Pekao S.A.: 50 zł premii dla dziecka oraz voucher o wartości 50 zł w programie Bezcenne chwile + premia na start za założenie konta

Trzeba przyznać, iż Bank Pekao S.A. potrafi wzmagać atrakcyjność swoich promocji. Oprócz bazy w postaci premii na start, w łatwy sposób możecie zdobyć punkty powitalne w programie „Bezcenne chwile” (dawne Priceless Specials), wymienne na vouchery o wartości 50 zł. Oprócz tego otrzymacie po 50 zł premii ekstra za założenie rachunków dla swoich dzieci. Tutaj zasada jest prosta – ile dzieci, tyle premii. Aby wziąć udział w programie Priceless Specials należy wyrobić Kartę Rewolucyjną Mastercard. Oprócz punktów, zapewni Wam ona płatności walutowe oraz wypłaty z zagranicznych bankomatów po kursach rzeczywistych bez dodatkowej prowizji. Karta jest darmowa po wykonaniu 1 płatności miesięcznie na dowolną kwotę. Konto Przekorzystne otworzycie w pełni online – bez wychodzenia z domu. To bardzo ważne zagadnienie w obliczu akcji #ZostańWdomu #zostajewdomu

 

 

50 zł premii dla Twoich dzieci

Po założeniu Konta Przekorzystnego, możecie zdobyć dodatkowe bonusy za zakładanie kont swoim pociechom. W tym przypadku uczestnikami niniejszej promocji są dzieci, które ukończyły 9. rok życia, ale nie ukończyły jeszcze 18 lat (osobą podpisującą umowę w imieniu dziecka jest jego przedstawiciel ustawowy).

 

Promocja ta trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2020 roku. Aby wasze dziecko mogło skorzystać z promocji, musi posiadać status nowego klienta, co oznacza nieposiadanie Konta Przekorzystnego dla Młodych do dnia 31 marca 2020 roku. Dodatkowo, premii nie otrzyma dziecko, które korzystało już z poprzednich edycji promocji “Rodzicie polecają Konto Przekorzystne dzieciom”.

 

Tak naprawdę jedynym warunkiem do uzyskania 50 zł jest otwarcie pakietu złożonego z Konta Przekorzystnego dla Młodych oraz Konta oszczędnościowego Mój Skarb. Wasze dzieci nie muszą wykonywać jakichkolwiek transakcji. Wypłata premii nastąpi do 24 lipca 2020 roku.

 

O ile rachunek Mój Skarb możecie wyklikać z poziomu bankowości elektronicznej, o tyle Konto Przekorzystne dla Młodych wedle mojej wiedzy dostępne jest wyłącznie w oddziałach Pekao S.A. (bez placówek agencyjnych i partnerskich). Wizytę musicie odbyć ze swoim dzieckiem, które również złoży podpis na umowie. Być może w dobie koronawwirusa, Bank Pekao S.A. wprowadził również zdalną możliwość założenie tego konta. Procesy w bankach zmieniają się obecnie tak szybko, iż ciężko za nimi nadążyć 🙂

Szczegóły w regulaminie promocji – XI edycja.

 

Szczegóły Konta Przekorzystnego dla Młodych oraz Konta Mój Skarb

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę debetową
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie,
  • 0 zł za wpłatę gotówki w oddziale lub wpłatomacie banku,
  • szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

 

Co do konta oszczędnościowego Mój Skarb, ogromnym plusem jest fakt, iż jego prowadzenie oraz przelewy wychodzące są darmowe bez limitu. Oprocentowanie konta wynosi 1% w skali roku.

 

 

 

 

Vouchery o wartości 50 zł w promocji Mastercard

Od kilku miesięcy Bank Pekao S.A. jako kolejny podmiot dołączył do grona oferujących punkty lojalnościowe w programie Mastercarda. Z tej okazji trwa promocja, dzięki której otrzymacie 1000 punktów za samo przystąpienie do programu. Kolejne 2400 otrzymacie za… zalogowanie się do aplikacji PeoPay do 30 czerwca 2020 roku.

 

Z promocji mogą skorzystać zarówno klienci, którzy założyli konto i wyrobili kartę przed startem promocji (czyli do 31 marca 2020 roku włącznie), jak i osoby, które założą konto i wyrobią kartę w czasie trwania promocji (czyli pomiędzy 1 kwietnia a 30 czerwca 2020 roku).

 

Aby skorzystać z promocji, zarejestrujcie swoją Kartę Rewolucyjną Mastercard na stronie programu lub w bankowości Pekao24. Rejestracji należy dokonać od 1 kwietnia do 30 czerwca 2020 roku. Pula nagród w promocji ograniczona jest do 50.000 klientów (czyli naprawdę bardzo dużo).

 

Przystąpienie do programu jest jedynym warunkiem uzyskania 1000 punktów, nie musicie nawet wykonywać jakichkolwiek transakcji. Natomiast 2400 otrzymacie po zalogowaniu się do aplikacji PeoPay w terminie do 30 czerwca 2020 roku. Punkty startowe w programie Priceless Specials zostaną przydzielone w ciągu 14 dni roboczych od momentu spełnienia warunków. Natomiast „punkty ekstra” w ciągu 30 dni od zalogowania się w aplikacji. W dniu przyznania nagrody wasza karta musi być aktywna oraz nie może być w fazie wypowiedzenia.

 

Punkty przyznane w ramach nagrody są ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich udostępnienia. Najciekawszym sposobem wymiany punktów będzie wybór voucherów o wartości 50 zł, na przykład Free Now, empik, Decathlon, czy RTV Euro AGD.

Szczegóły w regulaminie promocji – 3400 punktów na start.

 

Płacąc Kartą Rewolucyjną zarówno w sklepach stacjonarnych za granicą, jak i przez Internet, środki zostaną przeliczone po średnim kursie Mastercarda, bez narzucania jakiejkolwiek prowizji. Kursy oferowane przez organizację Mastercard to tak zwane kursy rzeczywiste, czyli nieobarczone wysokim spreadem. Kursy stosowane w danym dniu możecie śledzić na bieżąco na specjalnej podstronie Mastercarda. Dzięki temu nie musicie specjalnie zakładać kont walutowych, wyrabiać dodatkowych kart płatniczych, czy tez korzystać z kantorów walutowych. Jeśli jednak zdecydujecie się na otwarcie kont walutowych, wówczas Karta Rewolucyjna będzie działała niczym karta wielowalutowa. Oznacza to, iż inteligentny system będzie pobierał środki z konta walutowego, zgodnego z walutą płatności.

 

Przewalutowania po kursie średnim Mastercarda stosowane są również w przypadku wypłat z zagranicznych bankomatów. Oprócz tego, nie zapłacicie ani grosza prowizji za takową wypłatę. Warunkiem niepobierania opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów jest…spełnienie warunków zwalniających z opłaty za prowadzenie konta. Mianowicie, wystarczy, że zapewnicie w danym miesiącu wpływy na co najmniej 500 zł oraz wykonacie minimum 1 płatność na dowolną kwotę. W ten oto sposób zapewnicie sobie zagraniczne bankomaty za free w danym miesiącu 🙂

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów