fbpx

Smart Pożyczka: darmowa pożyczka do kwoty 600 zł oraz bon do Biedronki o wartości 50 zł

Trwa do:
11 grudnia 2020

Pomimo chłodu za oknem, końcówka roku jest bardzo gorąca pod względem nowych promocji. Zgodnie z tym trendem postanowiła również pójść firma pożyczkowa Smart Pożyczka, która już gościła na blogu niemal równo rok temu. Tym razem, w ramach kolejnej odsłony promocji darmowej pożyczki możecie zdobyć 50 zł premii w postaci vouchera do sklepów Biedronka. Warunki na jakich udzielana jest pożyczka są bardzo przejrzyste: 0% RRSO w przypadku terminowej spłaty (czyli w okresie do 30 dni) dla kwoty wynoszącej od 200 zł do 600 zł. Smart Pożyczka nie wymaga dostarczania jakichkolwiek zaświadczeń, czy też wykupowania ubezpieczeń kredytu, jak mają to w zwyczaju robić banki. Aby zdobyć premię, nie musicie również spełniać żadnych dodatkowych warunków typu wpływy na odpowiednią kwotę, czy też wykonywanie płatności kartą, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych promocji bankowych. Promocja jest ekspresowa, ponieważ potrwa wyłącznie do 11 grudnia 2020 roku.


Kilka słów o Smart Pożyczce

Nie da się ukryć, iż pożyczkowe brandy są nieco gorzej rozpoznawalne niż banki działające na polskim rynku. W związku z tym nieco przybliżę Wam bohatera dzisiejszego artykułu. Serwis Smart Pożyczka to marka należąca do potentata rynku pożyczkowego, czyli grupy Aventus. W Polsce Aventus Group działa od 2012 roku, oferując zarówno krótkoterminowe pożyczki, jak i kredyty ratalne. Grupa działa również na innych obszarach Europy Środkowo-Wschodnie oraz Azji: Litwa, Łotwa, Czechy, Ukraina, Kazachstan, Mołdawia, Gruzja, Rosja, Białoruś, Wietnam, Sri Lanka i Filipiny. W Polsce Aventus Group udzieliła dotychczasowo pożyczek dla 256.000 klientów. Spółka Aventus Group sp. z o.o. zarejestrowana jest w Polsce, zaś markę Smart Pożyczka znajdziemy na liście członków Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. O ile Smart Pożyczka to nazwa marki serwisu udzielającego pożyczek, tak bezpośrednim podmiotem udzielającym pożyczki jest spółka Pixo sp. z o.o., której dane odnajdziemy w Rejestrze instytucji pożyczkowych, prowadzonym przez KNF.

Uczestnictwo w promocji

Co do uczestnictwa, z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z oferty pożyczek udostępnianych za pośrednictwem serwisów należących do spółki Aventus Group. Warto zauważyć, iż obok Smart Pożyczki, do grupy Aventus należą takie serwisy jak: Pożyczka Plus, Rata na Plus, Niewielka Pożyczka, Lew Pożyczka oraz Finansowe Posiłki.

Dodatkowe wymogi dotyczą natomiast samej kwestii zaciągnięcia pożyczki. Mianowicie, oferta skierowana jest do osób legitymujących się numerem PESEL w wieku od 19 do 73 lat, posiadających źródło dochodu, konto bankowe oraz telefon komórkowy. Wiadomo, Smart Pożyczka będzie sprawdzała również waszą zdolność kredytową, zatem pozytywna historia kredytowa też może się przydać. Na szczęście, Smart Pożyczka nie weryfikuje ani nie zgłasza swoich klientów do BIK-u (Biuro Informacji Kredytowej S.A., z którego korzystają głównie banki). Natomiast będziecie weryfikowani w innych biurach informacji gospodarczych, a mianowicie: Krajowy Rejestr Długów BIG, Kaczmarski Group oraz Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej CRIF. Jeśli macie jakieś niespłacone zobowiązanie, może być Wam ciężko uzyskać nową pożyczkę.

Jak złożyć wniosek w promocji?

Jeśli zatem spełniacie warunki uczestnictwa, możemy przejść do działania. W tym celu złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Cały proces zajmie Wam góra kilka minut. Na rejestrację w promocji i finalizację umowy macie czas do 11 grudnia 2020 roku. Jako, że zawarcie umowy odbywa się w pełni online, proces ten będzie miał miejsce zaraz po złożeniu wniosku i wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Promocja jest nielimitowana!

W przypadku pierwszej pożyczki nie zapłacicie ani złotówki prowizji, czy też odsetek, oczywiście pod warunkiem terminowej spłaty (wówczas RRSO wyniesie okrągłe 0%). Takie zasady funkcjonują jednak w przypadku pożyczki do 600 zł, której okres spłaty wynosi do 30 dni. Kwota uprawniająca do otrzymania premii jest dowolna. W związku z tym możecie zawnioskować zarówno o 600 zł, jak i o każdą inną kwotę z zakresu od 200 zł do 600 zł. Możecie również zawnioskować o wyższą kwotę (ponad 600 zł, maksymalnie do 3000 zł), ale w takim przypadku pożyczka nie będzie już darmowa.


Smart Pożyczka – pożyczka za darmo do kwoty 600 zł

Po kliknięciu WEŹ POŻYCZKĘ, na początek podajcie swój adres e-mail oraz numer telefonu. Oprócz tego zaznaczcie wszystkie 4 okienka, tak jak na poniższym zrzucie ekranu.

Po kliknięciu KOLEJNY KROK i zweryfikowaniu numeru telefonu, kolejną czynnością będzie podanie danych osobowych oraz danych związanych z waszą sytuacją dochodową (status uzyskiwanych dochodów + wynagrodzenie). Pod koniec formularza zaznaczcie obowiązkowe zgody (należy je utrzymać aktywne do momentu otrzymania nagrody). Mianowicie, zgodnie z regulaminem promocji, warunkiem otrzymania nagrody jest wyrażenie:

  • zgody na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych w celach marketingowych, zgodnie z treścią zawartą w odpowiednim checkboksie bądź odczytaną Klientowi drogą telefoniczną,
  • zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z treścią zawartą w odpowiednim checkboksie bądź odczytaną Klientowi drogą telefoniczną,
  • zgody na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z treścią zawartą w odpowiednim checkboksie bądź odczytaną Klientowi drogą telefoniczną.

Smart Pożyczka – zgody na udział w promocji.

Kolejny krok to weryfikacja tożsamości. Smart Pożyczka stosuje ekspresową metodę weryfikacji danych, opierającą się o funkcję screen scrapingu. W tym procesie uczestniczy podmiot zewnętrzny, system Kontomatik. Po podaniu danych do logowania do rachunku bankowego, system weryfikuje wasze dane, po czym decyzja wydawana jest natychmiastowo. Kontomatik nie zapamiętuje wprowadzonych danych, zaś przekazanie historii rachunków jest jednorazowe. Ponadto komunikacja z Kontomatikiem jest zaszyfrowana i zabezpieczona certyfikatem.

Kontomatik to bezpieczna aplikacja wykorzystywana przez banki i inne instytucje finansowe do potwierdzenia twojej tożsamości czy pobrania historii transakcji. Pomaga w sprawny sposób wziąć pożyczkę, zweryfikować dane czy potwierdzić sytuację finansową. Dzięki temu pożyczkodawca może w kilka minut dowiedzieć się czy podane informacje we wniosku są prawdziwe. Kontomatik to firma z polskim rodowodem działająca na rynku od 10 lat. Zaufały nam banki w Polsce, Czechach i Portugalii i ponad 100 instytucji niebankowych na całym świecie.

Więcej na stronie Kontomatik.com oraz w artykułach branżowych.

Smart Pożyczka – weryfikacja klienta.

Po kliknięciu Wybieram, ostateczny krok należy do firmy pożyczkowej. Może ona udzielić Wam pożyczki w żądanej wysokości, zaproponować niższą kwotę lub odmówić udostępnienia środków. Decyzja o przyznaniu pożyczki powinna być dostępna już po chwili od zweryfikowania danych. W przypadku pozytywnej decyzji, przelew kwoty pożyczki zostanie zrealizowany niezwłocznie, zatem środki prawdopodobnie otrzymacie jeszcze tego samego dnia (przelew zostanie wykonany w systemie Express Elixir). Informację o decyzji pożyczkowej otrzymacie SMS-em.

Warunki uzyskania nagrody

Aby zdobyć nagrodę, po pierwsze, należy nie odstępować od umowy pożyczki w ciągu 14 dni od momentu zaciągnięcia. Po drugie, pożyczkę należy spłacić terminowo – w dniu terminu spłaty, ale nie wcześniej niżeli 3 dni przed terminem spłaty. Jeśli przykładowo zaciągniecie pożyczkę 7 grudnia 2020 roku, termin spłaty przypadnie 7 stycznia 2021 roku. Zatem, aby spełnić warunki promocji, pożyczkę należy spłacić w dniach od 4 do 7 stycznia 2021 roku.

Pożyczkę możecie spłacić jednorazowym przelewem lub BLIKIEM. Pamiętajcie tylko, by nie przekroczyć terminu 30 dni, ponieważ wówczas zostaną Wam naliczone odsetki i ewentualne inne opłaty zgodne z umową.

Po spełnieniu warunków promocji, informację o przyznaniu nagrody otrzymacie e-mailem lub SMS-owo. W ten sam sposób, w ciągu kolejnych 30 dni roboczych otrzymacie voucher w postaci kodu do realizacji podczas zakupów w Biedronce.

Szczegóły w regulaminie promocji pożyczki z bonusem oraz w warunkach Pożyczki za zero.

Aby móc zrealizować voucher należy podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów, ale przed dokonaniem płatności za zakupy. Voucher może być wykorzystywany wielokrotnie aż do wyzerowania salda (bez możliwości wydawania reszty). Jeśli natomiast wartość towarów jest wyższa od pozostałej kwoty salda, wówczas różnicę w cenie należy dopłacić tradycyjnie (kartą lub gotówką).

Jak skutecznie spłacić pożyczkę?

Spłata pożyczki odbywa się poprzez standardowy przelew bankowy lub przelew ekspresowy za pośrednictwem bramki płatniczej. Wszelkie dane do spłaty znajdziecie po zalogowaniu w serwisie Smart Pożyczka (już po udzieleniu pożyczki). Najpewniejszą, a jednocześnie najwygodniejszą formą spłaty jest szybki przelew. W ten sposób macie pewność, że środki zostaną wysłane natychmiastowo za pośrednictwem bramki płatniczej Dotpay. Co ciekawe w panelu dostępna jest również opcja spłaty BLIKIEM. Być może spłacając pożyczkę, przy okazji otrzymacie moneyback w swoim banku lub zwolnienie z opłaty za konto/kartę 🙂

Przykład reprezentatywny ze strony pożyczki

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki objętej promocją: Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Koszt pierwszej pożyczki wybranej na okres 30 dni na 600 zł wynosi 0 zł. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki objętej promocją: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 600 zł, całkowita kwota do spłaty 0 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) stałe oprocentowanie wynosi 0%, całkowity koszt 0 zł, w tym Prowizja 0 zł, odsetki kapitałowe 0 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów