fbpx

Bank BNP Paribas znowu to zrobił, czyli powraca promocja z 300 zł premii za założenie konta osobistego – uzupełnij dane do wypłaty premii!

 

 

Aktualizacja – przyszedł czas na finalizację promocji!

Finalizacją promocji jest mailowe powiadomienie o przyznaniu nagrody wraz z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii. Stosownego maila z informacją o przyznaniu nagrody powinniście otrzymać do 20 września 2019 roku. Waszym ostatnim zadaniem jest wypełnienie danych do wypłaty premii (numer konta w BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Link do strony promocji znajdziecie tutaj, aczkolwiek jest on również zawarty w wiadomości od organizatora. Na wypełnienie danych macie czas wyłącznie do 25 września 2019 roku. Info o przyznaniu drugiej nagrody rozsyłane będzie odpowiednio do 20 listopada 2019 roku, lecz w tym przypadku nie będzie już potrzeby ponownego uzupełniania danych.

Wypłata pierwszej nagrody nastąpi do końca września 2019 roku, zaś drugiej do końca listopada 2019 roku. W dniu wypłaty premii, konto i karta muszą być nadal aktywne. 

 

Jeżeli na waszych skrzynkach nie pojawiła się stosowna wiadomość, sprawdźcie zakładki SPAM, Oferty, Inne itd. W przypadku braku maila także w wymienionych miejscach – spróbujcie mimo wszystko wypełnić dane do wypłaty premii na stronie promocji. Jeśli zostaną one przyjęte, wówczas będzie to oznaczać, iż wszystko jest w porządku, tylko mail przypominający się gdzieś zapodział. Jeśli i to nie zadziała, złóżcie reklamację na adres mailowy [email protected]. W wiadomości podajcie swoje imię, nazwisko, adres e-mail użyty w promocji oraz przyczyny reklamacji (krótki opis faktu, iż spełniliście warunki promocji, a i tak nie dostaliście maila), zaś w tytule maila hasło: REKLAMACJA. Reklamację należy złożyć za pośrednictwem maila, z którego rejestrowaliście się w promocji. Organizator rozpatrzy reklamację w ciągu 30 dni kalendarzowych.

 

Po szczegóły promocji odsyłam do regulaminu oraz na stronę promocji.

 

…a tak przy okazji, aktualnie trwa jeszcze lepsza promocja z 320 zł premii za założenie konta w BNP Paribas. Co prawda sami nie możecie z niej skorzystać, aczkolwiek możecie ją zarekomendować komuś z bliskich 🙂

Wy zaś możecie skorzystać z promocji karty kredytowej BNP Paribas zapewniającej do 440 zł premii.

 

Świetna informacja dla osób, które nie zdążyły założyć konta w ramach promocji „Premia na lato”, w której do zdobycia było rekordowe 300 zł premii. Wspomniana akcja zakończyła się już po 3 dniach, mimo że docelowo miała potrwać niemal 3…tygodnie. Na szczęście ruszyła kolejna świetna akcja „Zyskaj w promocji” gwarantująca 300 zł bonusu na bardzo łatwych warunkach. Główną różnicą jest fakt, iż tym razem karta debetowa dołączana do rachunku to Karta Otwarta na Świat, zapewniająca bezprowizyjne rozliczenia za granicą oraz darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”. Aby posiadać status nowego klienta w ramach niniejszej promocji, wystarczy nie posiadać rachunku w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy 🙂 UWAGA! Limit wniosków to tylko 2000 sztuk, dlatego promocja prawdopodobnie znowu zakończy się przed czasem! Do biegu, gotowi, start! Albo poczekajcie jeszcze chwilę, ponieważ zapomniałem Wam przypomnieć o aktualnie trwającej promocji karty kredytowej z premią 440 zł do wykorzystania na Allegro. Obie promocje możecie ze sobą połączyć!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank (oba banki zostały połączone w październiku 2018 roku) w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 25 czerwca 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 25 czerwca 2018 roku.

Ponadto nie możecie mieć aktywnej umowy ramowej z bankiem, zawartej przykładowo podczas wnioskowania o inny produkt lub o poprzednie konto. Dość często zdarza się sytuacja, iż wniosek jest odrzucany ze względu na aktywną umowę ramową o bankowość online, pozostałą po poprzednim koncie (niekiedy zamykając konto osobiste, bank nie zamyka dostępu do bankowości internetowej). Niestety uniemożliwia to udział w promocji takiej jak ta. Jeśli znaleźliście się w takowej sytuacji, na szczęście jest na to łatwy sposób. Przed złożeniem wniosku wystarczy udać się do placówki i wypowiedzieć umowę ramową w trybie natychmiastowym, po czym od razu będziecie mogli złożyć wniosek w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Jeśli strona promocji otwiera się niepoprawnie i brakuje przycisku ZAREJESTRUJ SIĘ, należy nieco zmniejszyć stronę używając kombinacji klawiszy ctrl oraz znak „minus”.

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową w promocji możliwe jest do 12 lipca 2019 roku lub do wyczerpania puli 2000 rejestracji. To, że akcja zostanie zakończona przed czasem, moim zdaniem jest pewne, ponieważ warunki są naprawdę świetne. Jednak dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

Od pewnego czasu BNP Paribas stosuje nowy tryb finalizowania umowy. Otóż umowa zawierana jest zdalnie poprzez SMS z kodem weryfikacyjnym. Później już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową oraz zweryfikuje waszą tożsamość. Na zawarcie umowy macie czas do 19 lipca 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Łączna nagroda podzielona jest na dwie transze po 150 zł.

 

Pierwszą nagrodę otrzymacie pod warunkiem, iż:

 • w lipcu 2019 roku wykonacie płatności bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 300 zł,
 • w sierpniu 2019 roku wykonacie płatności bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 300 zł.

 

Drugą nagrodę otrzymacie pod warunkiem, iż:

 • we wrześniu 2019 roku zapewnicie wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 1000 zł,
 • w październiku 2019 roku zapewnicie wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 1000 zł.

 

Aspekty techniczne 🙂

Wymagane wpływy na łączną kwotę 1000 zł mogą pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Może to być jednorazowy przelew na 1000 zł lub suma kilku mniejszych przelewów, których łączna kwota to co najmniej 1000 zł. W ramach promocji wystarczy samo zaksięgowanie środków, dlatego chwilę później możecie je wypłacić z powrotem.

Co do kwestii płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay oraz Blue Media. Wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay.

 

Finalizacja promocji

Do 20 września 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii na stronie promocji, do której link zawarty będzie w mailu (numer konta w BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Będziecie mieli na to czas do 25 września 2019 roku. Info o przyznaniu drugiej nagrody rozsyłane będzie do 20 listopada 2019 roku, lecz w tym przypadku nie będzie już potrzeby ponownego uzupełniania danych.

Wypłata pierwszej nagrody nastąpi do końca września 2019 roku, zaś drugiej do końca listopada 2019 roku. W dniu wypłaty premii, konto i karta muszą być nadal aktywne. 

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskaj w promocji”.

 

 

 

 

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

Analizę Konta Otwartego na Ciebie należy przedstawić w dwóch częściach. Pierwsza dotyczy warunków ogólnych, zaś druga charakterystyki danej karty debetowej. Mówiąc krótko, bazowe konto od BNP Paribas zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz standardowe przelewy internetowe i mobilne. Ponadto francuskiemu bankowi dość dobrze udaje się połączyć tradycję z nowoczesnością. Z jednej strony zapewnia on obsługę gotówkową, ponieważ środki możecie wpłacać bez limitu we wpłatomatach zlokalizowanych w placówce oraz jeden raz w miesiącu u kasjera w oddziale. Kolejne wpłaty wiążą się z opłatą wynoszącą 5 zł dla kwot do 5000 zł oraz 10 zł dla kwot wyższych od 5000 zł. Z drugiej strony, BNP Paribas zapewnia dostęp do najpopularniejszych form płatności mobilnych takich jak BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

 

 • Karta Otwarta na Świat

10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– płatności zagraniczne po kursach Mastercarda i bez prowizji za przewalutowanie,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie “Rezygnacja z podróży”.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów