Bank Millennium: 80 zł premii za założenie Konta 360º w programie poleceń „Lubię to polecam” – z krótkim okresem karencji i bez wychodzenia z domu

W Banku Millennium trwa aktualnie świetna promocja Konta 360º z 290 zł premii na start. Problemem tej akcji jest jednak bezwzględne wykluczenie osób, które kiedykolwiek brały udział w dotychczasowych promocjach banku. Receptą na tę sytuację jest program poleceń „Lubię to polecam”, który właśnie ruszył ze swoją VI edycją. W tym przypadku mamy do czynienia z krótkim okresem karencji wynoszącym jedynie 12 miesięcy oraz brakiem wykluczeń osób, które korzystały z dotychczasowych promocji Banku Millennium. Ponadto, w najnowszej odsłonie programu pojawiła się nowa, bardzo korzystna nagroda do wyboru. Chodzi o eKartę podarunkową Goodie o wartości 80 zł. Jest to niemal idealny substytut gotówki, ponieważ eKartę możecie zrealizować w każdym sklepie stacjonarnym i online w Polsce (kartę dodaje się do Google Pay lub Apple Pay). Po założeniu konta, sami będziecie mogli polecać promocję, dzięki czemu zarobicie 80 zł za każde skuteczne polecenie – bez żadnych limitów! Co do samego produktu, Konto 360º to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku, zapewniający większość usług za darmo, bezpłatny pakiet assistance (przez pierwszy rok) oraz solidne konto oszczędnościowe na 1% w skali roku.

Kto może zdobyć premię za założenie konta

Premię za założenie konta może zdobyć osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy, nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Mało tego, wykluczenie dotyczy posiadania jakiegokolwiek innego produktu w Millennium Banku, na przykład karty przedpłaconej pre-paid, karty kredytowej, posiadania jednostek TFI, czy poręczania kredytu.

Musicie zatem być istną tabula rasa w kontaktach z Bankiem Millennium, ale na szczęście wyłącznie w ciągu 12 miesięcy. Przykładowo, podpisując umowę o Konto 360º 15 kwietnia 2020 roku, wszelkie umowy z Bankiem Millennium powinniście pozamykać przed 15 kwietnia 2020 roku. 

Dodatkowo, w niniejszej edycji programu Bank Millennium dołożył jeszcze jedno wykluczenie. Mianowicie, z promocji nie mogą skorzystać osoby, które kiedykolwiek wcześniej założyły konto w ramach programu „Lubię to polecam”. Natomiast uczestnictwo w innych promocjach nie przeszkadza we wzięciu udziału w niniejszej akcji.

Jak założyć konto w promocji

Wniosek o konto należy złożyć na dedykowanej stronie promocji, wpisując tam kod pozyskany od osoby uczestniczącej w programie poleceń Banku Millennium. Inną możliwością jest złożenie wniosku na infolinii lub w oddziale banku. Podczas wnioskowania o konto, pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (należy je utrzymać co najmniej do dnia wydania nagrody).

Potrzebujesz kodu polecenia? Użyj mojego linku oraz wpisz kod: 22069728

Na podpisanie umowy w promocji macie czas od 4 kwietnia 2020 roku do 2 października 2020 roku. Możecie to zrobić na dwa sposoby.

  • za pośrednictwem foto weryfikacji – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie; lub
  • za pośrednictwem kuriera – po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Kurier może być u Was już na następny dzień roboczy po złożeniu wniosku. Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu. Co ważne, z kurierem możecie się umówić na przykład w miejscu pracy lub w szkole. W przesyłce od razu otrzymacie kartę debetową.

Warunki promocji

Aby uzyskać prawo do otrzymania jednej z nagród, wystarczy, że wykonacie płatności bezgotówkowe kartą debetową i/lub BLIKIEM na łączną kwotę 360 zł w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy o konto. Mogą to być zarówno płatności stacjonarne, jak i internetowe. 

Jeśli zarówno polecający, jak i polecony wykonają swoje zadania, obie strony będą uprawnione do odbioru jednej z nagród:

  • eKarta podarunkowa Goodie o wartości 80 zł,
  • 4 bilety do kina Helios lub Multikino,
  • bon podarunkowy o wartości 80 zł na empik.com,
  • bon podarunkowy o wartości 80 zł do Zalando (bezterminowy),
  • 3-miesięczna lokata na 2,5% w skali roku dla kwoty od 500 zł do 15.000 zł.

W stosunku do poprzedniej edycji, z listy nagród do wyboru zniknął 10% moneyback od płatności kartą. Ponadto oprocentowanie promocyjnej lokaty zostało ścięte z 4% do 2,5% w skali roku. Dobrą wiadomością jest dodanie eKarty podarunkowej Goodie, która jest „niemal premią pieniężną” i której cechy przedstawiam poniżej. Charakterystyki pozostałych promocji znajdziecie w regulaminie.

Kody wymienne na eKartę podarunkową otrzymacie w formie SMS. Czas aktywacji kodów to 60 dni od momentu ich otrzymania. W tym czasie należy wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. eKarta ważna jest natomiast przez 12 miesięcy od daty aktywacji. eKartę podarunkową o wartości 80 zł możecie wykorzystać w sklepach stacjonarnych i internetowych na terenie Polski – za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub ApplePay.

Odbiór nagrody

Wybór nagrody będziecie dostępny w bankowości online lub w aplikacji mobilnej w ciągu 60 dni od momentu spełnienia warunków przez poleconego. Bank poinformuje Was o tym fakcie poprzez SMS i w bankowości elektronicznej. Ogólnie mówiąc, na każdym etapie będziecie otrzymywali SMS i wiadomość w poczcie wewnętrznej. Pod tym względem, program poleceń Banku Millennium jest najlepszym tego typu programem w Polsce.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu VI edycji programu.

Jak polecać konta?

Po założeniu konta możecie uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie oferty swoim bliskim. Dla przypomnienia, za każde skuteczne polecenie możecie wybrać dowolną nagrodę ze wspomnianej wcześniej listy. Program poleceń nie ma limitów!

Osobą polecającą może być obecny posiadacz konta osobistego w Banku Millennium (wyłączając konto techniczne oraz niepełne formy posiadania konta jak np. pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również użytkownik jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej), który wyraził zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzyma je w okresie trwania programu.

Aby móc polecać rachunki Banku Millennium należy wygenerować swój unikalny kod polecenia w Millenecie, jednocześnie akceptując regulamin promocji. Kod otrzymacie w formie elektronicznej oraz SMS-em.

oraz wpisz mój kod polecenia: 22069728

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą w miesiącu.

Pierwszy “cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

 0 zł zł za prowadzenie konta,

 0 zł zł za kartę debetową do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za wypłaty gotówki w placówce banku,

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

– 0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– możliwość płatności mobilnych BLIKIEM, Apple Pay oraz kartą HCE w telefonie.

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających “darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem):

– 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

– 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania co najmniej 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,

– pozostałe stawki obowiązuje jak w przypadku Konta 360º.

Szczegóły na temat opłat:

„Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli darmowe assistance przez rok

Pakiet Bardzo Pomocny to assistance dołączane do Konta 360º. Pozwala on skorzystać 7-krotnie w ciągu roku z pomocy medycznej (na przykład wizyta lekarza, wizyta pielęgniarki, dostarczenie leków, transport sanitarny) lub pomocy home-assistance w przypadku awarii sprzętu AGD/RTV/PC/urządzeń mobilnych, zatrzaśnięcia się drzwi, zgubienia kluczy itd. Pakiet ten jest miłym dodatkiem do konta, dlatego trzeba go oceniać z pewnym dystansem. Nie da się ukryć, iż posiada on różne wyłączenia. Jednak w związku z faktem, iż pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, warto go wypróbować. Później korzystanie z Pakietu Bardzo Pomocnego wiąże się z kosztem wynoszącym 4,98 zł miesięcznie. Możecie z niego zrezygnować na infolinii banku. Pakiet nie jest dołączany do Konta 360º Student. Aktywacja pakietu następuje od pierwszego dnia pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Więcej na temat pakietu na stronie banku. Natomiast najważniejszym dokumentem regulującym działanie pakietu assistance jest OWU, z którym koniecznie trzeba się zapoznać przed wezwaniem fachowca.

[/dropshadowbox]

Darmowy limit w koncie

Nowi klienci banku mogą skorzystać ze specjalnej promocji limitu w koncie. Po pierwsze zostaniecie zwolnieni z prowizji za udzielenie limitu, a po drugie, przez 7 dni w miesiącu będziecie mogli skorzystać z darmowego debetu. Łącznie daje to nawet 84 dni darmowego kredytu w ciągu roku. Pozyskane w ten sposób środki możecie ulokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie. O limit w koncie możecie zawnioskować przez system Millenet, a gdy wariant ten będzie niedostępny, również poprzez infolinię lub w oddziale banku.

Więcej na temat promocji limitu w koncie w regulaminie oferty specjalnej “Limit w koncie osobistym za 0 zł”. Promocja trwa do 28 lutego 2021 roku.

oraz wpisz mój kod polecenia: 22069728

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów