Bank Millennium: 50 zł premii za założenie dziecku Konta Junior, a dla rodziców 220 zł premii na start

Pojawił się kolejny argument, aby założyć Konto 360° w Banku Millennium z 220 zł premii na start. Otóż posiadacze tego rachunku mogą również założyć Konto 360° Junior dla swoich pociech. W ten sposób otrzymacie eKartę podarunkową Goodie o wartości 50 zł. Jest to niemal idealny substytut gotówki, ponieważ eKartę możecie zrealizować w każdym sklepie stacjonarnym i online w Polsce (kartę dodaje się do Google Pay lub Apple Pay). Macie więcej niż jedno dziecko? Gratulacje! W takim razie możecie zdobyć jeszcze więcej biletów. Przy okazji przypominam o trwającej promocji Konta oszczędnościowego Profit z oprocentowaniem 2,6% w skali roku. W obliczu kolejnej obniżki stóp procentowych to wyśmienita propozycja, zważywszy, iż na koncie Profit możecie ulokować nawet 100.000 zł! 

 

 

Uczestnictwo w promocji Konta Junior

Promocja ma trzy zasadnicze plusy:

  • Konto 360° Junior otworzycie w pełni online,
  • promocyjny rachunek możecie założyć dla każdego z waszych dzieci,
  • konto przeznaczone jest dla dziecka w dowolnym wieku (nawet dla noworodka).

Oczywiście, gdy wasza pociecha zbliża się do pełnoletności, wówczas lepiej wstrzymać się z zakładaniem rachunku i wyczekać kolejnej promocji Konta 360°. Bank Millennium zasłynął już z serii promocji, gdzie do zdobycia jest solidna premia na start. Tym razem jest to nawet 220 zł bonusu.

 

W promocji Konta Junior może wziąć udział osoba posiadająca konto lub kartę kredytową w Banku Millennium wraz z zdefiniowanym numerem telefonu do autoryzacji zleceń w kanałach bankowości elektronicznej oraz wyrażonymi zgodami dotyczącymi informacji handlowych. Pomimo, że promocja skierowana jest do waszych dzieci, formalnie to wy jesteście jej uczestnikami jako prawni opiekunowie dziecka. Uczestnikiem promocji nie może być osoba, która brała w
przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior
organizowanej przez Bank Millennium.

 

Wniosek o Konto 360° Junior złożycie za pośrednictwem Millenetu. Oczywiście zanim to zrobicie, dopilnujcie powyższych warunków uczestnictwa. Konto Junior należy założyć do 30 kwietnia 2020 roku. Limit promocyjnych wniosków to 5000 sztuk.

 

Zasady promocji Konta 360° Junior

Aby zdobyć premię, wystarczy, że na nowo-otwarte konto Junior przelejecie 100 zł – jeśli wasze dziecko jest w wieku do 13 lat.

W przypadku dziecka powyżej 13. roku życia warunkiem jest wykonanie 3 płatności kartą wydaną do konta Junior i/lub BLIKIEM

W obu przypadkach warunki należy spełnić najpóźniej do 31 maja 2020 roku. Do tej daty należy również utrzymać aktywny rachunek.

 

Kody SMS wymienne na eKartę podarunkową otrzymacie najpóźniej do 30 czerwca 2020 roku. Czas aktywacji kodów to 60 dni od momentu ich otrzymania. W tym czasie należy wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. eKarta ważna jest natomiast przez 12 miesięcy od daty aktywacji.

eKartę podarunkową o wartości 50 zł możecie wykorzystać w sklepach stacjonarnych i internetowych na terenie Polski – za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub ApplePay.

 

Szczegóły w regulaminie promocji oraz w regulaminie eKart podarunkowych dla klientów goodie.

 

Co nieco na temat Konta 360° Junior

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Karta jest bezpłatna w przypadku wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą Was kosztować od 0 zł do 5 zł.

Szczegóły w dokumencie dotyczącym opłat za Konto 360° Junior.

 

Przy okazji nie zalecam wpłacać większych środków na konto Junior. Otóż w ramach ograniczonego zarządu na konto można przelać lub wypłacić maksymalnie 5140,74 zł. W przypadku wyższych kwot potrzeba… wystąpić do sądu rodzinnego. 

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów