobienie zakupów za minimum 500 zł (opłaconych kartą!) w każdym z okresów. Traktując kartę jako główny środek płatniczy, nie powinno stanowić to większego problemu.


Wymagane przelewy powinniście wykonać w bankowości elektronicznej za pomocą komputera lub aplikacji mobilnej banku. Należy jednak uważać na dwie kwestie. Niezaliczone zostaną bowiem przelewy natychmiastowe oraz przelewy wykonane przy użyciu popularnych w sklepach internetowych bramek płatniczych typu Dotpay, PayU, Przelewy 24, BlueMedia. Najlepiej będzie więc wykonać przelew bezpośrednio na konto – na przykład własne w innych banku.

Płatności kartą debetową możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Możecie korzystać z aplikacji płatniczych Google i Apple Pat. Podczas zakupów w sklepach online uwaga na niektóre z bramek płatniczych. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie.

Natomiast wpływy na konto mogą pochodzić z waszego konta w innym dowolnym banku.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Za pomocą wiadomości e-mail bank poinformuje Was o przyznaniu:

 • pierwszej nagrody – do 17 czerwca 2022 roku,
 • drugiej nagrody – do 26 lipca 2022 roku,
 • trzeciej nagrody – do 26. dnia każdego miesiąca – od sierpnia do października 2022 roku.

Przekazanie nagród nastąpi najpóźniej w następujących terminach:

 • pierwszej nagrody – do 30 czerwca 2022 roku,
 • drugiej nagrody – do 31 lipca 2022 roku,
 • trzeciej nagrody – do ostatniego dnia każdego miesiąca – od sierpnia do października 2022 roku.

Wcześniej, waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie formularza informacyjnego, który otrzymacie z adresu e-mail: [email protected] (wypełnijcie go do 26 czerwca 2022 roku). Chodzi tu o uzupełnienie numeru konta założonego w BNP Paribas na stronie promocji, do której link znajdziecie w przesłanym mailu. 

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów