fbpx

BNP Paribas: rekordowe 400 zł premii pieniężnej za założenie darmowego konta – banalne warunki i krótki okres karencji!

Trwa do:
23 grudnia 2020
Dostępność wniosków
3000

Na taką promocję czekaliśmy! 400 zł łatwej premii, darmowe konto, krótki okres karencji (12 miesięcy). 2 wpływy, 8 przelewów i premia wasza! Dodatkowo możecie zdobyć 300 zł do wydania na Allegro w promocji karty kredytowej. Pula promocyjnych wniosków to wyłącznie 3000 sztuk i może się wyczerpać przed czasem! Cóż, jedziemy z tematem 🙂

Ta promocja została już zakończona. Przypominam jednak o trwającej akcji, gdzie do zdobycia są nagrody o łącznej wartości 385 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 7 grudnia 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 7 grudnia 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) oczywiście umożliwia udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową możliwe jest wyłącznie do 23 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane. Akcja jest na tyle dobra, że takowy scenariusz jest mocno prawdopodobny!

Na zawarcie umowy macie czas do 10 stycznia 2021 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to tradycyjny kurier – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni i nie później niż do 10 stycznia 2021 roku.

Warunki promocji „Choinkowe szaleństwo”

Nagroda podzielona jest na dwie części. Pierwsza premia o wartości 200 zł powędruje do Was pod warunkiem, iż w styczniu 2021 roku:

 • wykonacie minimum 4 przelewy zewnętrzne na dowolną kwotę,
 • zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł.

Druga premia o wartości 200 zł powędruje do Was pod warunkiem, iż w lutym 2021 roku:

 • wykonacie minimum 4 przelewy zewnętrzne na dowolną kwotę,
 • zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł.

Teraz technikalia. Przelewy zewnętrzne to po prostu tradycyjne przelewy w systemie Elixir. Możecie je wykonać przykładowo na wasze konto w innym banku.

Co do wpływów na konto, mogą to być wpływy z waszego konta, które posiadacie w dowolnym innym banku. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 18 lutego 2021 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu premii. Waszym zadaniem będzie uzupełnienie danych do wypłaty premii (głównie chodzi tu o podanie numeru konta do wypłaty nagrody). Link do dedykowanej strony, na której należy pozostawić wspomniane dane zawarty będzie w mailu. Będziecie mieli na to czas do 23 lutego 2021 roku.

Premie pieniężne zostaną wypłacone w dwóch transzach odpowiednio do 28 lutego 2021 roku oraz do 31 marca 2021 roku. W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczy jedna płatność “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Po wypłacie wszystkich premii, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji “Choinkowe szaleństwo”.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów