fbpx

Bank Millennium: nawet 1800 zł premii w promocji Konta Mój Biznes i brak opłat przez 24 miesiące

Trwa do:
31 marca 2022
Dostępność wniosków
6000

Bank Millennium, w kolejnej edycji swojej promocji, proponuje aktualnie rekordowe 1800 zł bonusu dla przedsiębiorców! Premia podzielona jest na trzy części. Otrzymacie do 600 zł zwrotu za przelewy na rzecz ZUS, do 600 zł zwrotu za transakcje na stacjach paliw i do 600 zł za skorzystanie z oferty dzierżawy terminala płatniczego lub podpisanie umowy o leasing. Nie da się ukryć, iż zdobycie kwoty 1200 zł w niniejszej promocji jest w zasięgu większości przedsiębiorców. Przy okazji wspomnę, iż aktualnie trwa również promocja konta osobistego w której do zdobycia jest łatwe 360 zł premii na start.

Uczestnicy promocji – Konto Mój Biznes

Uczestnikiem promocji może zostać osoba fizyczna, prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 1 września 2021 roku (dzień rozpoczęcia promocji) nie posiadała w Banku Millennium konta dla firm ani żadnego produktu biznesowego (typu jednostki TFI, produktu Domu Maklerskiego, czy leasing).

Druga z wykluczonych grup, to osoby, które otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student, pobierając premię, a następnie rozwiązały umowę i zamknęły rachunek. Jeśli zaś założyliście Konto 360° w promocji z premią i nadal macie je aktywne – możecie wziąć udział w niniejszej akcji. Prawdopodobnie bank chce w ten sposób pokazać, że najbardziej ceni sobie klientów lojalnych i to takim należy się specjalne traktowanie 🙂 

Oczywiście nie wyklucza Was to z możliwości założenia konta Mój Biznes. Musicie jednak liczyć się z tym, że nie zostaniecie wtedy nagrodzeni premią. 


Bank Millennium – Zasady promocji

Promocja trwa do 31 marca 2022 roku lub do wyczerpania puli 6000 wniosków. Maksymalny wymiar premii to aż 1800 zł. Kwota ta została podzielona na trzy części:

 • do 600 zł w formie 10% zwrotu za przelewy do ZUS,
 • do 600 zł w formie 10% zwrotu za płatności na stacjach paliw,
 • 600 zł za podpisanie umowy o terminal i zapewnienie określonego wpływu LUB podpisanie umowy leasingowej z Bankiem Millennium (minimum 30.000 zł).

Jak widzicie, końcowa wartość premii uzależniona jest od tego, z jakich usług i w jakim zakresie będziecie korzystali z produktów banku. W kolejnych akapitach omówimy poszczególne kroki.

Założenie Konta Mój Biznes i aktywność

Żeby zdobyć pierwszą i drugą część premii, czyli 2 x 600 zł, powinniście w czasie trwania promocji założyć konto za pomocą dedykowanej strony promocji.

Biorąc udział w promocji konta firmowego, pamiętajcie o wyrażeniu zgód na:

 • przetwarzanie przez Bank Millennium danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium,
 • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz 
 • otrzymywanie informacji handlowych przez telefon.

Gdy już założycie swoje konto należy:

 • przez 6 kolejnych miesięcy wykonywać z konta przelewy na rzecz ZUS (6 miesięcy liczone jest od kolejnego miesiąca po otwarciu konta),
 • przez 6 kolejnych miesięcy płacić wydaną do konta kartą na stacjach paliw.

Kwota zwrotu za każdy miesiąc nie może przekroczyć 100 zł w przypadku ZUS-u oraz 100 zł w przypadku paliwa (czyli po 600 zł łącznej premii w całej promocji). Każda z części premii zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, którego dotyczy zwrot.

Możecie oczywiście nie wykorzystać maksymalnego potencjału zwrotu – na przykład w przypadku opłacania niższych składek ZUS lub rzadkiego korzystania z usług stacji paliw. Końcowa kwota premii zależy więc już tylko od Waszych działań. Dość łatwo obliczyć, iż w celu maksymalizacji zysku należy wydawać na ZUS co najmniej 1000 zł oraz taką samą kwotę na zakupy na stacjach benzynowych. Nie musi być to w sumie wyłącznie paliwo, ale również inne produkty lub akcesoria.

Umowa o terminal lub leasing – Bank Millennium

Kolejna część nagrody w postaci 600 zł trafi do Was, jeśli podpiszecie w oddziale banku trójstronną umowę o terminal płatniczy (pomiędzy Wami, bankiem i firmą PayTel), a następnie zapewnicie wpływy na konto z tytułu rozliczeń transakcji z terminala w wysokości co najmniej 1000 zł. Macie na to do 31 maja 2022 roku. Mowa oczywiście o wpływach na konto firmowe z tytułu rozliczonych transakcji bezgotówkowych.

Pamiętajcie również o 15-miesięcznym zwolnieniu z opłat za terminal w ramach promocji Polski Bezgotówkowej i Banku Millennium.

Warunkiem alternatywnym jest podpisanie z Millennium Leasing umowy o leasing na kwotę minimum 30.000 zł. Czas na spełnienie tego warunku, podobnie jak w poprzednim punkcie, macie do końca maja 2022 roku.

Ta część premii spłynie na Wasze konto do 31 lipca 2022 roku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Brak opłat za terminal przez pierwsze 15 miesięcy w Banku Millennium!

Konto Mój Biznes – szczegóły

Przez pierwsze 24 miesiące możecie skorzystać z dodatkowej promocji „Zyskaj z Kontem dla Biznesu” gwarantującej:

 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta.
 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie kont walutowych w walutach GBP, EUR, CHF, USD.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu”.

Standardowe warunki dotyczące opłat prezentują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł lub wykonania przelewu do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę), w przeciwnym razie opłata wyniesie 20 zł,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej VISA Mój Biznes pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 7 zł,
 • 0 zł za pakiet 20 przelewów internetowych, każdy kolejny kosztuje 1 zł,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium,
 • 1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku oraz Planet Cash,

Szczegóły w Cenniku usług dla przedsiębiorców.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów