fbpx

Santander Bank Polska: 2000 zł na reklamę firmy i nawet 1250 zł w innych promocjach

Trwa do:
31 marca 2021

Jeden z czołowych banków na polskim rynku oraz serwis Sprzedajemy.pl postanowili wystosować do przedsiębiorców specjalną propozycję. W ramach ich wspólnej promocji wasza firma może zdobyć aż 2000 zł na reklamę na łamach wspomnianego serwisu. Promocja jest przeznaczona dla obecnych lub nowych klientów banku. Ci drudzy mogą zdobyć ekstra nawet 1250 zł w promocjach organizowanych przez bank, co da łącznie 3250 zł bonusu. Zapraszam więc na omówienie nagrody oraz analizę zasad promocji i jej opłacalności.

Uczestnicy promocji

Akcja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, prowadzących biznes w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Żeby wziąć w niej udział, należy być także posiadaczem rachunku pod nazwą Konto Firmowe Godne Polecenia. Jeśli więc korzystacie z tego produktu, możecie od razu przejść do zdobywania środków na reklamę swojej działalności. 

Nie macie jeszcze konta firmowego w Santanderze? Dobra Wasza. Jeśli zdecydujecie się na taki krok, będziecie mogli otrzymać nawet 1250 zł premii. Przyznajcie, że 3250 zł w ramach współpracy z jednym bankiem to solidny zastrzyk gotówki na samym starcie biznesu. 🙂

Nagroda – 2000 zł na reklamę firmy

Stuart Henderson powiedział kiedyś: Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.

Cytat ten jest znany każdemu, kto w jakikolwiek sposób związany jest z marketingiem. Nie można nie zgodzić się z tymi słowami. Problemem młodych firm jest najczęściej brak wystarczającego budżetu. Start biznesu to zawsze nawał pracy, ale także kosztów. Nowym markom (szczególnie tym niewielkim i jednoosobowym) z trudem udaje się wysupłać kilkaset złotych na promocję. 

Nagrodą w akcji organizowanej przez Santander Bank Polska i serwis Sprzedajemy.pl są więc środki na reklamę o wartości 2000 zł. Bonus został podzielony na dwie części po 1000 zł, bo i promocje mamy tak naprawdę dwie: Sprzedajemy z premią raz Otwórz sklep. W ramach każdej z nich będziecie zgarniać po 100 zł na promocję swoich ogłoszeń w okresie 10 miesięcy. Obie akcje oczywiście łączą się ze sobą, dlatego łączna gratyfikacja to aż 2000 zł, a miesięczny budżet na reklamę Waszej firmy może wynieść 200 zł. 

Druga promocja będzie wymagała od Was założenia płatnego Konta PRO w serwisie Sprzedajemy.pl. Do wyboru będziecie mieli trzy plany abonamentowe: za 29 zł, 49 zł lub 79 zł – netto miesięcznie. Każdy z nich zapewnia inne warunki, z którymi możecie zapoznać się tutaj. Chcąc Wykorzystać maksymalnie dostępny bonus, możecie wybrać najtańszy pakiet. 3 pierwsze miesiące prowadzenia Konta PRO są darmowe.

Zasady promocji

Akcja nie stawia przed Wami skomplikowanych warunków. Najważniejsze jest posiadanie Konta Firmowego Godnego Polecenia. Jeśli już z niego korzystacie – przejdźcie dalej. Jeśli nie – przeczytajcie ten artykuł i dowiedzcie się, jak zgarnąć dodatkowe 1250 zł, a następnie załóżcie wspomniany rachunek, korzystając z tego linku.    

Macie już promocyjne konto? Konieczne do wzięła udziału w promocji, jest wyrażenie zgód na kontakt w celu marketingowym – zarówno drogą elektroniczną, jak i telefoniczną. Upewnijcie się, że obie zgody są w Waszym koncie „odhaczone”. Możecie to sprawdzić, przechodząc do sekcji ustawień i odszukując zakładkę Forma kontaktu z bankiem, a następnie Zgody na kontakt.

Następnie, do 31 marca 2021 roku, wypełnijcie formularz, który znajdziecie na specjalnej stronie promocyjnej. Kluczowe będzie zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych. Na końcu należy kliknąć czerwony przycisk Wygeneruj kod. Na ekranie pojawi się kod, który powinniście zapisać, skopiować lub zapamiętać. Będzie Wam potrzebny w późniejszym etapie. 

W tym samym terminie, czyli do 31 marca 2021 roku, załóżcie Konto PRO na platformie Sprzedajemy.pl i zalogujcie się na swój profil. W panelu użytkownika odszukajcie miejsce do wpisania kodu, który wcześniej wyświetlił się po wypełnieniu formularza na stronie promocji.

Tym sposobem zapewniliście sobie 200 zł miesięcznie (2×100 zł) na promocję swoich ogłoszeń w serwisie. 

Jeśli jednak korzystaliście już wcześniej (przed startem promocji, czyli przed 5 listopada 2020 roku) z Konta PRO, otrzymacie jedynie 1000 zł (10×100 zł) za wzięcie udziału w promocji banku Santander. Regulamin dopuszcza jednak, by posiadacze zwykłego konta w Sprzedajemy.pl przeszli na płatny plan PRO w okresie trwania okazji. Zostaniecie wtedy zaliczeni jako nowi użytkownicy i zgarniecie oba bonusy.  

Comiesięczny bonus będzie wypłacany tak długo, jak długo będziecie płacić za swoje Konto PRO w Sprzedajemy.pl. Pamiętajcie również, by nie odwoływać wyrażonych zgód co najmniej do momentu otrzymania i wykorzystania ostatniej nagrody. Pierwsza wypłata premii nastąpi w czasie do 3 dni od momentu aktywacji usługi. Każda kolejna transza będzie wypłacana do końca każdego z kolejnych miesięcy. 

Środki przyznane na promocję w Sprzedajemy.pl są ważne bezterminowo. Możecie wykorzystać je w dowolnym momencie (warunkiem jest jedynie opłacanie abonamentu na czas). 

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji Sprzedajemy z premią oraz regulaminie promocji Otwórz sklep.

Kwestie podatkowe

W przypadku premii pochodzących z promocji kont firmowych, pieniądze uzyskane w ten sposób należy najczęściej rozliczyć jako przychód firmy. W przypadku tej promocji polecam jednak konsultację ze swoim księgowym lub księgową. Nagroda nie jest żywą gotówką, ale usługą o określonej wartości. W skrócie – rozliczyć z pewnością trzeba, jednak nawet 3250 zł premii to kwota zdecydowanie warta zachodu. 🙂 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów