fbpx

Bank Millennium: 100 zł lub 200 zł zwrotu za zakup ubezpieczenia samochodu oraz do 700 zł premii w pozostałych promocjach banku

Do pakietu promocji Banku Millennium dołącza kolejna ciekawa propozycja. Kupując ubezpieczenie auta poprzez serwis internetowy lub aplikację mobilną Banku Millennium otrzymacie 100 zł zwrotu w przypadku OC lub OC z AC w wersji Mini albo 200 zł, jeśli zdecydujecie się na pakiet OC+AC. Oprócz tego czego na Was cały szereg promocji z 200 zł premii na start za założenie Konta 360º na czele. Dodając do tego 200 zł z kartą kredytową oraz 300 zł z kontem firmowym, robi nam się niezła sumka na poziomie 900 zł!

 

 

Uczestnictwo w promocji 

W promocji mogą wziąć udział posiadacze konta osobistego lub karty kredytowej, którzy obecnie nie posiadają umowy ubezpieczenia samochodu zawartej poprzez serwis internetowy lub aplikację mobilną Banku Millennium. Mówiąc prościej, Mille docenia klientów, „którzy się do niego przenoszą”. Oczywiście Bank Millennium jest tu jedynie pośrednikiem. Faktycznym ubezpieczycielem jest ERGO Hestia, która współpracuje z bankiem. W promocji przewidziano pulę 5000 nagród. W przypadku jej wyczerpania, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

Dodatkowym warunkiem udziału w promocji jest wyrażenie i nieodwołanie do momentu wypłaty premii żadnej z następujących zgód:

  • zgody na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne,
  • zgody na otrzymywanie informacji handlowych przez telefon,
  • zgody na otrzymywanie informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium.

 

Zasady promocji

W ramach promocji możecie zdobyć jedną z dwóch premii:

  • 100 zł w przypadku samego OC lub OC wraz z AC w wariancie Mini ze składką roczną o wartości co najmniej 500 zł lub
  • 200 zł w przypadku pakietu OC wraz z AC w wariancie ekonomicznym, bądź optymalnym.

 

Promocja trwa od 3 czerwca 2019 roku do 31 sierpnia 2019 roku. W tym czasie należy wypełnić wniosek w Millenecie lub w aplikacji mobilnej (promocja nie wymaga jakiegokolwiek zapisu) oraz opłacić składkę. Do wyboru macie składkę jednorazową (płatność kartą kredytową lub przelewem) lub raty, które będą pobierane automatycznie z konta. Na to samo konto lub na rachunek danej karty kredytowej trafi 100 zł lub 200 zł zwrotu w ciągu 60 dni od daty rozpoczęcia okresu ubezpieczenia. Oczywiście stanie się to pod warunkiem, iż w ciągu 30 dni nie odstąpicie od umowy. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Czy to się opłaca?

Na to pytanie musicie już odpowiedzieć sobie sami. Możecie na przykład porównać składkę obliczoną w ramach Banku Millennium (odejmując od niej 100 zł lub 200 zł) do składki obliczonej przez waszego agenta. Wtedy wybór będzie już prosty 🙂 Co do parametrów samego ubezpieczenia, szereg informacji wraz z dokumentacją znajdziecie na stronie promocji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów