fbpx

BNP Paribas: 350 zł łatwej premii pieniężnej + voucher Legimi o wartości 35 zł

Trwa do:
14 grudnia 2020
Dostępność wniosków
2000

W banku BNP Paribas ruszyła kolejna akcja promująca darmowe konto osobiste. W stosunku do poprzedniej promocji, premia zdecydowanie wzrosła, zaś warunki jej zdobycia nadal są stosunkowo łatwe. Tym razem możecie zdobyć 350 zł premii gotówkowej oraz 35 zł ekstra do wykorzystania w serwisie Legimi (można za to wybrać jeden audiobook lub e-book z listy 40 dostępnych tytułów). Rachunek możecie zarówno otworzyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu. Aby załapać się na 385 zł premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Dodatkowo możecie zdobyć 300 zł do wydania na Allegro w promocji karty kredytowej.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 27 listopada 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 27 listopada 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) oczywiście umożliwia udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową możliwe jest wyłącznie do 14 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania puli 2000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane.

Na zawarcie umowy macie czas do 27 grudnia 2020 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to tradycyjny kurier – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni i nie później niż do 27 grudnia 2020 roku.

Warunki promocji „Bankowo zasłuchani”

Nagroda podzielona jest na kilka części. Pierwszy bonus w postaci vouchera do wykorzystania w serwisie Legimi (o wartości 35 zł) otrzymacie za samo podpisanie umowy i aktywowanie konta. Kolejne części premii mają już charakter gotówkowy.

Druga premia, tym razem o wartości 100 zł powędruje do Was pod warunkiem, iż w styczniu 2021 roku:

 • wykonacie minimum 3 transakcje płatnicze kartą debetową,
 • wykonacie minimum 1 przelew za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.

Trzecia premia o wartości 100 zł powędruje do Was pod warunkiem, iż w lutym 2021 roku:

 • wykonacie co najmniej 4 przelewy za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.

Czwarta premia o wartości 150 zł powędruje do Was pod warunkiem, iż w marcu 2021 roku:

 • wykonacie minimum 5 transakcji płatniczych kartą debetową,
 • zapewnicie wpływy zewnętrzne na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Teraz technikalia. Przelewy wychodzące to po prostu tradycyjne przelewy w systemie Elixir, przykładowo na wasze konto w innym banku. Co do wpływu na konto, może to być przykładowo przelew z waszego konta w innym banku. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Natomiast płatności bezgotówkowe kartą możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej).

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 18 lutego 2021 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody pieniężnej. Waszym zadaniem będzie uzupełnienie danych do wypłaty premii (głównie chodzi tu o podanie numeru konta do wypłaty nagrody). Link do dedykowanej strony, na której należy pozostawić wspomniane dane zawarty będzie w mailu. Będziecie mieli na to czas do 23 lutego 2021 roku.

Informację o przyznaniu vouchera otrzymacie do 20 stycznia 2021 roku, zaś sam voucher w formie kodu trafi do Was 31 stycznia 2021 roku. Możecie go wykorzystać na jeden e-book lub audiobook z dedykowanej listy Legimi.

Premie pieniężne zostaną wypłacone w trzech transzach odpowiednio do 28 lutego 2021 roku, do 31 marca 2021 roku oraz do 30 kwietnia 2021 roku. W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczy jedna płatność “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Po wypłacie wszystkich premii, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji “Bankowo zasłuchani”.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów