fbpx

BNP Paribas: 400 zł łatwej premii na start w promocji darmowego konta osobistego i rowery do wygrania!

Trwa do:
6 marca 2022
Dostępność wniosków
3000

Najnowsza promocja BNP Paribas serwuje nam tym razem nagrodę o wartości 400 zł. Całość premii stanowi żywa gotówka – żadnych voucherów, punktów i innych nagród rzeczowych. Tym razem bank przygotował jednak jeszcze drugą atrakcję. Oprócz okazałej premii gotówkowej, uczestnicy mają szansę wygrać jeden z 30 rowerów lub jeden spośród 100 zestawów sakw rowerowych. Czy to zapowiedź zbliżającej się wiosny? Miejmy nadzieję! Na plus zasługuje również krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Jednak uwaga – limit promocyjnych wniosków to wyłącznie 3000 sztuk. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Po założeniu konta, możecie również skorzystać z promocji darmowej karty kredytowej mamBonus z ponad 300 zł premii na start.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób z pełną zdolnością do podejmowania czynności prawnych, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 15 lutego 2022 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 15 lutego 2021 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do 6 marca 2022 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane.

Aby wziąć udział w promocji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

BNP Paribas – jak wypełnić wniosek?W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe zaczytanie się wniosku. W tym samym formularzu powinniście wyrazić chęć udziału w konkursie. Szkoda odpuścić taką okazję 🙂

Już w tym miejscu należy dołączyć konkursową fotografię (szczegóły w dalszej części).

Na zawarcie umowy macie czas do 20 marca 2022 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu otrzymania karty, lecz nie później niż do 20 marca 2022 roku.

400 zł premii w dwóch częściach

Premia w akcji została podzielona na dwie części. Zdobycie każdej z nich wymaga nieco innego działania:

 • Pierwsza nagroda to nagroda pieniężna o wartości 150 zł.

  Nagrodę otrzymacie za założenie konta wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową oraz nadanie swojej karcie kodu PIN. Ponadto w marcu 2022 roku wykonajcie co najmniej 3 przelewy zewnętrzne na dowolną kwotę.

 • Druga nagroda to nagroda pieniężna o wartości 250 zł.

  Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w kwietniu oraz maju 2022 roku (w każdym miesiącu z osobna):

  – wykonanie co najmniej 5 transakcji BLIK,
  – zapewnienie wpływów na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Co do wpływów na konto, mogą to być wpływy z waszego konta, które posiadacie w dowolnym innym banku. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Wymagane przelewy powinniście wykonać w bankowości elektronicznej za pomocą komputera lub aplikacji mobilnej banku. Należy jednak uważać na dwie kwestie. Niezaliczone zostaną bowiem przelewy natychmiastowe oraz przelewy wykonane przy użyciu popularnych w sklepach internetowych bramek płatniczych typu Dotpay, PayU, Przelewy 24, BlueMedia. Najlepiej będzie więc wykonać przelew bezpośrednio na konto – na przykład własne w innych banku.

Płatności BLIKIEM możecie natomiast wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej).

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Za pomocą wiadomości e-mail bank poinformuje Was o przyznaniu:

 • pierwszej nagrody – do 19 kwietnia 2022 roku,
 • drugiej nagrody – do 27 czerwca 2022 roku.

Natomiast samo przekazanie nagród nastąpi najpóźniej w następujących terminach:

 • pierwszej nagrody – do 30 kwietnia 2022 roku,
 • drugiej nagrody – do 30 czerwca 2022 roku.

Wcześniej, waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie formularza informacyjnego, który otrzymacie wraz z wiadomością o przyznaniu drugiej nagrody (wypełnijcie go do 26 kwietnia 2022 roku). Chodzi tu o uzupełnienie numeru konta założonego w BNP Paribas na stronie promocji, do której link znajdziecie w przesłanym mailu. 

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

30 rowerów i 100 zestawów sakw do wygrania!

Pora, żebym wyjaśnił, na czym polega konkurs BNP Paribas. Jego zasady są wyjątkowo proste, a nagrody kuszące. Organizator przygotował bowiem:

 • 30 rowerów Rayon Siera o wartości 1000 zł każdy,
 • 100 zestawów sakw rowerowych polskiej marki Crosso, model Crosso Dry 60 (dwie sakwy dają łącznie 60 litrów pojemności) o wartości 253 zł.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które spełnią warunki niezbędne do otrzymania pierwszej części premii, opisane wyżej, czyli założą konto z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, nadadzą karcie kod PIN oraz wykonają co najmniej 3 przelewy w marcu 2022 roku.

Chęć udziału w konkursie zaznaczcie już w pierwszym formularzu zgłoszeniowym, jak zwracałem na to uwagę kilka akapitów wyżej. Powinniście wtedy załączyć fotografię konkursową, odpowiadającą tematowi, który brzmi: „Rowerem przez świat”. Termin zgłoszenia do konkursu jest więc taki sam, jak termin zgłoszenia do promocji – 6 marca 2022 roku.

Informacja o wybraniu Waszej pracy przez jury trafi do Was najpóźniej 29 kwietnia 2022 roku. Nagrody zostaną rozesłane do 31 maja 2022 roku.

Każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę.

Szczegółów szukajcie w regulaminie konkursu.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów