fbpx

SocialGood: 200 USD premii (ponad 800 zł) za rejestrację w aplikacji bez ryzyka i weryfikacji – do końca stycznia!

Trwa do:
31 stycznia 2022

SocialGood to platforma z największą, ze wszystkich dotychczas opisywanych na blogu, premią dla nowych użytkowników. Aplikacja łączy w sobie program zwrotów typu cashback (i to nie byle jaki) oraz platformę do stakingu. Promocja polega na zrobieniu zakupów na kwotę o równowartości minimum 30 USD (mniej niż 130 zł), których wartość, dzięki programowi cashback wróci do Was nawet w 100% (w postaci wewnętrznego tokena SG, który wymienicie na inne waluty). SocialGood nie wymaga weryfikacji danych, a promocja nie niesie za sobą ryzyka inwestycyjnego, tak jak w przypadku platform, w których należy zdeponować kryptowaluty lub waluty fiducjarne na z góry określony okres minimalny. W tym przypadku po prostu dokonujecie zakup, który i tak pewnie chodził już Wam po głowie, a przy okazji otrzymujecie premię na start oraz solidny cashback.

Oprócz niniejszego artykułu przygotowaliśmy również zestaw pytań i odpowiedzi związanych z promocją w formie wygodnego FAQ.

Co wiemy o SocialGood?

SocialGood to platforma, która zasłynęła z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest programu cashback z wyjątkowo wysokimi stawkami (sięgającymi nawet… 100% wydanej kwoty) oraz programu poleceń z bardzo wysoką premią na start (obecnie 200 USD, wcześniej 100 USD).

SocialGood jest częścią tokijskiej grupy finansowej. Działa na całym świecie i współpracuje z tysiącami partnerów zakupowych.

Oprócz zgarniania zwrotów za zakupy SocialGood umożliwia także stakowanie kryptowalut, czyli udostępnianie własnych środków w zamian za procent zysku. My jednak nie będziemy skupiać się dziś na tej opcji.

Cashback w Social Good

To, co wyróżnia SocialGood i jest prawdziwym znakiem rozpoznawczym japońskiej marki, to program cashback. Robiąc zakupy w ramach aplikacji, możecie odzyskać… całość zapłaconej kwoty. Nie dotyczy to oczywiście każdego z partnerów programu. Obecnie 100% zwrotu otrzymać można za zakupy w AliExpress. Zwrotem 50% wpłaconej kwoty objęte są z kolei platformy eBay (zakupy) oraz dobrze wszystkim znany serwis Booking.com (rezerwacja hoteli, pensjonatów i pobytów). Reszta podmiotów oferuje cashback na typowym poziomie 1-5%. Programem objętych jest ponad 1800 sklepów.

Zwrot środków powinien trafić na Wasze konto w ciągu kilku dni od potwierdzenia zakupu przez partnera. Całość powinna zatem zająć nieco ponad 30 dni, jednak czas ten może różnić się w zależności od sklepu. W przypadku eBay czas na wypłatę to 30-90 dni, w AliExpress zaczekacie 60-90 dni, a po rezerwacji w Booking.com przyjdzie Wam zaczekać nawet ponad 90 dni. Nie są to jakieś szczególnie długie okresy. Większość serwisów typu cashback tak działa (przykładowo Goodie).

Zakupy z cashbackiem wykonujemy, płacąc walutami tradycyjnymi, jednak zwrot naliczany będzie w postaci tokena SocialGood (SG). Z uwagi na wahania kursu tokena, wartość zwrotu może być mniejsza lub większa od początkowej stawki cashback, która ustalana jest tuż po zakupie (z uwzględnieniem kursu w dniu zakupu lub uśrednionego kursu z 7 dni). Do momentu zwolnienia stawki z blokady wartość zgromadzonych SG może być inna.

Cashback SocialGood

Maksymalna wartość zwrotu ograniczona jest do 10.000 USD, jednak tak wysokie kwoty traktowałbym raczej jako ciekawostkę. 🙂

Token SocialGood

Token SocialGood to kryptowaluta stworzona i wyemitowana przez właścicieli platformy. Jej podaż jest ograniczona (podobnie, jak w przypadku Bitcoina). Jej głównym zastosowaniem jest wypłacanie społeczności nagród, premii i zwrotów za zakupy u partnerów platformy.

Poza SocialGood token możecie sprzedać lub kupić na takich giełdach, jak: Bittrex, BitMart czy Uniswap. Jeśli posiadacie token w swoim portfelu, możecie połączyć go z aplikacją SocialGood dla większej wygody.

Token SocialGood na innych giełdach

Czy SocialGood jest bezpieczne?

SocialGood to pełnoprawna platforma kryptowalutowa, kontrolowana przez najważniejsze organy Japonii i wspierana przez tamtejszy rząd. Jest częścią FinTech Group of Japan założonej w 2005 roku.

Przedstawiciele platformy są aktywni w mediach społecznościowych. Przeglądając oficjalny profil firmy oraz hashtag #SocialGoodApp_CryptoBack możecie śledzić dyskusję na temat tokena, oraz poczynania marki i głosy fanów.

Twitterowy hashtag SocialGood

Pozytywny odzew aplikacja zbiera również w sklepie Google Play. Ocena 4,0, będąca uśrednioną opinią prawie 4000 osób sugeruje, że wszystko powinno działać, jak należy. Ponad pół miliona użytkowników systemów Android pobrało aplikację na swój telefon.

Rejestracja w SocialGood

Proces rejestracji w omawianej platformie to prawdopodobnie najszybszy ze wszystkich, które analizowaliśmy – nie wymaga nawet weryfikacji! Po kliknięciu dedykowanego linka polecającego, Waszym oczom ukaże się ekran, informujący o tym, że zostaliście zaproszeni do promocji i odbioru 200 USD premii. Na udział w promocji macie czas do 31 stycznia 2022 roku. Platforma może jednak zakończyć tę edycję programu poleceń przed czasem. Nie ma zatem co zwlekać, jak w przypadku innych promocji opisywanych na blogu typu CoinSmart czy Gekkard.

Zaproszenie do promocji SocialGood

Wybierzcie jeden ze sklepów z aplikacjami, zależnie od wykorzystywanego przez Was systemu w smartfonie i pobierzcie aplikację mobilną. Po jej otwarciu aplikacja pokaże Wam najważniejsze zalety i możliwości. Klikając Start shopping, przejdziecie do głównego ekranu aplikacji. Kliknijcie ikonę profilu (popiersie człowieka), a następnie wybierzcie, w jaki sposób chcecie się zarejestrować. Możecie zrobić to tradycyjnie, za pomocą formularza i konta e-mail lub szybciej, za pomocą jednego z mediów społecznościowych. Sam wykorzystałem opcję Continue with Google, dzięki czemu moje konto zostało utworzone od razu.

Premia SocialGood – rejestracja

W tym miejscu zostaniecie też po raz koleiny poinformowani o możliwości zdobycia 200 USD premii oraz nawet 100% cashbacku od zakupów. To wszystko – Wasze konto jest gotowe do zakupów i zdobywania bonusu. 🙂

200 USD premii od SocialGood!

Warunkiem uzyskania premii jest wykonanie za pośrednictwem aplikacji zakupów o wartości co najmniej 30 USD u jednego z partnerów, biorących udział w programie cashback. Tradycyjnie już polecam zachować tutaj niewielką „górkę” na wypadek, gdyby któryś z pośredników lub bramek płatniczych pobrało kilka centów prowizji lub naliczona została niewielka opłata. Dobrze jest zrobić zakup za równowartość minimum 35 USD i nie martwić się o nic. Polecam również nie uwzględniać w minimalnej kwocie zakupu płatności za przesyłkę, a nawet podatku VAT. Nie wiemy, jak program cashback rozlicza te koszty.

Podstawą jest jednak wykonanie zakupu za pośrednictwem aplikacji SocialGood. Zrobicie to, otwierając aplikację i wybierając jeden ze sklepów na głównym ekranie. Poniższa lista przedstawia najpopularniejszych partnerów.

Najpopularniejsi partnerzy SG

Możecie też wyszukać jednego z ponad 1800 pozostałych partnerów.

Wyszukiwarka sklepów SocialGood

Pewność, że cashback zostanie wypłacony możecie mieć wtedy, gdy podczas robienia zakupów na platformie na ekranie będzie widoczne oznaczenie SocialGood.

Cashback SocialGood aktywowany

Uwaga!

Premia wypłacana jest w postaci tokena SocialGood (SG) i ma równowartość 200 USD w momencie rejestracji. Oznacza to, że kwota, którą finalnie wypłacicie po zwolnieniu blokady (rozliczeniu zakupu cashback), może być niższa lub wyższa. Kryptowalutami, jak każdymi innymi aktywami, rządzi prawo popytu i podaży. Emisja nowych tokenów na potrzeby promocji i wypłat może obniżyć wartość jednostkową. Premia o wartości 200 USD jest jednak na tyle duża, że niezależnie od wartości ewentualnych spadków, akcja nadal jest opłacalna. Musicie jednak pamiętać, iż gdy tokeny będą masowo wypłacane, wiele osób zacznie je sprzedawać, co może pociągnąć kurs w dół.

Fakt wahania kursu nie niesie jednak dla uczestników promocji żadnego ryzyka. Towar zakupiony w przez SocialGood, na przykład w serwisie eBay, stanie się Waszą własnością. Jeśli cashback pokryje taką wartość zakupów, jaka była ustalana na początku – super. Nie muszę jednak mówić, że nie warto wydawać ostatnich oszczędności na niepotrzebne zakupy, licząc na zwrot środków, prawda? 🙂

Polecaj i zarabiaj po 200 USD!

Pierwsza premia za rejestrację i zakup z cashbackiem to jednak nie wszystko. Będąc użytkownikami SocialGood, możecie polecać usługę znajomym, odbierając za każdego skutecznie zarejestrowanego kolejne premie o w tej samej wysokości. Własny kod polecający znajdziecie w zakładce Referrals (prawy górny róg ekranu). Link możecie też udostępnić, wykorzystując komunikator czy media społecznościowe. Wasz polecony musi spełnić dokładnie takie same warunki, czyli zarejestrować konto i zrobić kwalifikowany zakup u jednego z partnerów programu cashback za minimum 30 USD. Premia zostanie Wam przyznana już w chwili rejestracji, natomiast na zwolnienie blokady należy zaczekać na rozliczenie zwrotu za zakup poleconego.

Własny link i kod polecający SG

Możecie polecać platformę bez ograniczeń. SocialGood nie ustala żadnych limitów liczby poleconych osób.

Szczegółów szukajcie w regulaminie programu poleceń.

Oprócz niniejszego artykułu przygotowaliśmy również zestaw pytań i odpowiedzi związanych z promocją w formie wygodnego FAQ.

Informacje o ryzykach

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start, można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Wszystkie informacje na stronie Social Good „w oryginale” dostępne są w języku angielskim, zatem zawsze można coś zrozumieć na opak. Dla mnie również jest to dość nowy produkt, dlatego mam prawo nie ustrzec się od błędów za co z góry przepraszam. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzyko. Osobiście przedstawiłem schemat działania produktu na bazie własnych doświadczeń.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów